Personeel PEDICURE ~»r randstad Verkoper/Verkoopster HAPRO enthousiaste schoonmaak- medewerkers m/v KIMT El II1W Erkende VAKOPLEIDING dé Weekkrant De Faam ELS B LANÏSIbURG H Medewerker zakenreizen Medewerker vakantiereizen jij kunt goed luisteren wij willen kijk voor meer banen op www.randstad.nl tempo-team Woensdag 5 april 2006 - Pagina 36 Ify STOFF CLEAN N G De ]j ste koers in schoonmaken is op zoek naar voor vakantiepark Landal Greenparks Port Greve in Brouwershaven met werk tijden op maandag en/of vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur Kom jij ons team versterken? Neem dan snel contact op met Monique van Campen, tel. 06- 20 13 67 53 of stuur een e-mail naar info@stoffeIs.nl. NAASTE Dinsdag 12 september 2006 start onze avondopleiding Pedicure in Goes. OPEN AVOND dinsdag 25 april 2006 van 19.30 - 21.30 uur bij Groencollege Goes, Stationspark 39. Bel nu voor de informatiefolder 0182 - 69 11 22 www^dekver keersopleidingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op www.diabetesfonds.nl of bel 0800- 5766 123 'Sy Diabetes Fonds Personeel gevraagd Voor in ons team in Middelburg-Vlissingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste Fulltime Parttime Leeftijd: 18-40 jaar Liefst met ervaring in woninginrichting Wij bieden afwisselend en leuk werk in een fijn team, waarbij eigen inbreng is aan te bevelen. Persoonlijke bediening en service staan hoog in ons vaandel Heeft u interesse dan stuurt u het snelst een e-mail naar: blankenburghbv@zeelandnet.nl of een sollicitatiebrief naar; Blankenburgh, Langeviele 56-64, 4331 LW Middelburg. Voor inlichtingen kunt u bellen naar dhr. P. Blankenburgh, 06-28883288 MIDDELBURG Langeviele 56-64 - Telefoon (0118) 633592 TAPIJT, GORDIJN- EN BEDDENSPECIALIST VLISSINGEN Scheldestraat 21 - Telefoon (0118) 416996 UNIGLOBE Travel is een internationale organisatie van zelfstandige zakenreisbureaus met het hoofdkantoor in Vancouver Canada. Wereld wijd zijn er meer dan 1000 kantoren en daarmee is UNIGLOBE met recht de grootste Travel-franchise ter wereld. UNIGLOBE kantoren worden beheerd door zelfstandige ondernemers en bieden klanten meer dan de persoonlijke service en aandacht die ze mogen verwachten van een specialist UNIGLOBE Delta Travel T.a.v. dhr 3. Plomp Zuidstraat 10 4315 AP Dreischor Zierikzee i.plomp@uniqlobedeltatravel.nl UNIGLOBE Delta Travel, is dé specialist in zakenreizen voor Zuid West Nederland. Vanwege expansie zijn wij per direct op zoek naar ervaren specialisten voor onze vestigingen in Zierikzee Goes. Een professionele Allround medewerker zakenreizen die op zoek is naar een uitdagende job met genoeg diversi teit en afwisseling. Je maakt gebruik van de meest geavanceerde systemen die je in staat stellen onze klanten van een perfect reisvoorstel te voorzien. met een grote mate aan gastheerschap als bagage. Je werkt in een "gastvrije ruimte" en je maakt gebruik van alle denkbare middelen die je helpen de illusie van een reis over te brengen, zodat de klant zich al op vakantie waant. Wij zoeken een kandidaat die: - een zeer hoge mate van verantwoordelijkheid heeft - resultaatgericht is en commerciële eigenschappen heeft - zeer klantgericht it en optimale relaties onderhoudt - verbeteringen aandraagt in werkwijze en communicatie - een steun en toeverlaat is voor andere collega's - nauwkeurig werkt en uitstekend prioriteiten stelt - een gemotiveerde, inspirerende aanwinst is voor team Profiel kandidaat: - minimaal 24 uur per week (meer is pré) - uitstekende communicatieve vaardigheden - vakgerichte opleiding bij voorkeur op HBO niveau - min. 1 jaar aantoonbare ervaring in soortgelijke functie - ervaring met een crs/gds systeem (Amadeus is pré) Wij bieden: Salaris dat hoger ligt dan het marktgemiddelde. Uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden, veel opleidingsmogelijkheden, een plezierige werkomgeving en een hecht team van spontane en gezellige collega's. Is deze baan je op het lijf geschreven? Stuur of mail dan je CV, voorzien van een goed onderbouwende motivatie. Machteld Willemsen (0113) 27 48 07 van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur m/v Voor het Klanten Contact Centrum van een grote uitkeringsinstelling in Goes, zijn wij op zoek naar callcentermedewerkers. Je start met een fulltime training van 2,5 week, daarna word je tussen de 24 en 32 uren per week ingeroosterd. Heb je een afgeronde mbo-opleiding en ervaring met telefonisch klantencontact? Je vindt het leuk om klanten van de juiste informatie te voorzien en ze naar de juiste instantie te verwijzen? Sta je bovendien stevig in je schoenen en ben je voor langere tijd beschikbaar? Bel ons dan, want dan ben jij misschien onze kandidaat. machteld.willemsen@nl.randstad.com Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Assemblagemedewerkers (m/v) Het assembleren van autodakkoffers. Denk hierbij aan werkzaamheden als afbraamwerk- zaamheden, het monteren van sloten en de complete eindassemblage.Voor deze functie moet je in het bezit zijn van enige assemblage-ervaring. Dit betreft een functie in dagdienst. Orderpicker/reachtruckchauffeur (m/v) In het magazijn worden orders voor zonnebanken en dakkoffers verzameld met behulp van een reachtruck.Je moet nauwkeurig kunnen werken en in het bezit zijn van een geldig reachtruckcertificaat. Dit betreft een functie in dagdienst. Montagemedewerker (m/v) Het monteren van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aanslui ten van kabelbomen in de zonnebank, het monteren van div. elektrotechnische componen ten, de eindcontrole en het verzendklaar maken. De werkzaamheden zijn technisch van aard dus een afgeronde LBO-opleiding en affiniteit met elektro-werkzaamheden zijn noodzake lijk. Dit betreft een functie in dagdienst. Medewerker afdeling kunststof (m/v) Bij de afdeling kunststof worden de kunststof delen voor zowel dakkoffers als zonnebanken geproduceerd. De afwerking gebeurt d.m.v. een handmatige freesbewerking.Voor deze func tie geldt dat je handig moet zijn om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren. Dit betreft een functie in twee-ploegendienst. CNC-frezer (m/v) Bij de staalafdeling wordt een CNC-freesrobot geprogrammeerd met behulp van Qmatron besturingssoftware. Diverse productiemachines moeten ingesteld en onderhouden worden. Verder worden er hulpgereedschappen gemaakt en worden er voorstellen gedaan die leiden tot efficiency verbetering in productie.Voor deze functie geldt dat je een afgeronde MBO- werktuigbouwkunde of gelijkwaardig met daarbij ervaring met metaalbewerking en het pro grammeren van CNC-gestuurde machines. Voor alle vacatures geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: Kwaliteitsbewustzijn Stressbestendig Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) Eigen vervoer Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen Aansluitend cv Heb je interesse, reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag. WERKNET Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 - 4611 PB Bergen op Zoom - 0164-259300

de Faam | 2006 | | pagina 36