VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN 8 Woensdag 3 mei 2006 - Pagina 16 INFORMATIE OVERHEID derverdieping op het Nieuwstraat 44-46. perceel gemeente Middelburg VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot herbenoeming van de Zaagmolenpolder in Nieuw- en Sint Joosïand voor zowel het weggedeelte in het verlengde van de Zaagmolen- dijk als de weg van de Oude Dijk tot de haven. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen ter inzage bij de infor- matiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3. Daar kan men desge wenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4340 LA Middelburg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kuntu tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voorzieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, in net geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven; dit bedraagt 138,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net aanbrengen van reclame op het perceel Segeersstraat 35; het realiseren van een uitbouw aan de achterzijde van de woning op het perceel Watersniphof 27; het uitbouwen van de woning op het perceel Schepenenlaan 296; het bouwen van een bedrijfspand met kantoor op het perceel Elektraweg het wijzigen van de achtergevel op het perceel Kinderdijk 54; het schilderen van de voorgevel inclusief kozijnen en deur op het per ceel Molenweg 61 het bouwen van een vrijstaande woning met garage op het perceel Laan van London 10; het plaatsen van een tuinmuur voor de woning op het perceel Muddy Watersstraat 58; het plaatsen van een erfafscheiding aan de voorzijde van de woning op het perceel Muddy Watersstraat 64; het plaatsen van een gesloten rolluik aan de binnenzijde van de gevel op het perceel Lange Delft 113; het plaatsen van een deur in de voor gevel op het perceel Diamant 24; het bouwen van een dakkapel op het achterdakvlak op het perceel Abeelse- weg 18; het intern verbouwen van het pand op het perceel Dam 50; het vervangen van de kozijnen op de percelen Meanderlaan 2 t/m 482; het geheel veranderen van de zol- Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon nummer 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schoolstraat 5 te Arnemuiden (20-4); het bouwen van een serre op het per ceel Vromoldsland 65 (24-4); het uitbreiden van de woning op het perceel Prinsenhove 106 (24-4); het bouwen van een garage op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 368 (24-4); het veranderen van de bestaande sportveldverlichting op het perceel Kruitmolenlaan 123 (24-4); het veranderen van de bestaande ballenvangers op het perceel Kruitmolenlaan 123 (24-4); het plaatsen van een brandwerende muur op het perceel Muidenweg 3 te Arnemuiden (24-4); het plaatsen van een landbouwbrug op het perceel Oude Veerseweg, ongenummerd (24-4); het plaatsen van een verkeersbrug op het peceel Oude Veerseweg, onge nummerd (24-4); het gedeelte lijk vernieuwen/veran deren van een kozijn/raam en het herstellen van het voegwerk in de zij- jevel op het perceel Blindenhoek 3 24-4); het slopen van een kleedgebouw- systeemunits op het perceel ruitmolenlaan 127 (24-4); het aanbrengen van reclame op het perceel Park Veldziat 43 (24-4); het bouwen van bedrïjfsunïts op het perceel Diodeweg 31 t/m 37 (24-4); het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 14 (24-4); een wijziging op de eerder verleen de monumenten- en bouwvergunning respectievelijk d.d. 16 december 2005 en 15 februari 2006 voor de percelen Vlissingsestraat 21 en Stadsschuur 4 t/m 12 (het aanbrengen van een iso latiepakket op de bestaande histori sche en onbeschoten kapconstruc- tie)(24-4); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oude Vlissinqseweq 39 (25-4); het plaatsen van een ventilatierooster in een gevel kozijn op het perceel Segeerssingel 10 (25-4); een wijziging op de eerder verleen de bouwvergunning d.d. 9 februari 2004 voor het plaatsen van fietsenber gingen op de percelen Bree 17 t/m 27, Bagijnhof 4 t/m 30, de Stoppelaartuin 1 t/m 35, Bree 41 t/m 43, Bagijnhof 11 t/m 23, Rozemarijnstraat 2 t/m 4, Ramstraat 2 t/m 14, Rozemarijnstraat 1 t/m 7, Pluimstraat 2 t/m 8, Bagijnhof 1 t/m 9, Pompstraat 1 t/m 9 en Koningstraat sy: Kr 22 t/m 24 (het plaatsen van 9 extra fietsenbergingen; 1 in de Pompstraat, 2 achter Bree 19, 2 achter Ramstraat 4/6, 2 achter Bagijnhof 6/8 en 2 ach ter Bagijnhof 10/12) (25-4). