van ons Blokfluit en muzieknoten leren spelen gratis Rocksessie in Schuttershof dé Weekkrant De Faam Antiek en curiosa in tent op de Markt Informatie-avond Open Universiteit Wijkvereniging 't Zand houdt avond over activiteiten WK lezerspool van dé Weekkrant Doe mee met de WK2006-lezerspool en win twee kaartjes voor Nederland - Mexico Kraamzorgijjjj ientadministmtiE Club Woensdag 5 april 2006 - Pagina 6 MIDDELBURG - In Café 't Schuttershof is zondag 9 april voor de vierde keer dit seizoen een rocksession. De vaste sessieband wordt dit keer begeleid door Yvon ne Joziasse, bekend van Wannabee. Er worden co vers van de grootste bands ter wereld gespeeld. Zo ko men Queen, The Doors, Deep Purple en andere be kenden aan bod. De vaste sessieband bestaat uit Sandro van Breemen (gi taar/zang), Jos Verheyen (bas), Wouter Sterk (drums), William Koole (gi taar) en Walter Calbo (toet sen). Aanvang 17.00 uur. Toch weer jazzfeestje VEERE - De 85 jaar oude muziekvereniging Veere's Genoegen begint met een blokfluitgroep voor volwas senen. De blokfluit is een ideaal instru ment om muzieknoten mee te leren lezen. De blokfluitgroep start in april en oefent wekelijks tot en met november. Aan het einde van deze 'cursus' kunnen de deelnemers alle noten lezen en zijn ze op de hoogte van de beginselen van de muzikale theorie. Voor vragen en opgave: 0118-592964 of sjacayajo@zee- landnet.nl. MIDDELBURG - Tijdens het Paasweekend (15 en 16 aprl) wordt op de Markt in Mid delburg een grote antiek- en verzamelmarkt gehouden. De tent gaat zaterdag tussen 10.00 en 17.00 uur open, zondag zijn bezoekers van 11.00 tot 18.00 uur welkom. De toegangsprijs tot de tent bedraagt 1,20 euro. VLISSINGEN - De Open Universiteit houdt dinsdag 11 april een informatie avond in het provinciaal steunpunt Zeeland. Belangstellenden kunnen kennismaken met het on derwijsaanbod en studiesys teem van de Open Universi teit Nederland. De bijeenkomst begint-om 19.30 uur in een vleugel van de Hogeschool Zeeland aan de Edisonweg 4 in Vlissin- gen. MIDDELBURG - Wijkvereni ging 't Zand/Stromenwijk houdt donderdag (6 april) een open avond in haar wijk- gebouw aan de Baarsjes straat in Middelburg. Vanaf 19.30 uur zijn er pre sentaties van verschillende verenigingsactiviteiten. Zo laat Popkoor XStream van zich horen, is er volksdans en linedance, clubs voor de kaartspelen Bieden en Kla verjassen en een dartclub. De toegang is gratis. Het zwangerschapskussen biedt steun en comfort aan moeder en kind, voor en na de bevalling. Dit zwangerschaps- en babykussen t.w.v. 40,- is voor u: Zodra uw inschrijving voor onze kraamzorg definitief is. Gun uzelf een steuntje in de rug. Zwanger zijn is mooi en straks - als de baby er is - wordt alles nog mooier. Wat wel eens vergeten wordt is dat de zwangerschaps- en kraamtijd ook vermoeiend is en dus kunt u in deze tijd best een steuntje in de rug gebruiken. Daarom biedenwijuditprachtige,praktischezwangerschapskussenaan;gratis!Uhoeftzichalleenmaarbijonsinte schrijven voor professionele en betrokken kraamzorg en dan is dit kussen voor u. Voor info over uw inschrijving en deze actie belt u: 0113 - 22 40 40 Provinciale Kraamzorg Entadministralie Zeeland Naereboutstraat 23,4461 GR Goes Schrijf je bij ons in via: Tel: 0113 - 22 40 40 De grote WK2006-lezerspool is nu al een gewel dig succes. De Weekkrant brengt u, drie maan den voor het WK in Duitsland, al helemaal in de stemming van dit grootste sportevenement ter wereld. Doe mee met de grootste en leukste WK-pool van Nederland en laat het enige echte Oranje-gevoel over u komen. Dat geldt helemaal voor wie zich komende week inschrijft, ledereen die deze week de WK-lezerspool invult, kan twee kaartjes winnen voor de oefeninterland Neder land - Mexico op 1 juni in Eindhoven. Maar niet alleen hierom is de WK-lezerspool is een regelrechte aanrader. Deelname is namelijk gratis terwijl u meedingt naar de vele prijzen die er te winnen zijn. Vanaf volgende week kunt u bovendien uw WK-voorspellingen vergelijken met die van bekende voetballers en trainers. j Niet alleen kunt u persoonlijk meedoen met &T* de WK-lezerspool. U kunt ook met uw bedrijf, voetbalclub, vrienden enz. een team vormen en meedingen naar de vele fantastische prijzen. Dus ga nu naar www.beleefhetoranjegevoel.nl, meld u aan en begin nu al te genieten van het WK! www.kraamzorgzeeland.nl DOOR ELLEN DE VRIEND MIDDELBURG - Tijdens het Pinksterweekende staat Middelburg weer als van ouds in het teken van de jazzmuziek. Drie dagen lang zijn er optredens op verschillende plaatsen in het historische een- trum van de provin ciehoofdstad. JRon De Pree van de 2 Jazz Activiteiten Stichting Zeeland (JASZ) presenteert de plannen op 22 april in Hotel restaurant Arnevil- le in Middelburg. Hij heeft het programma nog niet helemaal rond. "Ik ben nog bezig met een Amerikaanse zangeres." Wat wel al vast ligt is dat het Jazzfes tival van vrijdag 2 juni tot en met zondag 4 juni is. De vrijdag avond beginnen de festiviteiten met een kroegentocht. Zaterdag zijn er allerlei looporkesten in het centrum en optredens van jazzgroepen op verschillende podia in de stad. "Eén daarvan is de Charlestown Jazz Band uit Nijmegen. Ook treedt een band op onder leiding van Han van Trommelen, die voorzitter is van Jazz Breda en ook zanger Guus Meeuwis begeleidt", ver klapt De Pree. Op Pinksterzon dag is er een Jazz-gospeldienst. Subsidie van de provincie Zee land krijgt JASZ niet meer. Wel heeft de gemeente Middelburg drieduizend euro voor het Jazz festival uitgetrokken. NIEUW- EN SINT J00SLAND - Molenaar Nel den Os-van Leyen vierde vorige week haar 25-|arig jubileum In gemeentelijke dienst. Daarom was 'haar' molen Buiten Ver wachting in Nieuw- en Sint Joosland feestelijk versierd en mocht ze van de gemeen te Middelburg voor het voetlicht treden op een feestelijke receptie, foto jaap wolterbeek

de Faam | 2006 | | pagina 6