IriWear- TURNOVER Part Two AUDLEY C>^eO>¥"Z KUNERT Schouwing? Antwerpse delegatie kijkt onderwijs af Jazzband in Ameville Provincie-kantoor met opvallend dak W/^ME-N Wij bieden een complete outfit voor de modebewuste vrouw aan. Kleding, schoenen, accessoires zoals: panty's, tassen riemen. o.a. de merken: U bent van harte welkom vanaf 10.00 uur aan de Langeviele 4 te Middelburg. Tot dan! Astrid Sandhövel Romy Brandes Stormloop op aanvraag kentekens MIDDELBURG - Bromfiets- bezitters die zich veel romp slomp willen besparen, doen er goed aan snel een afspraak voor een schou wing van hun vervoermid del te maken. De tweewie- lerhandel krijgt het aantal aanvragen maar nauwelijks verwerkt en op 1 november moet elke bromfiets een ei gen kentekenplaat hebben. De Rijksdienst voor Wegverkeer (RDW) en de BOVAG verwach ten dat in april tienduizenden bromfietseigenaren hun brom mer willen laten schouwen. Dit is nodig omdat anders geen kenteken aangevraagd kan wor den. Op 1 mei van dit jaar moeten ei genaren de verzekering van hun bromfiets verlengd hebben. Voorheen kregen ze jaarlijks een verzekeringsplaatje. Op 1 november dient elke bromfiets een eigen kenteken plaat te hebben. Met zo'n eigen kentekenplaat is een brommer of scooter veel minder aantrek kelijk voor dieven. Bovendien Een schouwing is de eerste stap in de aanvraag van het bromfietskenteken. Hierbij worden technische gege vens opgenomen, zoals merk, type, framenummer en motornummer. De twee de stap is de aanvraag van het kenteken op het post kantoor. Als de eigenaar het nieuwe kentekenbewijs ont vangt, moet hij nog een ken tekenplaat laten maken en het nieuwe kenteken door geven aan zijn verzekeraar. 1 november 2006 is de dead line voor alle bromfietsbezit- ters. kan de politie overtreders mak kelijker opsporen. Onder de de finitie bromfietsen vallen ook snorfietsen, bromscooters, brommobielen en fietsen met hulpmotor. Invalidenvoertuigen en fietsen met trapondersteuning hoeven geen nieuwe kentekenplaat te dragen. Woensdag 5 april 2006 - Pagina 14 OOST-SOUBURG - School- begeleiders, ICT-coördina- toren en schooldirecteuren namen dinsdag 28 maart een kijkje in Archipelbasis school De Tweemaster in Oost-Souburg. Het gezel schap kwam kijken naar het vooruitstrevende computer- onderwijs van De Tweemas ter. De leerlingen van deze school stromen bovenge middeld computervaardig uit naar het voorgezet on derwijs. MIDDELBURG -De Jazz Ak- tiviteiten Stichting Zeeland JASZ houdt 22 april een avond in het Middelburgse Hotel Ameville met het kleurrijke Nederlandse or kest The Charlestown Jazz band. Aanvang 21.00 uur, kaarten kosten tien euro. MIDDELBURG - Het ge bouw van de directie Ruim te, Milieu en Water van de Provincie Zeeland is maan dag officieel heropend. Het pand aan het Groene Woud in Middelburg heeft nu een opvallende dakkap tussen de twee vleugels. De dakkap loopt van de voorkant van het gebouw aan de door gaande weg uit tot aan de achterzijde. In de kap zijn photovoltaïsche cellen ver werkt. Deze zonnecellen zet ten invallend zonlicht om in elektriciteit. De gevel is ge maakt van het hypermoder ne en uiterst duurzame tita nium. YE-NTL txstcfim aho mmfAcrwm et swses ma.: 13.00 -17.30 di. t/m vr.: 10.00 -17.30 za.: 10.00 -17.00 uur donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur.

de Faam | 2006 | | pagina 14