Kinderactie Kom zaterdag 22 april tussen 10:00 uur en 16:00 uur naar uw Èlintratuin en neem uw hond mee Even naar evensong Markt in de kerk Rectificatie Wat u en uw hond kunnen verwachten: 1 Natte Neuzentest 2 Een gratis zak nieuwe PEDIGREE® brokken (2-3kg) 3 Met zijn snufferd op de foto ËS tiimxmmiDe Faam Xander fit genoeg voor Middelburg MIDDELBURG - Hij komt wel, hij komt niet... Fans van Xander de Buisonjé zien de perikelen rondom hun favoriete zanger alle maal met lede ogen aan. Xander de Buisonjé zou 18 maart in Goes optreden en 29 april in Middelburg, maar moest vanwege een poliep op zijn stemband alle optredens en zelfs een hele theatertour afzeg gen. Inmiddels gaat het een stuk beter met Xander. Zo goed, dat hij zaterdag 29 april tóch naar Middelburg komt voor een op treden met de Heverband. Dit orkest, dat in België razend be kend en in trek is, brengt een cocktail voor jong en oud. Het optreden is het hoogtepunt van het Middelburgse Koning innedag-programma. Behalve Xander beklimmen ook VOF De Kunst, het OneTwoTrio en de Middelburger Danny Vera het podium. VOF De Kunst-zanger Nol Ha vens heeft er alvast veel zin in: "Het wordt een lekker stevig op treden." De band brengt in MIDDELBURG - Ook kinde ren maken kans op een meet greet. Niet met Xander de Buisonjé natuurlijk, maar met hun eigen helden van VOF De Kunst. Wat moet je doen om even helemaal alleen te zijn met jouw favoriete popgroep? Ei genlijk niet zo heel erg veel. Stuur een kaartje naar de re dactie van De Faam, post bus 5, 4460 AA in Goes en vertel ons welk lied van VOF De Kunst jij nu het allerbest vindt. Winnaars krijgen persoonlijk bericht. Middelburg zijn gebruikelijke repertoire: popmuziek voor kin deren. Havens: "Ik houd erg van Zeeland, ik ben er regelmatig. Ik merk geen verschil met mensen in Brabant. Ze zeggen wel eens dat Zeeuwen stug zijn en Bra banders gezellig, maar voor mijn gevoel is het eerder an dersom." MIDDELBURG - Ook helemaal gek van Xander de Buisonjé? Dit Is je kans om hem even helemaal voor jezelf te hebben... Want speciaal voor onze lezers blijft hij na af loop net even iets langer backstage. Stuur een originele vraag voor Xander naar de redactie van de Faam, postbus 5, 4460 AA in Goes. De meest originele vraag wordt beloond met een meet en greet! foto pr Met zijn snufferd op de foto Woensdag 19 april 2006 - Pagina 6 VLISSINGEN - In de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen is op zondagmiddag 23 april een evensong. Het Vesperkoor zingt liturgische onderdelen zoals Psalm 81, Magnificat en Nunc. Verder zijn er bij bellezingen en is er samen zang. De evensong begint om 17.00 uur en duurt 45 mi nuten. De toegang is gratis, wel is er een collecte voor de onkosten. ARNEMUIDEN - Er is van al les te koop op de verkoop- markt in Arnemuiden op za terdag 22 april van 9.00 tot en met 15.00 uur. Er zijn naast tweedehands spullen ook allerlei nieuwe artikelen te koop zoals textiel, kaarten, bloemstukjes en voedsel- waar. Verder is er een haar- verzorgster en een fotograaf. Koren laten om 11.00 uur lie deren horen in de kerk. De markt is bij de Hervormde Gemeente op de Markt. De opbrengst is voor de verbou wing van de kerk. VLISSINGEN - Vorige week kon u in De Faam lezen over de rappers Youssef Ahrouch en Dwight Breinburg. Als het duo Riff G. zijn ze te zien op het Vlissingse Bevrijdings festival. Helaas is bij het ver haal een verkeerde foto afge drukt. De jongeren hierop afgebeeld zijn nadrukkelijk niet genoemd tweetal. Wij bieden onze excuses aan voor de eventuele verwar ring die door het afdrukken van deze foto is ontstaan. I®; v;®M Hoe gezond is uw hond? Een korte check-up door een deskundige Voor iedereen die met hond komt Direct ingelijst mee Voor honden ■MJ ru intratuin Onze Belgische vestigingen in Olen en Lovendegem nemen ook deel aan deze actie. Onze vestigingen in Zwolle en Nuenen nemen geen deel aan deze actie.

de Faam | 2006 | | pagina 6