kijkenkiezalp&en Verover lucht, water en aarde Muizen met stijl kleurig Multifunctioneel gamen met Deense prijzen pa Contact met kiezelsteen dé Weekkrant De Faam Woensdag 3 mei 2006 - Pagina 33 Hij komt uit Dene marken, is inmid dels al bedolven onder de prij zen en combi neert het ge mak van en bakfiets, een 'gewone' fiets en een kinderaan hanger. De zittingen van deze TrioBi- ke zijn lekker zacht, sterk, kleur vast en eenvoudig schoon te houden. De trioBike huif is gemaakt van duurzaam wind- en waterdicht mate riaal. Aan de voorzijde is een groot raam waardoor de kinderen naar buiten kunnen kijken. Aan de achterzijde is een kleiner raam waardoor de berijder de kinderen kan zien. Als er geen kinderen in ver voerd hoeven te worden, kunnen de zittingen en Vliegen, varen of racen....het is niet zo verwonderlijk dat de Hy droplane een ware rage heeft ontketend, want dit radiogra fisch stuk vernuft is een vlieg tuig, een speedboat en een raceauto in één! En er hoeft niet eerst gebouwd te worden. Batterijen er in en gaan! De Hydroplane beschikt over een Brushless Motor, een 4 ka- naals 3D zender, een mini ont vanger, EPP drijvers en 3 servo's van 9 gram. De complete set kost 249 euro en is verkrijgbaar op www.FlyingPowerBoat.nl. Op deze website is tevens film materiaal aanwezig, zodat je de ze nieuwe generatie Hydro Fo ams met eigen ogen in actie kunt zien. rugleuningen eenvoudig worden uitgenomen, zo dat er een bakfiets ont staat. Ook geen bakfiets nodig? Ontkoppel dan de bak en er blijft een hoog waardige fiets over met een shimano nexus 7 ver snellingsnaaf, goedge keurd veiligheidsslot, spat borden, geïntegreerd voor en achterlicht. De bak kan ook nog eenvoudig wor den omgebouwd tot-een heuse wandelwagen. Meer informatie over deze slim me vervoerder is te vinden op www.triobike.nl. Een absolute must- have voor autolief hebbers, deze muls! IVIet twee LED kop lampen die oplichten wanneer de muls In gebruik is. Het bewe gen van de muis brengt nog meer ver lichting, want dan gaan ook de achter en stoplichten branden. De importeur van deze auto- Dankzij de vorm van de auto, muis is gevestigd in België, blijft de muis prettig om mee maar hun internetsite, te werken. En natuurlijk vol- http://dhc.telenet.be, is En- doet de muis ook technisch gelstalig. aan alle moderne eisen. De De automuis is via hun site 800dpi optische muis be- te bestellen voor 14 euro, schikt over twee grote knop- maar daar komt ook nog 7 pen en een scrollwiel. euro verzendkosten bij. Wie zich regelmatig op het internet begeeft en daar ook actief bezighoudt, krijgt regelmatig met wachtwoorden te maken. Volgens Microsoft heeft de gemiddelde consument er maar liefst twintig. Wie geen zin heeft om deze wachtwoor den allemaal te onthouden, kan een beroep doen op de Fingerprint Reader. In plaats van het invoe ren van een wachtwoord of gebruikersnaam, hoef je dan alleen je vinger op de ontvanger te plaat sen. Ideaal om gevoelige informatie te bescher men of de toegang tot bedrijfsnetwerken te bevei ligen. De Reader is eenvoudig aan te sluiten op een USB poort en het zilverkleurige uiterlijk mag op het bureau gezien worden. De Microsoft Fin gerprint Reader kost 44,95 en is te bestellen op www.microsoft.nl Natuurlijk beschikt hij over de meest recente technieken, zo als het kunnen maken van fo to's en video's Bluetooth om handsfree te kunnen bellen en noem maai' op, maar de nieuwste telg van de Motorola fami lie valt voornamelijk op door zijn vormge ving en zijn presen tatie. Want deze mobiel heeft geen serienummer op z'n geboorte kaartje staan, maar een echte naam. Pebl, om pre- cies te zijn. En inderdaad, de vorm doet aan een kiezel denken. Maar dan wel een multifunc tionele kiezel die opvallend gracieus open gaat en zeer ge bruikersvriende lijk is. De zwarte variant is inmiddels al lande lijk beschikbaar, maar binnenkort wordt de Pebl familie uitgebreid met een aantal gekleurde varian ten. Kijk voor meer infor matie op www.motorola.nl. Zo op het eerste gezicht lijkt de N-Gage op een gamedeck. En dat klopt. Dat is het ook. Maar het is ook een uitstekende dual- band telefoon, waarmee je ook kunt internetten. De gamedeck heeft stroom tot 3.5 uur, een standbytijd van 10 dagen en de n gelijkheid om 5 tot 10 uur te gamen voordat er moet worden opgela den. De N- gage - vrij ver taald: verbinding - beschikt tevens over 3,4 MB op slagruimte. Niet voldoende om alle beelden, berichten en ap plicaties op te slaan? Dan kun je ook nog extra geheugenkaarten van 32 tot en met 512 MB aan schaffen. De N-gage heeft een Neder landse website, maai' bijna alle links op de ze site bren gen je uit ein delijk tot weer bij Engelstali ge informatie, dus je kunt ook me teen op www.n-gage.com kijken voor het laatste nieuws en de meest recente down loads. Op zoek naar een goede MP3 walkman, maar geen behoefte aan iets opvallends en/of groots? Sony biedt een ant woord met de nieuwe E-serie. Deze muziekdragertjes zijn niet groter dan een pakje kauwgom en hebben een flashgeheugen, verkrijgbaar met 512 MB, 1 GB en 2 GB geheugen. De apparaatjes zijn uitgerust met een ingebouwde, rechtst reekse USB-aansluiting, zodat je ze gewoon op de computer kunt aanslui ten om zo ?|P jouw favoriete muziek binnen een paar seconden over te brengen. En over snelheid ge sproken: je hoeft de batterij maar drie minuten op te laden om tot drie uur van jouw mu ziek te kunnen genieten. Het duurt slechts twee uur om de spelers uit de E- serie volledig op te la den en dan bieden ze zo'n 28 uur muziekplezier. De 2 G versie kost rond de 150 euro, de 512 Mb versie is er al voor zo'n 80 euro. Kijk voor meer infor matie op www.sony.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 33