Walcheren Een servicepunt rijker Frisse wind over golfba Bewust genieten...! Rijkelijk geslaagd feest Een mooi cadeau...! Uit het Zakenhart van... Care2Move helpt invaliden over drempels LIFTID Shockt de shoppers Boerenkaas heeft een verhaal Modeshow in de Langeviele rHVMJMIMiïlPe Faam Woensdag 5 april 2006 - Pagina 20 John, Marja en Leonie Barendse. foto: inge adriaansen MIDDELBURG - Lounge Room VIPPP 'De Variant' aan de Reigerstraat 9 in Middelburg is flink uitge breid. Het buurpand werd bij de lunchroom getrok ken waardoor er onder an dere een aparte rookvrije ruimte bij kwam. Bij VIPPP De Variant worden horeca en gezondheid met elkaar gecombineerd. Op de be gane grond kan men bij Le onie Barendse genieten van gezonde en minder gezon de lekkernijen. Boven bevindt zich de praktijk van therapeuten John en Marja Barendse. Bewustwording is het sleu telwoord, vandaar dat op de kaart ook de calorieën bij de gerechten vermeld staan. Even uitblazen op terras van GroenRijk foto: pr MIDDELBURG - Voor Gil bert Geldof lijkt het giste ren, maar het is al weer een jaar geleden dat GroenRijk Middelburg de deuren opende op de Mortiere boulevard. Vorige week zaterdag werd de eerste verjaardag van het tuincentrum feestelijk ge vierd met tal van activitei ten, attenties en lekkers. "Het was erg druk en gezel lig", vertelt Geldof. "De poffertjes waren erg populair, maar men genoot ook volop van alle nieuwe voorjaarsartikelen. We had den ons geen leukere ver jaardag voor kunnen stel len." Anthony en bedrijfsleidster Miranda, foto: inge adriaansen VLISSINGEN - Enteny Ka- doshop is verhuisd van de Walstraat 96 naar de Wal- straat 102 én er werd afge lopen week een nieuwe En teny Kadoshop geopend aan de Badstraat in Dom burg. Het nieuwe pand in Vlissin- gen is ruimer dan het vorige en dat betekent dus nog meer leuke dingen. "Onze absolute trots is de nieuwe kleurige collectie van het exclusieve merk Pylones", vertelt Anthony van de Berg. "En nog een aanra der: in de winkel in Dom burg verkopen wij naast trendy gadgets het lekker ste room-softijs dat je ooit geproefd hebt." Een must voor mst OOST-SOUBURG- Benny Soplantila heeft altijd al met zijn handen gewerkt. Vroe ger als monteur en de laat ste jaren als masseur. Mede door zijn oosterse afkomst kreeg hij een flinke dosis leergierigheid en spirituali teit mee. Met name deze twee factoren deden hem in 1998 besluiten een studie traditionele Chinese ge neeskunde te volgen. Inmiddels heeft de Souburger zijn hbo-opleiding afgerond. Vanuit zijn massagepraktijk Shao Fu verzorgt Soplantila massages op locatie en in het Kultureel Pakhuis in Middel burg geeft hij massagecursus sen. "Eigenlijk ben ik meer een therapeut dan een masseur", legt hij uit. "Het gaat erom datje de juiste diagnose stelt en daar bij is observeren en signaleren de basis. Daarna is een behan delplan het vervolg waarbij het accent ligt op het herstellen van een disharmonie door middel van masseren met etherische oliën. Veel mensen vinden het fijn dat ze in hun eigen ver trouwde omgeving behandeld kunnen worden, vandaar dat ik de mensen thuis bezoek. Ik neem alle attributen zelf mee, inclusief de behandeltafel, dus ze hebben nergens geen omkij ken naar." Maar ook gezonde mensen zijn gebaat bij een re gelmatige massage, zo stelt So plantila. "In deze tijd van drukte en stress wordt er heel wat van lichaam en geest' gevergd. Massage werkt niet alleen ontspannend, maar ook preventief, foto: leen buijs Klachten als een gespannen rug, stijve nek en schouders dan zijn ook eerder regel dan uit zondering. Met massage kan je klachten bestrijden, maar zeker ook voorkomen. Het is rustge vend, de spieren ontspannen, de doorbloeding wordt gesti muleerd en de stofwisseling in de spieren wordt verbeterd. In veel culturen behoort massage tot de dagelijkse verzorging en dat is niet voor niets." Maar naast het gezondheidsaspect mag massage natuurlijk ook ge woon lekker zijn. Daarom biedt Soplantila (ook via een cadeau bon) diverse massages aan van een algehele ontspanningsmas sage van maai- liefst 75 minuten tot een deelmassage van circa een half urn-. Ook