PLtispakkers 2 hele kippen 0 «PLUS dé Weekkrant WK-lezerspool Vrouwen weten even veel Met strakkere armen in Uw Topje? Van Basten zeer te spreken over HlllitGlddr Weekend voordeel 2 kilo op schaal, ca. 1 kilo per stuk ELDERS 7.98 Wé 0 J Grote Galia meloen Douwe Egberts Koffie Aroma rood Nieuw in Europa, L3 laser. De L3 is toepasbaar voor o.a.: Gratis en vrijblijvend een proefbehandeling? j'0/,1 lafifiene igzmmx AKTIE: KORTING 150,00 dus 300,00 I PLUS Corbijn - Vrouwenpolder www.plussupermarkt.nl «Pm» van voetbal als STl«IOi1011 Wat een verschil. PLUS Gebakken kibbeling of lekkerbekjes PLUS Witte puntjes PLUS Filet Americain Pringles Chips Berg- schaduw Rood, wit of rosé Woensdag 19 april 2006 - Pagina 13 Geldig van donderdag 20 t/m zaterdag 22 april 2006 98 WA Per stuk Snelfilter, bonen of gróve maling. 3 pakken a 250 gram naar keuze ELDERS 5.22 Liften en verstevigen zonder operatie met de nieuwste lasertechnologie. Door deze laser op de huideellen in te laten werken wordt de stofwisseling van de cellen opnieuw geactiveerd. Reeds na één behandeling is er duidelijk resultaat, echter voor een langdurig resultaat wordt een kuur geadviseerd van 10 behandelingen. Direct zichtbaar resultaat, lang aanhoudende resultaten, geheel pijnloos en 100 veilig en risicoloos, voor alle huidtypes en huidskleuren, en géén operatieve ingreep! Lifting en verstevigen van het gezicht Voehtwallen onder de ogen Verstrakking van de oogcontour Versteviging van borsten, dijen, armen, billen Cellulite It# v* fBÊ Voor en nabehandeling van Bio Skin Jetting Voor en nabehandeling van Carat professionele peeling Maak een afspraak bij d'Opknapperie SCHOONHEIDSSALON Jachthuisstraat 5, 4481 AK Kloetinge, 0113 - 222704, www.dopknapperie.nl r -i Wij verstevigen Uw bovenarmen in 5 weken, zodat Uw Topje U weer fantastisch staat. AUTTT7. Start Uw kuur voor versteviging van Uw bovenarmen in april voor versteviging van Uw armen m.b.v. L3 laser! 16/06 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. Fort den Haakweg 12 Openingstijden: Maandag - donderdag 8.30-18.00 Vrijdag 8.30-19.00 Zaterdag 8.00-17.00 Het gaat er steeds meer naar uitzien dat Klaas-Jan Huntelaar komende zomer acte de présence geeft op het WK. Bondscoach Marco van Basten is althans zeer te spreken over de ontwikkeling die de 22-jarige aanvaller van Ajax momenteel doormaakt. "Hij doet het goed bij Ajax, hij valt echt op. Hij laat zien dat hij het niveau aan kan en dat hij kan presteren. Maar dat geldt eveneens voor andere kandidaten op die positie zo als Van Nistelrooy, Kuyt en Vennegoor of Hesselink. Ik heb echter geen zin om vijf of zes centrumspitsen naar het WK mee te nemen." Gaat Huntelaar mee naar het WK of niet? Ga naar de site www.beleefhetwk.nl en geef vóór 14 mei het antwoord. Op 15 mei worden de officiële selec ties van de WK-deelnemers bekendgemaakt. Onder de goede inzenders worden daarna twee toegangskaarten verloot voor de oefen interland van Oranje tegen Mexico, op 1 ju ni in Eindhoven. Vrouwen weten net zoveel van voetbal als mannen. Beide seksen beschikken over ongeveer evenveel kennis van de spelregels, blijkt uit een onderzoek dat is gehouden met het oog op het komende WK. Opmerkelijk in het onderzoek was dat een kwart van de mannen niet weet wat buitenspel is, hetgeen volgens de on derzoekers aangeeft dat het verschil tussen de seksen dus veel minder groot is dan altijd is aangenomen. Dus vrouwen van Nederland, ga naar www.beleefhetwk.nl en laat die mannen eens zien wie er hier verstand van voetbal heeft! En mannen, doe uw best en laat die onderzoekers zien dat ze er faliekant naast zaten! 250 gram NORMAAL 3.57 Zak 10 stuks NORMAAL 1.09 Diverse soorten. Bakje 150 gram NORMAAL 1.79-1.99 Diverse smaken. Koker 160-200 gram ELDERS 1.49-1.75 Heerlijke Zuid- afrikaanse wijnen. Nu ook rosé 3 flessen a 7 ELDERS 11.97 cl. naar keuze Wij verkopen alleen alcohol aan personen vanaf 16 jaar.

de Faam | 2006 | | pagina 13