VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN R 3t Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 38 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kap- vergunning-aanvraag ontvangen: Korenbloemlaan in Arnemuiden (openbaar gebied), een plataan. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Hand having. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. BEKENDMAKING WET MILIEU BEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van een nadere eis ten aanzien van Hennis Mauritz Netherlands B.V., geprojecteerd op het perceel Lange Delft 10 te Middelburg. Inhoud nadere eis Op de detailhandelszaak is het Besluit detailhandel en ambachtsbe- drijven milieubeheer van toepassing. De nadere eis zal worden vastgesteld op grond van artikel 8.42, eerste lid van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a en derde lid van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven millieubeheer. Wij zijn voornemens om middels een nadere eis een lagere geluidgrens waarde voor de dag-, avond- en nachtperiode te verlangen. Hierdoor zijn de nabijgelegen woningen aan de Lange Delft 8 en 14, evenals de woningen aan de Sint Janstraat en het Zusterplein voldoende beschermd tegen eventuele overlast die door de luchtbehandelingsinstallatie kan wor den veroorzaakt. Ter inzage Het ontwerpbesluit en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf donderdag 30 maart 2006 tot en met woensdag 10 mei 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient telefonisch te worden aangevraagd telefoonnummer 67 52 48. Zienswijze Belanghebbenden kunnen geduren de de ter inzage termijn een ziens wijze over onze overweging om een nadere eis te stellen, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze kan worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daar om wordt verzocht tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt, telefoon nummer 67 52 48. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan „het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke> Ordening, juncto artikel 3:12, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 maart 2006 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan herziening wordt voorbereid voor de gebieden zoals die zijn aangegeven op de bij het raadsbesluit van 27 maart 2006 behorende tekening, nr. S 124-20 d.d. 20 februari 2006 en die zijn gelegen binnen de vigerende bestemmingsplannen 'Klein Industrie terrein II' en 'Uitbreidingsplan in hoofdzaak 1959 en uitbreidingsplan in onderdelen 1959'. De raad besloot tevens dat het voor- bereidingsbesluit in werking treedt met ingang van woensdag 29 maart 2006. Het voorbereidingsbesluit ligt met de hiervoor aangehaalde tekening, waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor het raadsbesluit geldt, voor een ieder ter inzage bij de vak balie van de afdeling Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van het bezwaarschrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden aan gevraagd bij de voorzieninaenrech- ter van de Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 KA Middelburg. Voor dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO - Oude Dijk onge nummerd te Nieuw- en Sint Joosland Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen Van het bestemmingsplan 'Buitengebied Middelburg 1997' ten behoeve van de realisatie van een agrarisch bouwblok een perceel aan de Oude Dijk (ongenummerd) te Nieuw- en Sint Joosland, kadastraal bekend X 2812. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van vrijdag 31 maart 2006 geduren de zes weken (tot en met 11 mei 2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont- werp-besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoon 67 52 36. perceel Nieuwstraat 15; het vernieuwen van de badkamer en de keuken op het perceel Tuindorp 68 te Arnemuiden; het plaatsen van drie toeaarigszui- len op het perceel Park Veldzigt; het vervangen van de kozijnen en ramen in de zijgevel op het perceel Nieuwe Burg 1 het plaatsen van een tuinafschei- ding op het perceel Noordsingel 154; het bouwen van een loods en kan toor op het perceel Ampèreweg 33. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, tele foon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het slopen van een woning op het erceel Nieuwlandseweg 12 te lieuw- en Sint Joosland (17-3); het intern verbouwen van de recre atieruimte (begane grond) op het perceel Noordpoortplein 2 (20-3); het veranderen van de kozijnen in de voorgevel op het perceel Westdijkstraat 43 te Arnemuiden (20-3); het uitbreiden van de woning met garage en uitbouw op het perceel Oude Vlissingseweg 9 (20-3); een wijziging op de eerder ver leende bouwvergunning d.d. 21 maart 2005 voor het vernieuwen van het dak (betreft tevens het aan1 brengen van één Velux-dakraam in het voordakvlak en één in het zij- dakvlak van het pand op het perceel Beddewijkstraat 27 (21-3); het bouwen van een garage op het perceel Molenweg 20 te Arnemuiden (22-3); het aanbrengen van reclame op het perceel Lange Delft 32-36 (22- het vernieuwen van de ramen van BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net wijzigen van het kozijn in de voorgevel op het perceel Noordweg 263; het plaatsen van een werktuigber ging op het perceel Derringmoerweg 4 te Arnemuiden; het aanbrengen van stucwerk aan de achterzijde van het pand op het het dichtgemaakte balkon op het perceel Langevielesinael 66 (22-3) het gedeeltelijk slopen van de voormalige gieterij op het perceel Kleverskerkseweg 83 (22-3) het bouwen van een winkelcentrum met 66 appartementen, inclusief een stallingsgarage, een jeugdhonk en een zorgsteunpunt op een perceel, plaatselijk bekend als hoek Nassaulaan-Veerseweg (28-3); het bouwen van een woonzorg complex op een perceel, gelegen op de hoek van de Nassaulaan en Sportlaan (28-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunningen zijn verleend: het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Singel straat ongenummerd; het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Punt ongenummerd; het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Zuster straat ongenummerd; het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Zuidsingel/hoek Luthersekerklaan ongenummerd; het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Zuidsingel/hoek Molenwater onge nummerd; het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op het perceel Oost kerkstraat ongenummerd. De vergunningen liggen met ingang van 31 maart 2006 tot en met 11 mei 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel- lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen qeen zienswijze geei te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het volgen de te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd: De volgende monumentenvergun ning is verleend het verbouwen van de panden op de percelen Koepoortstraat 2 en Singelstraat 1 -3. De vergunning ligt met ingang van 31 maart 2006 tot en met 1 1 mei 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbe sluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzageter mijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschul digd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbeslui ten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derdë lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van een onder grondse afvalcontainer op het per ceel Singelstraat ongenummerd; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van een hekwerk op het perceel Veersesingel 144; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 1 9, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 698; het verlenen van vrijstelling op qrond van artikel 19, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bouwen van een admi nistratiegebouw op het perceel Kinderdijk 88. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Dauwen- daele" ten behoeve van het bouwen van een garage op het perceel Rustenburgplantsoen 2 te Middel- bur9" Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 83. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van vrijdag 31 maart 2006 gedu rende zes weken (tot en met 1 1 mei 2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. GEMEENTERAAD Donderdag 30 maart 2006 (19.30 uur) vergadert in het stadhuis de gemeenteraad. De vergadering is openbaar en er is spreekrecht voor bezoekers. Naast o.a. de benoeming van de wéthouders en enkele stan daardagendapunten staan op de agenda de volgende te behandelen punten: 1Benoemingsprocedure' commissie- niet-raadsleden. 2. Benoemjng commissie-niet-raad- sleden. 3. Benoeming commissievoorzitters en benoeming plaatsvervangend commissievoorzitters. 4. Amendement van SP over toevoe gen 5e beslispunt (NUSO-norm) aan raadsvoorstel Vaststellen Masterplan Dokkershaven. (aangehouden raadsvergadering 23-02-2006 wegens het staken van de stemmen) 5. Raadsvoorstel invoeren van een Starterslenina en het vaststellen van een bijbehorende verordening Stimuleringsfonds Startersregeling Vlissingen. INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergunning: 1aanbouwen van een woning Lingestraat 40 2. verbouwen van een woning J.l. Sandersestraat 33 3. plaatsen van een dakkapel Westerzicht 458 4. bouwen van een overkapping Edisonweg 39 A 5. aanbouwen van een woning Schoolstraat 6 6. vergroten van een dakkapel Offenbachlaan 60 7. verbouwen van een woning Offenbachlaan 59 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun- ninq: 1bouwen van een garage Henri Dunantstraat 50 Lees verder op pagina 39.

de Faam | 2006 | | pagina 38