BreedUit 11 Jraassen Speciale Word wensvervuller (DoeEenWens BIJ ARION! /ens.nl dé Weekkrant "Bloemenpracht" De Doelen Kerstconcert kijk op www.doeeen v UW PAASBRUNCH kind 3 t/m 12: 12,50 reserveren: (0118) 41 05 02 www.hotelarion.nl kletsen proeven drinken slapen lachen eten Woensdag 5 april 2006 - Pagina 34 De Faam 22 april en 6 mei Koninklijke Serres van Laken bezoek Brussel 25,00 13 mei Keukenhof 33.50 2e pinksterdag Pinksterverrassingsreis U kunt nog boeken voor: 13 en 16 december 35.00 Voor info boekingen: 0118-419220 3-daagse busreis 19 mei 2006 Op deze driedaagse tuinenreis nemen wij u mee naar prachtige tuinen in Kent en West-Sussex. Tal van wereldberoemde tuinen kunt u hier vinden. Voor de echte tuinenliefhebber is Kent een paradijs. Het rijden alleen al door Kent met zijn weelderige landschappen, dromerige dorpjes en levendige stadjes is een genoegen. Afwisselend glijden heuvellandschappen, landbouwgebieden, moerassen, bossen en parken aan u voorbij. Dag 1 Vertrek vanaf diverse opstapplaatsen in Zeeland naar Calais voor een passage met de razendsnelle shuttletrein van Eurotunnel. Daar aangekomen reizen we naar de wereldberoemde kasteeltuinen van Sissinghurst. 's Middags gaan we naar Hever Castle. Aan het einde van de middag zetten we koers naar Felbridge, in East Grinstead, waar we onze intrek nemen in het uitstekende ""hotel Felbridge. Hier verblijven we dé komende twee nachten op basis van half pension. Dag 2 Na het uitgebreide Engelse ontbijt gaan we naar de tuinen van Leonardsiee, High Beeches en Nymans. Leonardslee Gardens in Lower Beeding is het domein van Mr Robin Loder en is één van de meest spectaculaire voorjaarstuinen. Einde van de dag terug naar het hotel voor dineren overnachting Dag 3 's Ochtends brengen we na het ontbijt een bezoek aan Doddington Place Garden, Een landschappelijk park daterend uit de 19e eeuw. Einde van de ochtend gaan we naar Goodnestone Gardens. Deze adembenemende tuinen van Lady FitzWalter zijn een bezoek dubbel en dwars waard. Halverwege de middag vertrekken we weer richting Folkestone, waar we de retourpassage met Eurotunnel aanvangen en vervolgens afreizen naar huis. Rond 22.00 uur verwachten we weer in Zeeland te zijn. Inbegrepen: retourpassage Eurotunnel 2 overnachtingen "'Felbridge Hotel op basis van half pension -Reis per luxe touringcar van AMZ en diensten chauffeur/reisleider gedurende hele reis -Programmaboekje met tuinbeschrijvingen en afbeeldingen Niet inbegrepen: -entrees van de tuinen -lunches -toeslag 1-persoonskamer 56,- -uitgaven van persoonlijke aard. Reissom: 279,-- per persoon Voor 10,00 pp halen wij u thuis' op en helpen u met uw bagage! (binnen Zeeland en per enkele reis) Opsta pschema: 06.30 uur Vlissingen, Stadhuisplein (Brouwenaarstraat) 06.45 uur Middelburg, NS 07.15 uur Goes, NS Verzekeringen: Annuleringsverzekering op basis van 2-pers.kamer 18,50 p.p. Annuleringsverzekering op basis van 1-pers.kamer€ 22,50 p.p. Reisverzekering 8,50 p.p. Informatie en reserveringen: Quistenburg 8 4454 PZ Borssele Telefoon: 0113-351551 www.amz.nl HOUSE OF BRITAIN House of Britain Badhuisstraat 71 4381 LP Vlissingen Www. houseof britainnl 0118-440444 4-daagse busreis naar Yorkshire 22 Juni 2006 Het graafschap Yorkshire is het grootste van het land. Een gebied van ongelofelijke schoonheid en afwisseling. De ruige Yorkshire Moors, afgewisseld met de lieflijke Yorkshire Dales. Een graafschap vol cultuur, met historische steden als York. Kastelen, burchten en abdijen in overvloed. Een gebied met romantische stoomtreintjes, uitbundige natuur en vriendelijke bevolking. Yorkshire is een graafschap waar men niet gauw uitgekeken raakt.Op deze vierdaagse reis nemen we u mee naar het geweldige landschap van de North York