is het mogelijk om zelf te leren masseren via een cursus of workshop. En voor wie echt eens origineel wil zijn is er de 'massageparty'. Hierbij komt de masseur langs om de aanwezigen te verwen nen met een massage van circa twintig minuten. Voor nadere info of een af spraak: Massagepraktijk Shao Fu, Braamstraat 8, Oost-Sou burg, 0118-468763. VLISSINGEN - In de Drees- straat 4 in Vlissingen werd donderdag 30 de deur geo pend van Jeremiasse Care2Move. Met de komst van Jeremiasse Care2Move in Vlis singen is Walcheren een bete kenisvol servicepunt voor mindervalide mensen en ou deren rijker. De feestelijke opening werd verricht door de wethouders van de drie samenwerkende gemeenten in Walcheren. De gemeente Middelburg was daarbij vertegenwoordigd door A. de Vries, Veere door W. van Tatenhove en namens de gemeente Vlissingen was P. Walrave-Troost aanwezig. Het publiek kon vrijdag en zater dag kennismaken het service punt. Jeremiasse Care2Move is leverancier van WVG-voorzie- ningen voor de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere. Binnen het Care2Move- concept biedt zij een ruime keuze aan mobiliteits-, zorg en comfortproducten die met name gericht zijn op mensen met een beperking. Care2Mo- ve levert oplossingen voor mindervalide mensen, maar ook producten die voorzien in een zorgbehoefte of het com fort verhogen. Te denken valt hierbij aan loophulpmiddelen, sanitaire voorzieningen, ma trassen, rolstoelen, scooters en babycare producten. De kernactiviteit van Care2Move is mensen met een beperking zo onafhankelijk en comfortabel mogelijk te laten functioneren in huis en op het werk. Tevens kan men bij Ca- re2Move terecht met alle vra gen over zorgvoorzieningen. Care2Move dankt haar succes mede aan laagdrempelige winkels met een uitgebreid as sortiment. VLISSINGEN - Leon Catsman en Dean Verhoeff zijn sinds kort de nieuwe eigenaren van De Golfbaan in Vlissingen. Vroeger waren Leon en Dean schoolgenoten, later collega's en nu compagnons. Ze kennen elkaar al jaren en delen hun vi sie ten aanzien van de horeca. "De Golfbaan is een geweldige zaak op een schitterende loca tie. Het entertainment dat hier gekoppeld is aan het horecage deelte is voor ons een extra uit daging", vertelt Catsman. Beide heren zijn stellig van plan om De Golfbaan weer tot een waardevolle aanwinst voor Vlis singen te maken. "We zijn het hele jaar door geopend en gaan De nieuwe eigenaren: Leori en Dean. foto: inge adriaansen veel werk maken van thema's, partijen en groepsarrangemen- ten. Waarbij entertainment en lekker eten natuurlijk de boven toon voeren", aldus een en thousiaste Verhoeff. VLISSINGEN - In het kader van het nieuwe album Star ting Fire brengt de formatie LIFTID in samenwerking met kledingmerk Overzeas onder de noemer 'Shop Shockers' dit voorjaar'iets compleet nieuws; vol gas raggen in kledingwinkels! Zaterdag 8 april pleegt de populaire band om 13.00 uur een coupe bij X-Ray Fas hion in Goes om vervolgens om 16.00 uur de boel op stel ten te zetten bij X-Ray Fas hion in Vlissingen. Voor meer informatie is de website www.liftid.com in het leven geroepen. MIDDELBURG - Veel Ne derlanders weten tegen woordig niet meer waar hun eten vandaan komt. Volwas senen niet en kinderen zo mogelijk nog minder. Wie beseft er nog dat wortel tjes in de grond groeien en dat boerenkaas op de boer derij gemaakt wordt? Speci aal voor kinderen in de ba sisschoolleeftijd is er nu het boek 'Wie lust er nou géén Boerenkaas?'. Het boekje is bij aankoop van vijfhonderd gram kaas tegen gereduceerd tarief ver krijgbaar bij Kaasboerderij Schellach aan de Prooyense- weg 26 in Middelburg. MIDDELBURG - In de Langeviele in Middel burg wordt zaterdag 8 april een grote mode show gehouden waaraan zowel de modezaken uit de Lange Viele als het Geeregebied meedoen. Op de catwalk wordt de nieuwe voorjaars- en zomer collectie gepresenteerd aan het winkelend publiek. Deelnemende winkels zijn: Saluti, 't Finse Winkeltje, Modehuis City, Sporthuis Jongepier, Henk Sies, Mis sion 2b, 2x zo leuk en Mun- do. De shows zijn om 11.30, 13.15,14.30 en 15.45 uur.

de Faam | 2006 | | pagina 20