Vogelgriep In penitentaire inrichting Torentijd? Open dag DJI I l Unieke jazzgitarist speelt in Desafinado w Nationale dé Weekkrant De Faam uitvaart verzorging de Groot-de Kam BV Opmerkelijke schilderijen tel. 0118-612868 www.postbus51.nl telefoon 0800 - 8051 (gratis) nos teletekst pagina 491 Ja j ik wil op 8 april 2006 de P.l. Torentijd bezoeken om 10.30 uur fj 11.30 uur Q 12.30 uur The Greatest Hits Christelijk reizen NATUUR BINNEN LANDINRICHTING WALCHEREN Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 4 Massagepraktijk ShaO Fu Telefoon: 0118-468 763 E-mail: shaofu@zeelandnet.nl Internet: trance-en-theater.nl SHAOFU MASSAGE Workshop hoofdmassage... ...is een evenwichtscheppende massagekunst die een pad ontsluit naar gezondheid en genezing en stelt je in staat je leven te leiden in harmonie met de natuur en je eigen unieke constitutiel Waar: Kultureel pakhuis, Brakstraat 18, Middelburg Wanneer: 15 april 2006, van 10.00 tot 16.00 uur Kosten: 50,00 p.p. inclusief koffie, thee en gebruik van massagetafel en olie. Een uitgebreid werkboek is verkrijgbaar voor 5,00 dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket informatiecentrum www.degrootdekam.nl Veerseweg 36,4332 BG Middelburg ÜÉË80IÉÉ Praktijk voor Klassieke Homeopathie WJJ*. Beekman Lid Nederlandse vereniging voor Klassiek Homeopaten Jan van Hoofkwartier 68 4333 EB Middelburg Info: 0118 - 625627 06 - 20979760 wbeekman zeelandnet .nl 6CZELU6E VAKANTIEHUIZEN "Aan Zee" zoekt sfeervolle woningen, mooie villa's, authentieke huizen in Zeeland voor de verhuur. Bel Marianne Priester (06-40734102) voor een vrijblijvende afspraak of meld u aan op www.aanzee.com<http://www.aanzee.com.> In kranten, op televisie en radio hoort u steeds meer over de vogelgriep. Het nieuws komt dichter bij huis. Wilt u weten wat u kunt doen? Heeft u vragen of wilt u het laatste nieuws weten? Kijkt u dan op de website van Postbus 51: U kunt ook bellen naar de Postbus 51 Infolijn: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur Of kijk op: Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit www.depoortgaatopen.nl U bent welkom in Torentijd in Middelburg. Want ook deze inrichting doet mee aan de Nationale Open dag, georganiseerd door de Dienst Justitiële Inrichtingen. Op zaterdag 8 april zetten we de poort voor u open. ledereen vanaf 12 jaar kan zich tot 24 maart via www.depoortgaatopen.nl aanmelden. De website gaat daarna achter slot en grendel, maar met onderstaande coupon kunt u zich tot 1 april aanmelden. Er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wie het eerst komt... Justitie Ministerie van Justitie Dienst Justitiële Inrichtingen Waar vrijheid ophoudt en weer kan beginnen Overige bezoekers: geboortedatum: soort legitimatiebewijs en nummer U kunt zich aanmelden door de coupon volledig in te vullen en op te sturen naar de P.l. Torentijd, antwoordnummer 235,4330 VB Middelburg, (postzegel niet nodig) Enige informatie vooraf: Noteert u voor uzelf het tijdstip waarop u zich heeft aangemeld: u ontvangt geen bevestiging. Om toegelaten te worden tot de P.l. Torentijd dient u zich te legitimeren met het door u hierboven opgegeven legitimatiebewijs. Daarnaast wordt u onderzocht op het bezit van metalen voorwerpen (sleutels, zakmessen e.d.) en/of mobiele telefoons. Deze attributen zijn in een penitentiaire inrichting verboden. Wij adviseren u deze zaken thuis achter te laten. Het personeel van de P.l. zal deze zaken niet in bewaring nemen. SINT LAURENS - Boerderijgalerie De Osseberg in Sint Laurens toont onder meer deze opmerkelijke engeltjes van Anja de Jager. Naast schilderijen zijn