Moors. Tijdens uw trip gaan we een reisje maken met de beroemde North Yorkshire Moors Railway, die u vervoert door the North York Moors National Park.Het is een van de oudste spoorwegen ter wereld. Wij gaan het traject Goathland-Pickering doen. Goathland is onder meer bekend van Harry Potter en Heartbeat (de televisieserie). Op uw derde dag heeft u een ochtend ter vrije besteding in York. In York kunt u cultuur en winkelen moeiteloos met elkaar combineren. De imposante kathedraal, de York Minster, in het midden van de stad moet u zeker gezien hebben, evenals het smalle middeleeuwse straatje The Shambles. In York vindt u mooie tearooms en leuke speciaalzaakjes zoals de Teddy Bear Shop. 's Middags nemen we u mee naar Castle Howard. Hier kunt u genieten van de prachtige tuinen en het schitterende huis van Castte Howard. Vang een glimp op van het leven van een koning in de historische huizen, beroemd om de architectuur en kunstverzamelingen. Programma: Dag 1: 's avonds om 21.00 uur vertrekken vanuit Europoort met P&O Ferries. Tijdens de nachtelijke overtocht per luxe Cruiseferry kunt u ontspannen genieten van de vele faciliteiten aan boord om de volgende dag, na een welverdiende nachtrust, uitgerust aan uw dag te beginnen. Ontbijt en diner aan boord voor de heen- en terugreis kunt u tegen een voordelig tarief bijboeken bij ons! Dag 2: om 08.00 uur arriveren we in Huil Via de kustroute (Bridlington, Scarborough) naar Pickering, van daaruit met het treintje naar Goathland, waar de bus u weer oppikt en naar Whitby brengt. Dan nog een stop doen in Robin Hoodbay.het roversdorp in de rotsen aan de kust. Daarna brengen we u naar het uitstekende hotel in York waar u 1 nacht verblijft op basis van halfpension. Dag 3: 's ochtends ter vrije besteding in York; 's middags bezoeken we Castle Howard. Een schitterend huis uit de achttiende eeuw met enkele grote collecties, weidse parklandschappen en beroemde tuinen, 's avonds om 21.00 uur met P&O Ferries terug naar Europoort Dag 4: aankomst in Europoort om 08.00 uur; thuiskomst in Zeeland +/-10.30 uur Inbegrepen: -Retourovertocht P&O Ferries Europoort-Huil -2 overnachtingen in een tweepersoons binnenhut d/t -1 overnachting hotel in York op basis van half-pension -alle genoemde entrees -prijs touringcar en diensten chauffeur/reisleider gedurende hele reis Niet inbegrepen: -Lunches -toeslag 1-persoonskamer in York en hut aan boord 78,- -uitgaven van persoonlijke aard. -Maaitijden aan boord(ontbijt en diner heen-en terugreis). Gunstig tarief als u dit vooraf bij ons reserveert. -In plaats van 60,-- betaalt u bij ons slechts 50,- Reissom: 299,- per persoon Voor 10,00 pp halen wij u thuis op en helpen u met uw bagage! (binnen Zeeland en per enkele reis) OPSTAPSCHEMA: 17.30 uur Vlissingen, Stadhuisplein (Brouwenaarstraat) 17.45 uur Middelburg, NS 18.15 uur Goes, NS Verzekeringen: Annuleringsverzekering op basis van 2-pers.kamer 19,50 p.p. Annuleringsverzekering op basis van 1-pers.kamer 23,50 p.p. Reisverzekering 10,50 p.p. en meld je aan als donateur Het leven verandert als je kind levensbedreigend ziek is. Door bet vervullen van de liefste 'j|fj|j|j wens probeert de Doe Een Wens Stichting kinderen even te laten vergeten dat ze ziek zijn. V»»* Wilt u ons financies 1 heipen? Dat kan. Make-A-Wi5h Foundation® Goed te combineren met een heerlijke strandwandeling op zondag! voor de kinderen beide dagen Zondag 16 of maandag 17 april een leuk entertainmentprogramma! vanaf 12 uur t/m 14.30 uur een uitgebreid aanbod van de lekkerste gerechten, koud en warm, best western grand hotel arion vis en vlees, soep en nagerechten. H (Koffie, thee, jus d'orange en melk t J I onbeperkt inbegrepen.) L. -/ AA 1I Boulevard Bankert 266 Vlissingen

de Faam | 2006 | | pagina 34