Bij uw Escura Apotheek medicijngebruik Escura Apotheek zorgt ervoor. 2e paasdag geopend Vraag ons apotheekteam naar de 'Gegevens-check.' In het belang van uw gezondheid Apotheek Pergola's Serres Veranda's Kunststof aluminium ramen, deuren en kozijnen Vloertegels Renovatie Overkappingen Dealer van Poxy-grindvloeren üEMLfcNTt v TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrij stellingen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzon den (per tpg-post) op de laatste dag van cfe in de publicatie genoemde ter mijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast net indienen van een bezwaar schrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn grif fierechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Westkapelle - het plaatsen van een berging Bazienstraat 1 (art. 15 Wet RO); - het plaatsen van een dakkapel Kloosterstraat 4 (art. 15 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergun ning te verlenen door toepassing van de genoemde artikelen. In verband hiermee liggen de ontwerp vrijstellings- besluiten en de relevante stukken van 6 april t/m 17 mei 2006 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u bij voorkeur schriftelijk een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het plaatsen van een veeloods Krabbeneiland 1; Domburg - het veranderen van het interieur van een hotel Brouwerijweg 24; Grijpskerke - het vergroten van een woning Jacob Catsstraat 19; Koudekerke - het bouwen van een paardenstal/schuur Dishoekseweg 24a; Serooskerke - het vergroten van een woning Vrouwenpolderseweg 53; Veere - het plaatsen van een poort in een tuinmuur Wijngaardstraat; - het plaatsen van tuindeuren Markt 41 Westkapelle - het plaatsen van een dakkapel Kloosterstraat 4; - het vergroten van een woning "t Hofje 3; - het plaatsen van een noodpaviljoen De Bucksweg 2; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/MONUMEN TENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het bouwen van een serre Reigersberg 12; (27-3) Domburg - het bouwen van een vrijstaande woning Brouwersbuurt 6,(23-3) Gapinge - het wijzigen van een verleende ver gunning voor het oprichten van 4 woningen Nieuwe Wei 16 t/m 22,(27-3) Grijpskerke - het bouwen van een berging Loodhol 32,(23-3) - het vernieuwen van een schuur Mariekerkseweg 30,(27-3) Koudekerke - het bouwen van een woning met garage Breeweg;(23-3) - net bouwen van een schuur Biggekerksestraat 71 ;(23-3) - het vergroten van een woning Keiweg 28,(23-3) Oostkapelle - het bouwen van een serre Dunoweg 7,(23-3) - het veranderen van een woonhuis Eikenlaan 20;(23-3) - het bouwen van een opslagloods Hoge Duvekotsweg 4;(27-o) - het veranderen van een woning Asterlaan 3;(27-3) Serooskerke - het bouwen van een bedrijfsunit De Zompe 51 ;(23-3) Westkapelle - het wijzigen van een verleende ver gunning voor het oprichten van 25 woningen T Hofje;(27-3) Zoutelande - het bouwen van een garage/berging Steenloper 22;(27-3) - het vergroten van een woning Langendam 24;(27-3) - het bouwen van een berging/schuur Duinweg 93,(27-3) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. KENNISGEVING MELDINGEN ARTIKEL 8.41 WET MILIEUBEHEER: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: - "Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer": 1Fruitteeltbedrijf v.d. Bosse voor het uitbreiden van een inrichting aan de Plantlustweg 1 in Serooskerke; - "Besluit bouw- en houtbedrijven": 2. Noordhout Bouw- en Aannemersbedrijf voor het oprichten van een inrichting aan De Padweie 20 in Serooskerke.