mm ©ra wmm 3 Pak uw voorjaarsvoordeel...! Gevaarlijke Clasinastraat in Arnemuiden Rommel tegen kanker Bespreking ontwerp Noord- en Du inweg Crescendo zoekt naar nieuwe leden zit u altijd goed'. dé Weekkrant IE Faam Woensdag 29 maart 2006 - Pagina 18 Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! Ben jij verpleegkundig of ziekenverzorgende en wtl je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit Je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. (076) 564 65 65 W www.zonnebloem.nl de Zonnebloem- VERVOLG VAN PAG. 1 Het bureau stelt dat de voorgestelde maatregelen van het college onvoldoen de waarborgen bieden voor de verkeersveiligheid van met name school 8 C •TUIN - HUISDIER-PLANT* VAKDISCOUNT gaande kinderen. 3V0 concludeert dat de ver keersveiligheid en leef baarheid van de wijk door de komst van de super markt aanzienlijk zullen verslechteren. "STAP vindt dat het totaalplan voor het gebied aan de Clasinas traat uit het oogpunt van verkeersveiligheid van ta fel moet", vertelt Van Bel- zen. Hij is blij met de conclusies van de deskundigen, die bevestigen wat hij en een aantal andere wijkbewo ners al lang wisten. MIDDELBURG - Stich ting Roparun houdt za terdag 8 april een grote rommelmarkt in de ga rage van het openbaar vervoerbedrijf Con nexion in Middelburg. De rommelmarkt heeft honderd kramen met alle mogelijke spullen, appara tuur en hebbedingen. De kramen staan overdekt in de garage aan de Klevers- kerkseweg. De rommel markt is van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. De opbrengst van de markt gaat naar diverse projecten voor kankerpatiënten van Roparun. Er rijden gratis bussen tussen het NS sta tion en de garage. OOSTKAPELLE - De dorpsraad Oostkapelle vindt dat er nog veel vragen beantwoord moeten worden over de nieuwbouwwijk aan de Noordweg en Duinweg. Daarom houdt de dorpsraad een extra vergadering op woens dag 29 maart. De inwoners van Oostka pelle konden tijdens een inloopavond van .de ge meente Veere, He- ijmans/WBU en Proverko op 14 maart schetsen bekij ken voor de nieuwbouw woningen en het woon zorgcomplex aan de Noordweg en Duinweg. Het bestuur van Stichting Dorpsraad Oostkapelle vindt één avondje vragen stellen te weinig. Daarom hebben zij met de gemeen te Veere afgesproken dat iedereen schriftelijk mag reageren tot 31 maart. Ook heeft de dorpsraad ervoor gezorgd dat een platte grond van de nieuwbouw wijk wordt opgehangen in de Rabobank/VW in Oost kapelle. Om de meningen van de inwoners over het ontwerpplan te horen heeft de dorpsraad een extra ver gadering gepland in ont moetingscentrum De Hal ve Maan. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. band Crescendo uit Oostkapelle houdt open avonden om nieuwe leden te werven.Geinteresseerd en kunnen op dinsdag 4 en 11 april komen luisteren en kijken naar wat de band te bieden heeft. Van 19.00 tot 20.00 uur zijn beginnersgroepjes en het leerlingenorkest te horen. Er wordt informatie gege ven over blokfluitlessen en over de opleidingen tot slagwerker en het besp elen van koperen blaasins trumenten. Daarna laat de brassband zien wat zij in haar mars heeft. "Kinderen vanaf zeven jaar kunnen al een muziekinstrument le ren bespelen, maar na tuurlijk zijn ook ouderen welkom. Mensen die altijd al een instrument wilden bespelen of die vroeger ge speeld hebben en dit weer op willen pakken", zegt Leo Dreessen. Mensen die zich aanmelden hoeven geen noten te kunnen le zen, want dat leren zij ook tijdens de muziekoplei ding. De open avonden zijn in De Halve Maan in Oostkapelle. Lezers Schrijven Met verbazing en verbijste ring lees ik het artikel 'Met eieren gooien' op de voor pagina van Faam van vorige week. Hoe kunt U het maken om in deze tijd, waar in veel lan den mensen verhongeren en in eigen land voedsel- banken bestaan, zoiets af stotends te promoten. Beter was het geweest om de bedenker van dit (fraais) te wijzen op het feit dat dit, om bovengenoemde rede nen, absurd is. J.Lvan Druenen-van Oos ten, Vlissingen dorpsstraat 52 plein 1940 10-12 De Moerbei oostkapelle Wijnhandel Hildernisse B.V. middelburg tel.: 0118 581247 tel.: 0118 612769 Connemara Irish Single Malt - 70 cl Een intens volle whisky met de geur van turf, heidebloem en een vleugje honing en eikenhout. De smaak is zijdezacht kruidig en fruitig.

de Faam | 2006 | | pagina 18