er beelden in brons van Amest Joachim en keramiek van Jean-Pierre Roose. Opening 18 maart. Naam contactpersoon: geboortedatum: soort legitimatiebewijs en nummer: adres: DOOR AD HANNEMAN MIDDELBURG - Desa finado heeft voor woensdag 15 maart een unieke persoonlijkheid uitgenodigd. Die avond concerteert gitarist Ed Verhoef met zijn trio in het etablissement on der de Lange Jan, aan vang 21.00 uur. De veertigjarige Verhoef heeft een indrukwekkende biografie. Na wat puberale blues- en pop-ervaringen stortte hij zich op de jazz. Van 1985 tot 1990 studeer de hij aan het conservatori um in Utrecht. Daarna koppelde hij er nog twee jaar studie aan vast in Den Haag. Een nieuwe sprong in zijn carrière deed zich voor in 1997 toen Ed Verhoeff lid werd van Baseline, de band van Hein van de Geyn waarin hij de be roemde John Abercrombie verving. Mathilde S anting In 1998 ontmoette Ed de meer op popmuziek ge richte zangeres Mathilde Santing. Met haar werkte hij drie jaar samen. Gedurende die tijd ontwik kelde Verhoeff een bepaal de stijl waarover het blad De Gitarist in mei 1999 schreef dat hij over een fenomenale techniek, een prachtig eigen geluid en harmonische diepte be schikte. "Hij weet pop, jazz en rock te combineren tot een sa menhangend geheel", al dus De Gitarist. Alzheimercafé over weg naar geriatrie MIDDELBURG - Ver pleegkundige Patrick Verhoeven van de afde ling klinische geriatrie in het Ziekenhuis Walche ren spreekt zaterdag 25 maart over de weg van de huisarts naar de ge riater. Hij doet dat op uitnodiging van het Alz heimercafé in 't Gast huis in Middelburg, aanvang 14.30 uur. Naast verhoeven zijn nog enkele professio nals in de geriatrie aan wezig om vragen van bezoekers te beant woorden. Een Alzhei mer Café is een plek waar mensen met de mentie, hun familiele den, vrienden en hulp verleners elkaar in infor mele sfeer ontmoeten. MIDELBURG - De Wijk- vereniging Middelburg Zuid heeft voor zater dag 18 maart weer het muziekspektakel The Greatest Hits op het programma staan. Big Sound uit Middelburg zorgt voor de muziek. Die staat voornamelijk in het teken van de jaren '70, '80 en '90 naast hits van nu. Toegangskaar ten kosten 7,50 euro. Het begint om 20.30 uur in Het Palet aan de J. v. Reigersbergstraat. MIDDELBURG - De Zeeuwse afdeling van de Nederlandse Christelij ke Reisvereniging houdt woensdag 22 maart een bijeenkomst in ont moetingscentrum Dau- wendaele in Middel burg. C.U. Kampman uit Goes houdt er een diapresentatie over zijn reizen door Australië, India en Nepal. Dienst Landelijk Gebied nodigt, in opdracht van de Landinrichtingscommissie Walcheren, belangstellenden uit voor voorlichtingsbijeenkomsten over de natuur ontwikkelingsprojecten Westkapelle-vroon, Oude Veerseweg, Veersedam en Groeneweg. Informatie-avond Westkapelle-vroon, dinsdag 21 maart 2006 om 19.00 uur, Jeugdgebouw, Markt 65 te Westkapelle. Inloop-avond Oude Veerseweg, donderdag 23 maart 2006. U bent welkom tussen 19.00 uur en 20.30 uur. Wijkcentrum Van Cittershoff, Van Cittersstraat 64 te St. Laurents. Inloop-avond Groeneweg en Veersedam, dinsdag 28 maart 2006. U bent welkom tussen 19.00 uur en 20.30 uur. Ter Linde, Lijdijkweg 1 te Oostkapelle. Op alle avonden zullen medewerkers van Provincie Zeeland, Staatsbosbeheer/het Zeeuws Landschap en Dienst Landelijk Gebied aanwezig zijn. Zij geven toelichting op de natuurplannen en zullen uw vragen beantwoorden. Namens de Landinrichtingscommissie Walcheren, de heer ing. J.B. Postma, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer DLC realiseert groene plannen voor 16 miljoen Nederlanders!

de Faam | 2006 | | pagina 4