Vogelgriep Erasmus Lentedag GESPECIALISEERDE IMï OPLEIDINGEN Comfort Shoes Verhulst - Romika Helioform Xsensible - Amako SCHEEPVAART - LOGISTIEK - INDUSTRIE Officiële Studeren? Keuzes maken in een zee van mogelijkheden. Op hun vierde weten ze het zeker: ze worden brandweerman, dierenverzorger of juf. Maar tegen de tijd dat leerlingen écht moeten gaan, heeft die zekerheid vaak plaatsgemaakt voor twijfels. Hoe kun je dan toch weloverwogen een studie kiezen? www.postbus51.nl telefoon 0800 - 8051 (gratis) nos teletekst pagina 491 Voor steun- en gemaksschoenen Ook uw adres voor reparaties en pedicurebehandelingen Korte Noordstraat 21 - Middelburg Tel. 0118-63 43 73 Wil je meer weten over studeren aan de Erasmus Universiteit Rotterdam? Bezoek op 25 maart de Erasmus Lentedag, de open dag voor scholieren. Meer informatie en aanmelden? WWW- scholieren.eur.nl 10.00-14.00 uur informatienummer: 010 - 44 86 444 Provincie Zeeland Besluit accepteren melding Thermphos International B.V. Ontwerp-besluit wijzigen vergunning Arrow Terminals B.V. Faam Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 7 ledereen kent wel een voorbeeld van iemand die. iets anders is gaan doen dan dat waar voor hij of zij gestudeerd heeft. Toch blijft voor de meeste mensen hun studiekeuze bepalend voor de richting van hun verdere loopbaan. Maar om goed te kunnen kiezen is het essentieel om eerst te weten wat de mogelijkheden zijn. Met name de open dagen zijn nuttig, omdat je daar direct de sfeer kunt proeven, want kiezen voor een studie betekent ook kiezen voor een bepaalde universiteit of hogeschool en, niet in de laatste plaats, voor een stad. Rotterdam is dan een uitstekende optie. Een dynamische stad met een universiteit die scherpe academici aflevert die denken en doen perfect kunnen com bineren. Voor wie meer wil weten over onze 19 bacheloropleidingen, organiseert de Erasmus Universiteit Rotterdam op zaterdag 25 maart een voorlichtingsdag. Scholieren zijn met hun ouders van 10.00 tot 14.00 uur van harte welkom. Kijk voor meer informatie op: www.scholieren.eur.nl In kranten, op televisie en radio hoort u steeds meer over de vogelgriep. Het nieuws komt dichter bij huis. Wilt u weten wat u kunt doen? Heeft u vragen of wilt u het laatste nieuws weten? Kijkt u dan op de website van Postbus 51 U kunt ook bellen naar de Postbus 51 Infolijn: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur Of kijk op: Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag: 09.00-12.00 en 13.00-17.00 Onze bacheloropleidingen: Algemene Cultuurwetenschappen Bestuurskunde Business Administration/Bedrijfskunde Criminologie Econometrie Besliskunde Economie Bedrijfseconomie Filosofie Fiscaal Recht Fiscale Economie Geneeskunde Geschiedenis Gezondheidswetenschappen Informatica Economie International Bachelor Economics Business Economics International Business Administration Mr.drs.-programma voor Economie en Rechten Nederlands Recht Psychologie Sociologie Ettsvvws l OPEN DAG SCHEEPVAART EN TRANSPORT C O L. i- E <G E (jlt Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl www.scheepvaartentransportcollege.nl Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accep teren van de melding Wet milieubeheer van Thermphos International B.V. te Vlissingen. De mel ding heeft betrekking op het houden van een proef met fosfaathoudend slibas als vervanger van fosfaat erts. Deze proef leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de vergunning en daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mag veroor zaken. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 17 april 2006: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werk- Milieu dagen van 9.00-16.00 uur en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 17 april 2006 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gede puteerde Staten van Zee land, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voor ziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopie ën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631749). Gedeputeerde Staten van Zeeland willen de vergun ning Wet milieubeheer van Arrow Terminals B.V. wijzigen. Hoewel de vigerende ver gunning van Arrow Terminals B.V. voldoende bescherming van het milieu waarborgt, is de vergunning gelet op de huidige inzichten niet meer up-to-date ten aanzien van het aspect veiligheid. Meer specifiek dient de vergunning in overeen stemming te worden ge bracht met de volgende zaken en gewijzigde regel geving: de PGS (Publicatiereeks - gevaarlijke stoffen) 21- richtlijn (voorheen CPR 11-3) voor de opslag van propaan. Het ontwerp-besluit ligt van 16 maart 2006 tot en met 26 april 2006 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desge vraagd buiten kantooruren en in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, maandag tot en met vrij dag van 8.30-12.30 uur, op donderdagavond van 17.00-20.00 uur. Daarna, tot het einde van de beroepstermijn, liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tij den. Een ieder kan tot en met 27 april 2006, bij voor keur schriftelijk, zienswij zen over het ontwerp besluit indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middel burg. Hierbij kan worden verzocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijker wijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen te hebben ingediend over het ontwerp-besluit en de advi seurs die advies hebben uitgebracht over het ont werp-besluit kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toe lichting, kopieën van ter inzage gelegde stukken of voor het mondeling indie nen van zienswijzen, kunt u zich wenden tot mevr. A. de Pijper, tel 0118- 631958. WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊËÊËËÊËÊÊÊÊÊÊÊm

de Faam | 2006 | | pagina 7