Hï Sandd Postbezorgers 0800 - 726 33 28 Depothouder M/V Wie staat altijd met z'n neus vooraan? HAPRO Middelburg, Veere, Grijpskerke en Oost- en Westkapelle HAPRO zoekt in CNC-frezer (m/v) WGGGNGR huis-aan-huiskranten TremmamifiiinDe Faam WERKNET Als parttime postbezorger bieden wij jou een aantrekkelijke vergoeding. Ben je dinsdag en vrijdag beschikbaar, neem dan contact op met Sandd via ofkijkopwww.sandd.nl WERKNET Dagblad De Telegraaf. m A IR Zeeland enthousiaste medewerkers De Faam publiceert wekelijks nieuws en achtergronden over Walcheren. Dat is alleen mogelijk met correspondenten die weten wat bewoners beweegt en achter het nieuws aangaan. Ben je betrokken? Denk je te weten wat onze lezers interesseert? Dan wil len we graag nader kennis met je maken. Het werk vergt afhankelijk van het nieuwsaanbod zo'n drie tot acht uur per week. Kopij wordt ingeleverd via e-mail. Stuur je sollicitatiebrief met korte levensloop voor 5 april naar Wegener Huis-aan-huiskranten, postbus 5, 4460 AA in Goes. Of bel voor meer informatie met Ellen de Dreu, 0113-274023. Woensdag 12 april 2006 - Pagina 58 Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Joep Berkers Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland lnfo@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.clrwerkt.nl centrum loopbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! (076) 564 63 65 www.zonnebloem.nl de Zonnebloem- Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Assemblagemedewerkers (m/v) Het assembleren van autodakkoffers. Denk hierbij aan werkzaamheden als afbraamwerk- zaamheden, het monteren van sloten en de complete eindassemblage.Voor deze functie moet je in het bezit zijn van enige assemblage-ervaring. Dit betreft een functie in dagdienst. Montagemedewerker (m/v) Het monteren van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aanslui ten van kabelbomen in de zonnebank, het monteren van div. elektrotechnische componen ten, de eindcontrole en het verzendklaar maken. De werkzaamheden zijn technisch van aard dus een afgeronde LBO-opleiding en affiniteit met elektro-werkzaamheden zijn noodzakelijk. Dit betreft een functie in dagdienst. Medewerker afdeling kunststof (m/v) Bij de afdeling kunststof worden de kunststof delen voor zowel dakkoffers als zonnebanken geproduceerd. De afwerking gebeurt d.m.v. een handmatige freesbewerking.Voor deze func tie geldt dat je handig moet zijn om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren. Dit betreft een functie in twee-ploegendienst. CNC-frezer (m/v) Bij de kunststofafdeling wordt een CNC-freesrobot geprogrammeerd met behulp van Cimatron besturingssoftware. Diverse productiemachines moeten ingesteld en onderhouden worden.Verder worden er hulpgereedschappen gemaakt en worden er voorstellen gedaan die leiden tot efficiency verbetering in productie.Voor deze functie geldt dat je een afgeronde MBO- werktuigbouwkunde of gelijkwaardig met daarbij ervaring met metaalbewerking en het programmeren van CNC-gestuurde machines. Voor alle vacatures geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: - Kwaliteitsbewustzijn - Stressbestendig - Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) - Eigen vervoer - Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen - Aansluitend cv Heb je interesse, reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag. Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 - 4611 PB Bergen op Zoom - 0164 - 25 93 00 Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. (gratis) Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: *voor de kunscstofafdeling Bij de kunststofafdeling wordt een CNC-freesrobot geprogrammeerd met behulp van Cimatron besturings software. Diverse productiemachines moeten ingesteld en onderhouden worden.Verder worden er hulpgereed schappen gemaakt en worden er voorstellen gedaan die leiden tot efficiency-verbetering in productie. De eisen voor deze functie zijn: - afgeronde MBO werktuigbouwkunde of gelijkwaardig - ervaring met metaalbewerking waaronder afkorten, boren, lassen (mig), knippen en zetten - ervaring met programmeren van CNC-gestuurde machines - ervaring met Cimatron software is een pre - kennis van pneumatiek en elektra is een pre Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 - 461 I PB Bergen op Zoom 0164-259300 DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor het uitdelen van Als depothouder deel je de kranten uit aan de bezorgers. Bespreek je de klachten. Zorg je dat de wijken bezet zijn en blijven. De werkzaamheden zijn van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden Wij zijn op zoek naar voor o.a. glastuinbouw, groenvoorziening, grond werkers en bouwplaatsopruimers. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl

de Faam | 2006 | | pagina 70