in een uniek jasje INSTAPPEN en digitaal wegwezen Grote keuze op klein oppervlak J Goed excuus bij de hand Cruisen met kwaliteitsgeluid Kun je de dag gewoon niet doorko men zonder je iPod? Deze bijzonde re jas biedt je de gelegenheid om de iPod volledig te benutten, zonder het kledingstuk uit te doen. rrav/rmHTUDe Faam Woensdag 5 april 2006 - Pagina 38 A Dit jack beschikt namelijk over geïntegreerde bedie- ningstoetsen die zelfs met een handschoen zonder problemen gebruikt kun nen worden. Om met deze bijzondere nieuwkomer tijdens het eerstvolgende bezoek aan de ski piste op te kunnen vallen, kun je nu alvast be ginnen met sparen: deze iPod snow jacket van Spy- der kost namelijk zo'n drie duizend dollar. Je hebt dan wel iets bijzonders in de kledingkast hangen, want de jassen worden in een gelimiteerde oplage ge maakt en zijn al voorzien van een muziek- en foto iPod, bijbehorende broek, een tas en een uniek se rienummer. Meer informatie is te vin den op www.techdigest.tv. Nog niet zo lang geleden was het bezit van een mobiele tele foon al opvallend, maar nu gaat het vooral om de technische snufjes en de uitstraling van die mobiel. En, natuurlijk, het ge bruikersgemak. Motorola introduceert daarom een speciale versie van de MPx220 Smartphone. Deze speciale versie is voorzien van een Bluetooth Virtual Key board. Via laserstralen kan het toetsenbord op iedere gelijke en verharde ondergrond geprojec teerd worden en werkt vervol gens als ieder ander toetsen bord. Reuze handig, want hierdoor kunnen de pocket versies van Outlook, Internet Explorer en MSN Messenger goed benut worden. Het quad-band toestel is verder voorzien van een 1,3 megapixel camera met flits, een 65.000 TFT kleurenscherm en een po- lyfonische speaker. Het geheu gen van de MPX220 is via Mini- SD uit te breiden tot 512 MB en daarmee ook uitermate ge schikt als MP3-speler. Op zoek naar een handige, be taalbare manier om met digita le foto's, films, muziek en het in ternet te werken? Apple biedt daarvan de Mac Mini, een soort 'instapmodel' waarmee je snel ler en eenvoudiger nog meer plezier beleeft aan je muziek, fo to's en films. De Mac mini wordt geleverd met iLife '06, een pakket met ge bruiksvriendelijke program ma's die je dagelijks leven er een stuk spectaculairder op maken. Zo kun je met GarageBand je originele muziek componeren, zelfs als je geen noot kunt lezen. Dankzij de schermvullende Front Row -mediashow met z'n intuïtieve menu's, grote letters en schitterende weergave kun je op je Mac mini net zo eenvou dig door je muziek, foto's en vi deo's struinen als op je iPod. Met de meegeleverde Apple Re mote kun je van achter je bu reau of vanuit je luie stoel je me- diamateriaal bedienen. En dat alles gaat nu met de ongekend hoge snelheid van de Intel Core Solo- of Duo-processor. Deze voordeligste manier om te beschikken over een Intel Core- processor, iLife '06 en Front Row is verkrijgbaar vanaf 649 euro. Meer informatie is te vinden op www.apple.nl. Een telefoontje waar je niet zo op zat te wachten en dat maar niet af te breken lijkt. En je gesprekspartner blijft maar doorpraten. Ken je dat? Dan kan dit kleine apparaat je je wellicht helpen. De Pho ne Excuse' beschikt over zes overtuigende geluiden waar zelfs de meest aanhoudende beller niet onderuit kan. Zo is er een knopje dat een enorme ruis produceert. 'Ojee... de verbinding valt weg!'. Of wat te denken van een politiesirene. 'Er zit poli tie achter me, ik moet nu echt ophangen'. Nog heftiger is het geluid van een autoon geluk. Het excuus kost zo'n 10 dol lar op diverse Amerikaanse sites, waaronder 0 www.prankplace.com/ pexcuses.htm. Tafelvoetballen, schaken, dam men, tafeltennis sen, shuffle bor den, mini bow len, biljarten of liever een potje air hockey of backgammon? Het hebben van eén keuze is al tijd prettig, maar zo'n enorme keuze lijkt ook een vragen om een enorme woonruimte om alle genoemde spelletjes plaats te kunnen bie den. Deze 9-in-l spellentafel biedt echter zelfs in de meest beperkte gpl woning urenlang vermaakt, want zonder al te veel moeite kan het gewenste spel letterlijk en figuurlijk op ta fel gezet worden. De tafel wordt geleverd met twee tafelvoetbalballen, twee biljartcues van 91,5 cm, een set biljartballen, een krijtje voor de cues, een borstel, een triangel, twee hockeyknoppen, twee hockeypucks, schaakstukken en damstenen, vijf dobbelste nen, shuffle pucks, twee tafel tennis batjes en ballen, een ta- feltennisnet met bevestiging, tien bowlingpins en een bow lingbal van 3,2 cm doorsnee. De speltafel kost bijna 300 euro en meer informatie is te vinden op www.teledirekt.nl. Speakers in de vorm van kop lampen, het geluid van een star tende motor bij het openen van de telefoon en van een dicht slaand portier als de telefoon wordt gesloten, een claxon bij het binnenkomen van een sms'je, diverse autoracespelle tjes en een extern LCD-scherm dat er voor zorgt dat het lijkt als of je de bestuurder van een raceauto bent. Met de LG- F3000 telefoon ligt een luxe sportauto letterlijk binnen handbereik. Naast al deze leuke extraatjes is de LG-F3000 ook gewoon een geavanceerde telefoon, uitge rust met een 1.3 megapixel ca mera met flit ser, Blu etooth, USB, WAP, MMS en uit gebreide e-mailfunc- ties. Met natuurlijk ook 'n MP3/ AAC speler en dual stereo. De prijs van deze spor tieve mobiel ligt rond de 399 eu ro. Meer info is te vinden op inter netsite www.lge.nl. Waarom zou je in de auto met een mindere geluids kwaliteit genoegen nemen dan thuis? De nieuwe serie High Power GT speakers van Blaupunkt zit ten vol eigen tijdse ideeën, ver pakt in een trendy, fu turistisch design. Het nieuwe gam ma verwelkomt ook een tweeweg systeem in 5" x 7". Daarnaast overstijgt de maximale kracht van de GT luidsprekers met vijftig procent die van de vorige mo dellen. En het nieuwe op- hangsysteem van het mem braan draagt ook bij tot nog hogere prestaties, terwijl een goed rendement behouden blijft. Vooizien van krachtige en kwalitatief hoogstaande neodynium magneten, geven al deze luidsprekers een nog schitterendere geluidskwali teit.

de Faam | 2006 | | pagina 38