ZeelandNet opgevoerd! Lekker eten zonder zorgen Van top tot teen... Kijk, luister en beleef Fiets als maatkostuum dé Weekkrant De Faam Succesvolle avond voor de dames Natasja de Looff in de prijzen Manpower wijst weg naar de top Meer speed en gratis e-mail beveiliging Woensdag 19 april 2006 - Pagina 35 foto: k. adriaansen MIDDELBURG - De Mid delburgse Langeviele heeft zich verrijkt met een kle dingzaak op niveau die schuil gaat onder de naam Yentl Fashion for Woman. Vol trots vertellen de eige naren Astrid Sandhövel en Romy Brarides over hun uitdagende assortiment, waar de hoofdzaak is gele gen in de kleding van de merken Inwear, Part Two, Turn Over en Saint Tropez. Om de klant geheel naai- te vredenheid te kunnen be dienen is er gekozen voor schoenen van Audley en One of 2. Yentl is gevestigd aan de Langeviele 4 in Middelburg. AVA heeft een nieuw interieur, foto: k. adriaansen Jan van der Eijk is gespecialiseerd in maatfietsen. foto: pr OOST-SOUBURG- AVA Electro, het adres voor de veeleisende consument, is bezig met een' grondige re styling. Het interieur is flink onder handen genomen. De be langrijkste verandering vond plaats op de boven verdieping. Daar bevindt namelijk een schitterende kijk - en luisterruimte waar men alle mogelijkheden op audio- visueel gebied kan ervaren in een relaxte en tot in de finesses gestyleerde omgeving. Alles is er op de ze etage op gericht om de ogen en oren te prikkelen en daar zijn ze goed in ge slaagd bij AVA. SEROOSKERKE - In Ser- ooskerke werd onlangs Van der Eijk Tweewielerspecia- list geopend. Van der Eijk is geen gewone fietsenzaak, maar een zaak waai- profs •en amateurs terecht kun nen voor 'bikefitting' ofwel een op maat gemaakte racefiets, mountainbike of hybridefiets. Het assorti ment onderscheidt zich met exclusieve merken als BMC, Stevens en Duell. Om de opening te vieren geeft Van der Eijk in de maanden april en mei bij aankoop van een fiets een pakket fietskleding weg. Adres: Rikkewei 2 in Serooskerke, zie ook www.tweewieler- specialist.com. Sieraad voor 't oog De modebewuste consument van tegenwoordig stelt hoge ei sen aan zowel bril als opticien. Focus Optiek is zo'n opticien die iedere keer de fat een stukje hoger legt. Dat begint al als je binnenkomt. Een mooi inge richte etalage als startpunt voor een ontdekkingstocht langs de vele monturen en merken die, als waren het juwelen, tentoon worden gesteld in de winkel. De vaste bezoeker zal hierbij op merken dat de winkel groter is geworden. Het oppervlak is uitgebreid met dertig procent. "Tevens hebben we een tweede oogmeetruimte ingericht met de nieuwste oog- onderzoekapparatuur", vertelt Gabor Timmerman. "En er is een Low-Vision ruimte voor vi sueel gehandicapten gecreëerd. Hier kunnen klanten een keuze maken uit artikelen, zoals bij voorbeeld een loep voor beeld schermvergroting. De mimte is dusdanig gemaakt dat de priva cy van de klant gewaarborgd is." Alles is erop gericht om de con sument efficiënt en vakkundig Gdbor Timmerman: "Meevoelen en luisteren naar je klant is belangrijk." foto: k. adriaansen te kunnen helpen. "Wij hebben altijd een grote collectie gehad van bekende designers als Don na Karan, Dolce Gabbana, Prada, Fendi en Georgio Arma ni", vertelt Gabor trots. "Die col lectie is nu zelfs vergroot naar vierentwintighonderd montu ren. Daarnaast hebben wij vele nieuwe merken aan het assorti ment toegevoegd, waaronder Bikkembergs en Tagheuer. Daarmee borduren wij voort op onze filosofie dat een bril een sieraad voor het gezicht moet zijn. Veel mensen ervaren het dragen van een bril als een han dicap, wij willen dat wegnemen. Een mooi montuur moet iets toevoegen aan iemands uitstra ling." Het is deze gedrevenheid, gecombineerd met vakkundig heid wat Focus Optiek onder scheidt van anderen. Of zoals Gabor het treffend verwoordt: "Meevoelen en luisteren naar je klant. Zonder dat heb je niets te bieden." Naast brillen, zonne brillen, veiligheidsbrillen en contactlenzen is Focus Optiek tevens gespecialiseerd in weer instrumenten. Focus Optiek is gevestigd aan de Nieuwe Burg 9 in Middelburg. VLISSINGEN - De eerste ladies evening van Bobbe Mode, vorige week vrij dag, was een groot suc ces. Tijdens deze ladies evening, speciaal georganiseerd voor de jongere wouw, werd de veelzijdige voorjaarscollectie gepresenteerd van Bobbe Mode en O'Moda schoenen. Twee schoonheidsspecialis tes van DA Beauté Drogiste rij Parfumerie verzorgden de nieuwe voorjaarsmake-up. De entree was verzorgd door de nieuwe bloemen- en inte rieurzaak Floradore. De or ganisatie kijkt terug op een goed bezochte en gezellige avond. OOSTKAPELLE - Vorige week zijn de winnaars van de landelijke prijsvraag van 4kids Cosmetics bekend ge maakt. Natasja de Looff zond de winnende slagzin in. Drogisterij De visser was woensdagmiddag 15 maart vrolijk versierd en onder het genot van kinderchampagne en taart kreeg Natasja haar prijs overhandigd: een DVD- speler met 20 DVD's en een oorkonde met haar eigen slagzin erop. MIDDELBURG - Klanten en prospects van de Manpo- wer-vestigingen m Zeeland kunnen binnenkort eenvou dig boven zichzelf uitstijgen. Manpower heeft hen name lijk, om de nieuw gelanceer de merkstrategie feestelijk te onderstrepen, voor een ech te topdag uitgenodigd. Op 27 april wordt relaties vanuit een vliegtuig een blik gegund op een van de topat tracties van Nederland: de Deltawerken. Na de vlucht komt de figuur lijke top aan de orde: drs. Thomas Kok, verbonden aan Right Management verzorgt voor de groep een workshop over leiderschapsontwikke ling. MIDDELBURG - Een bril is de overwinning van nieuwsgierigheid op de ij- delheid. Dat was heel lang de gangbare gedachte als het om het dragen van een bril ging. Het was een nood zakelijk kwaad, een hulp middel en zeker geen mo deaccessoire. Inmiddels is de bril onderdeel geworden van iemands stijl en per soonlijkheid. ZEELAND - Naast de introduc tie van Digitale Telefonie staat 2006 bij ZeelandNet in het te ken van verbetering van haar Breedband internetabonne menten. De eerste stap hier voor is vorige week gezet. Abonnees van Breedband Start, Basis en .Midi hebben een hogere downloadsnelheid gekregen. De datalimiet van het Breed band Plus abonnement is afge schaft en abonnees kunnen gratis de E-mail Scan active ren. Abonnees van Breedband Extra, Super en Extreem kun nen naast de E-mail Scan ook gratis het Spam Filter van Zee landNet activeren. ZeelandNet is druk bezig met het verbre den van de Zeeuwse digitale snelweg zodat alle abonnees meer snelheid kunnen veriarij gen. Een groot deel van de abonnees zal binnen enkele maanden een nieuw modem van Zeelandnet ontvangen dat geschikt is voor de nieuwe snelweg. Hieraan zijn geen kosten voor de abonnee ver bonden, deze krijgt het mo dem gratis in bruikleen. Sinds begin deze week krijgen abon nees die zijn aangesloten op ZeelandNet Digitale Telefonie en een Breedband Plus of ho ger abonnement hebben, ook een sterke verhoging van hun snelheid. Bovendien krijgen abonnees die ZeelandNet Digitale Telef onie afnemen in combinatie met breedband midi, plus, ex tra, super of extreem abonne menten extra voordeel in de vorm van een hogere datali miet of hogere up- en down stream snelheid. In het geval van bijvoorbeeld het breed band extreem abonnement gaat de downloadsnelheid van 10 naar 16 Mb/s. MIDDELBURG- Gezond eten is belangrijk. Maai- als je ouder wordt, alleen komt te staan of het te druk met je werk hebt, kan het dagelijks zelf berei den van een wanne maaltijd problematisch worden. De maaltijdvoorziening van Maaltijd@Home is dan een uitkomst. Vorig jaar introduceerde Ria Warrens, dit succesvolle systeem op de Bevelanden, dat vergelijk baar is met Tafeltje Dekje. En sinds kort verzorgt zij dit nu ook op Walcheren. Maaltijd@Home levert koelversmaaltijden en vriesversmaaltijden. De maaltij den kunnen in de magnetron opgewarmd worden. Per afna me geldt een minimum van vijf maaltijden, die gekozen kunnen nu ook op Walcheren, foto: tannie de jonge worden uit de uitgebreide cata- veland. Voor meer info: 06- logus. Bezorging is mogelijk op 41999333 of de website Walcheren, Noord- en Zuid-Be- www.maaltijdathome.nl. Wisetioxeo

de Faam | 2006 | | pagina 35