Jeremiasse Voorkom eèn Ttoucte douche huur uw HR-ketel bij DELTA IllA Uw specialist in: Nieuw in Vlissingen! Een showroom vol zorg, comfort en mobiliteit. dé Weekkrant De Faam Vrijdag 31 maart en zaterdag 1 april opent Jeremiasse Care2move feestelijk haar deuren in Vlissingen! Een schitterende winkel boordevol zorg, comfort en mobiliteit. Kom vrijblijvend kennismaken met al onze producten en diensten. Test uw vaardigheid op een rolstoelvaardigheidsparcours,ontdek onze nieuwe uitleenservice én profiteer van 15% openingskorting!! Handige hulpmiddelen (fles en potopeners, bestek, grijpers) Actief- en sportrolstoelen Matrassen Opsta- en Relaxfauteuils (op maat) Rollatoren en antidecubitusmateriaal Nieuwe service! Gratis uitleen van verpleeg- en revalidatiemiddelen (max. 6 maanden) Probeer producten uit Demonstraties Rolstoelvaardigheidparcours 15% korting! De koffie staat klaar! Dreestraat 4 - 4384 DC Vlissingen - Tel: (0118) 617925 - info@jeremiasse.nl - www.care2move.nl - www.care2shop.nl Bespaar tot 25% op uw gasverbruik; huur vanaf 29,50 per maand; absolute zekerheid, 100% garantie! 1 DELTA 111 LA Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 21 Feestelijke Open Datjen! Hoog/laag bedden Scootmobielen (ook opvouwbaar) Rolstoelen (ook gebruikt) Verpleeghulpmiddelen Ontdek en test ons enorme assortiment. van het maken van zit- en lig-ortheses en andere revalidatie hulpmiddelen. Test uw rolstoelvaardigheid. Ook een aanrader voor niet rolstoelgebruikers. Op iedere aankoop van producten tijdens de open dagen krijgt u maar liefst 15% korting. voor iedere bezoeker staat er koffie en een leuke attentie klaar! zorg voor beweging Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30-17.00 uur, zaterdag 10.00-16.00 uur HHBc Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon (overdag):Telefoon ('s avonds): E-mail: - - - Stuur deze coupon in een envelop (zonder postzegel) naar: Delta Comfort Service B.V. Antwoordnummer 2i, «80 VB Vlissingen DELTA Comfort Service B.V. Postbus 33A, A380 AH Vlissingen telefoon 0800 - 55 H 550 www.delta.nl dcs@delta.nl Meer informatie? Stuur nu de bon in of kijk op www.delta.nl voor meer informatie of bel ons gratis servicenummer 0800 - 55 11 550. (Op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 13.00 uur.) ik wil een vrijblijvend bezoek en offerte Naam: - 1 11 Bent u toe aan een nieuwe CV-(combi)ketel? Vermijd risico's. Kies voor de dubbele zekerheid van DELTA Comfort Service én Nefit en douche zorgeloos. Bovendien huurt u zo'n topklasse HR-ketel al vanaf 29,50 per maand. 15 jaar comfort zonder zorgen Een groot voordeel van huren is dat u geen grote investering hoeft te doen. Bovendien zijn onderhouds- en materiaalkosten en het verhelpen van eventuele reparaties of storingen aan uw CV-(combi)ketel bij de huurprijs inbegrepen. Omdat DELTA Comfort Service onderdeel is van DELTA N.V. wordt de huurprijs verwerkt in één maandelijkse nota met alle voorzieningen die u van DELTA N.V. afneemt. U heeft er dus geen omkijken naar en kiest voor 15 jaar comfort zonder zorgen. Nefit, marktleider in Nederland Bij DELTA Comfort Service huurt u een betrouwbare CV-,combi) ketel van Nefit. Nefit HR-ketels zijn al 25 jaar de meest verkochte ketel: van Nederland. In meer dan 1,5 miljoen Nederlandse huishoudens zorgt Nefit vcor warmte en warm water. Nefit biedt u de zekerheid van een topproduct. Energiebesparing Met een nieuwe Hoog Rendement CV-(combi)ketel kunt u tot 25% op uw gasverbruik besparen ten opzichte van oude ketels. Dit scheelt in uw energiekosten! Nefit-ketels leveren ook nog eens aanzienlijk meer comfort. U beschikt altijd en overal in huis over warm water en geniet van een gelijkmatige temperatuur, dankzij de speciale NEFIT-modulatie-techniek. Gratis luxe doucheverwensetje Als u vóór 1 mei 2006 een contract afsluit voor de huur van een CV-(combi) ketel bij DELTA Comfort Service, dan ontvangt u een luxe doucheverwensetje van Nefit cadeau! DELTA Comfort B.V. Verrassend veelzijdig

de Faam | 2006 | | pagina 21