- 3. J.M. Janse voor het oprichten van een inrichting aan De Padweie 2 in Serooskerke; - "Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer": 4. R. Heersma voor het veranderen van een inrichting aan de Dorpsstraat 19 in Oostkapelle; 5. Schiedon voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer op een reeds aanwezige inrichting aan de Weststraat 1 in Domburg; 6. Fa. Wisse en Zoon voor het van toe passing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer op een reeds aanwezi ge inrichting aan de Torenstraat 4 in Meliskerke; - "Besluit glastuinbouw milieu beheer": 7. Maatschap de Looff voor het veran deren van een inrichting aan de Ter Poorteweg 4b in Koudekerke; - "Besluit horeca-, sport- en recreatieinrichtingen milieu beheer": 8. C.L. Lam voor het veranderen van een inrichting aan de Schoolstraat 1 in Vrouwenpolder; 9. P.A. van de Vreugde voor het veran deren van een inrichting aan de Langstraat 1 -3 in Zoutelande; 10. Bestuur Vereniging Het Baantje voor het oprichten van een inrich ting aan Het Baantje 1 in Aagtekerke; 11J. de Lignie voor het veranderen van een inrichting aan de Dorpsstraat 18 in Oostkapelle; 12. Seb. Aydin voor het veranderen van een inrichting aan de Ooststraat 11 in Domburg; 13. J.C. de Voogd voor het veranderen van een inrichting aan de Duinbeekseweg 24 in Oostkapelle; 14. Mw. M.E. Huijbrecht voor het ver anderen van een inrichting aan de Kapellestraat 11 in Veere; - "Besluit melkrundveehouderij milieubeheer": 15. A. de Visser voor het uitbreiden of wijzigen van een inrichting aan de Rapenburgwea 22 in Meliskerke; 16. S. Wisse voor net uitbreiden of wij zigen van een inrichting aan Mariekerke 17 in Meliskerke; 17. G. Geschiere voor het uitbreiden of wijzigen van een inrichting aan de Krommenhoekseweg 2 in Meliskerke; 18. L.K. Geschiere voor het van toepas sing worden van het Besluit melk rundveehouderij milieubeheer op een reeds aanwezige inrichting aan St. Janskerke 1 in Zoutelande; - "Besluit mestbassins milieubeheer": 19. Fa. A. Houmes voor de uitbreiding of wijziging van de inrichting waar dunne mest wordt bewaard aan de Koekoeksweg in Aagtekerke; - "Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer": 20. A.M. Alewijnse voor het verande ren van een inrichting aan de Dorpsstraat 43 in Biggekerke; 21H. Zoutewelle voor het van toepas sing worden van het Besluit inrich tingen voor motorvoertuigen milieubeheer op een reeds aanwe zige inrichting aan de Noordweg 76 in Serooskerke; - Besluit woon- en verblijfsge- bouwen milieubeheer": 22. Vereniging voor PC Ond. Veere/Noord-Beveland voor het van toepassing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer op een reeds aanwe zige inrichting aan Europaplein 10 in Westkapelle; 23. Stichting Arduin voor het voor het van toepassing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer op diverse reeds bestaande lokaties in de gemeente Veere; 24. Bestuur van de Vereniging tot het verstrekken van basisonderwijs op Ger. Grondslag voor het verande ren van een inrichting aan de Prelaatweg 22 in Aagtekerke; - "Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer": 25. J.C. Boogert-Louwerse voor het van toepassing worden van het Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer op een reeds aanwe zige inrichting aan de Eendekotsweg 3 in Gapinge. Op de bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de betreffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieube heer van toepassing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking heb ben kunt u vanaf 7 april 2006 t7m 12 mei 2006 inzien in het gemeentehuis(zie inzage en ope ningstijden en 's avonds na tel. afspraak 0118-555447). AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende aan vragen voor een kapvergunning ont vangen - Meliskerke, Mariekerke 14, één boom rooien. - Zoutelande, Zandput 44, één boom rooien. - Gapinge, voor Dorpsstraat 26a, 2 bomen rooien. Belanghebbenden kunnen binnen veer tien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afde ling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer informatie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. 0118.555447. Domburg, 5 april 2006 Burgemeester en wethouders van Veere VEILIG Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 '900 Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl -1 10.00-16.OQ uur Heeft u plannen, neem dan contact met ons op! Kwaliteit is gegarandeerd op jarenlange ervaring. Op aanvraag maken wij voor u geheel vrijblijvend een passende offerte. Showroom: Houtkade 7A, 4463 AC Goes. Tel. 0113-271375. Fax 0113-271376 (bij Sportpunt Zeeland en Praxis)

de Faam | 2006 | | pagina 29