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunningen zijn verleend: het plaatsen van twee ondergrondse afvalcontainers op het perceel Achter de Houttuinen; het verbouwen van een garage tot kapsalon/berging op het perceel Middelgat 24 te Arnemuiden. De vergunningen liggen met ingang van 4 mei 2006 tot en met 15 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoe ve van het uitvoeren van het desbetref fende bouwplan en die tegen het ont werp van aat vrijstellingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd^) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van ae indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 perceel voor het isoleren van het dak op het perceel Nieuwe Haven 19-21; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het veranderen van een bestaan de woning in een woning met kantoor op het perceel Rouaansekaai 11 het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het veranderen van een bakkerij in een winkelruimte op hét Brakstraat 24-26; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het verbouwen van het pand op het perceel Londen sekaai 25; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het bouwen van een administra tiegebouw op het perceel Kinderdijk 88; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het intern verbouwen va de woning op het perceel Rouaansekaai 23; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van een rookafvoer op het perceel Seispark 18; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbreiden van de woning op het per ceel Ter Hoogestraat 38. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Veersepoort Uitwerkingsplan 3b" ten behoeve van het bouwen van een tuinkamer op het perceel Laan van London 10 te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 41 Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van 4 mei 2006 gedurende zes weken (tot en met 15 juni 2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri- .ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling hebben verleend van het bestemmingsplan 'Griffioen II', ten behoeve van de vestiging van een motorrijschool (theorieles) in een gedeelte van het pand Europalaan 54 te Middelburg. Het vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van maandag 8 mei 2006 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden, mits zij omtrent het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel een beroepschrift als een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Van 4 mei 2006 tot en met 15 juni 2006 (6 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het restaureren van het orgel op het perceel Lange Delft 94. het verbouwen van het koetshuis op het perceel Koudekerkseweg 133. het uitvoeren van technisch herstel op het perceel Simpelhuisstraat 12. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118)67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. DE VOLGENDE MONUMENTENVER GUNNINGEN ZIJN VERLEEND: het veranderen van de indeling van de zolder en de kelder op het perceel Kinderdijk 20; -* het verbouwen van een voormalige school tot bijeenkomstgebouw op het perceel Verwerijstraat 51 het intern verbouwen van de woning tot kantoor met bovenwoning op het perceel Punt 7; het isoleren van het dak op het per ceel Nieuwe Haven 19/21; het veranderen van een bestaande woning in een woning met kantoor op het perceel Rotterdamsekaai 11 De vergunningen liggen met ingang van 4 mei 2006 tot en mét 15 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze neeft ingediend (alsmede dege ne die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. COMMISSIEVERGADERING Donderdag 1 1 mei 2006 (aanvang 19.30 uur) vergadert in de raadzaal van het stadhuis de commissie van de gemeenteraad. De vergadering is openbaar en er is spreekrecht voor bezoekers.-De voorlopige agenda is als volgt: 19.30 - 20.30 uur 3e Wijziging programmabegroting 2006. Actuele zaken. 20.30 - 21.30 uur Introductie Integraal veiligheidsbeleid. Gemeenschappelijke Regeling Veiligheidsregio. 27e wijziging Algemeen Plaatselijke Verordening (APV); toezicht op horecabedrijven. 21.30 - 22.30 uur (optie) Welstandsnota. INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergun ning: 1plaatsen van een dakkapel Helmgras 1 2 2. plaatsen van een dakkapel Irenestraat 1 6 3. plaatsen van houten tuinscher men van Hogendorpweg 88 4. verbouwen van de voorgevel Rammekensweg 1 3 B) Aanvraag Reguliere bouwver gunning: 1verbouwen van de achtergevel Achter de Kerk 11 2. uitbreiden van een school Zuidwateringstraat 12 C) Aanvraag Monumentenvergun ning: 1het verbouwen van de achter gevel Achter de Kerk 11 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergun ning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Lees verder op pagina 17.

de Faam | 2006 | | pagina 16