Personeel Allround stoffeerder PZC Nieuw in het waterschap Ben de Graaff WIJ ZOEKEN IN VLISSINGEN EEN VERDEELPLAATS! Oriflame Kosmetiek medewerkers m/v topiji&parket dé Weekkrant De Faam Ben jij de collega die de schouders er onder zet? zoekt leuke collega's Ben de Graaff zoekt voor haar vestiging in Terneuzen een: Ceufce- cottega 's Werken bij Ben de Graaft is werken voor kwaliteit. Wij zijn één van de meest toonaangevende bedrijven in het zuiden van Nederland op het gebied van interieurinrichting. Met jouw kennis en kunde zorg je steeds weer voor een perfecte afwerking. enthousiaste medewerkers Gevraagd: Enthousiaste parttime voor ambulante handel Bij Visspecialist de Kok voor inl.: 06-48787020 Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 43 om onze regio te versterken, i.b.v. rijbewijs, 1 a 2 avonden ter beschikking, geen investering, goede verdienste, eigen tijdsindeling, gratis opleiding. Info: 0118-479771 of 0113-622870 Café-Restaurant "Uitspanning Oranjezon is voor dit seizoen op zoef naar voor in de: afzvas *6ediming *ke.uken Ron. Emmazveg 26 4354 RE VrouivenpoCder Vei: 0118-594735 zvzvzv.oraniezon.com oraniesion@zeeCandnet.nC het alfabet van Zeeland Thom van Riet: "Tijdens de campagne viel mij de grote onbekendheid van de waterschapstaken bij de burger op, vooral in de steden", foto manfred berrevoets Geschikte ruimte te huur? Voor het aanleveren van de ochtendkranten en als afhaal- en insteekplaats voor de bezorgers heeft PZC behoefte aan een ruimte, die voldoet aan de geldende ARBO- normen, overdekt is, goed bereikbaar en ca. 50m2 aan oppervlakte heeft. Informatie Verzoek om informatie en/of aanbiedingen kunt u richten aan: afdeling binnendienst Distributie, 0800-023 51 11 (gratis). Vooral voor scholen, jeugd- en sportcentra is deze verhuuroptie aantrekkelijk. waarvan vier groene kandida ten. Van Riet werd door de Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) ge vraagd om zich kandidaat te stellen. "Zelf had ik dat nooit gedaan!", zegt hij bescheiden. De Middelburger is vennoot en adviseur milieubeleid bij Mag- rid (Maatschap Goede Raad Is Duurzaam). Daarnaast is hij bestuurslid van de ZMF en lid van de districtscommissie Na tuurmonumenten Zeeland. "Tijdens de campagne viel mij de grote onbekendheid van de waterschapstaken bij de burger op, vooral in de steden. Over het algemeen weet men nau welijks wat het waterschap doet." De diversiteit van de ta ken spreekt Van Riet aan: het waterpeil, waterkwaliteit, be planting, watergangen, wegen, dijken en duinen. "Mensen moeten hierbij sterker betrok ken worden." Hij benadrukt dat zijn kandidatuur geen één persoonshobby is. "Ik word gesteund door de ZMF, Tuin van Zeeland, Natuurmonu menten en het Zeeuwse Land schap." Hij lacht om de vraag wat er nu gaat veranderen. "Ik zit er nog maar nét in! Ik wil mij sterk ma ken voor een milieuvriendelijk en efficiënt waterschap, maar ik heb ook oog voor het belang van de boeren die zwaar onder druk staan." Wij zijn op zoek naar voor diverse werkzaamheden. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! door ellen de vriend MIDDELBURG - Thom van Riet (58) uit Middelburg was één van de honderd zestien kandidaten die zich verkiesbaar stelden voor het Waterschap Zeeuwse Eilanden, regio Walche ren/Noord-Beveland. De groene kandidaat kreeg 2609 stemmen. Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Zeeland Na W. de Visser (4318), A. van de Hoef (3229) en C. van der Weele (2928) kreeg Thom van Riet de meeste stemmen. De eerste drie bezetten al één van de vijfendertig beschikbare ze tels. Twaalf leden zijn nieuw, Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bet ons voor een afspraak: 06-20546065 joep Berkers Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.elrwerkt.nl «èfttrum ioöpbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling Kijk ook op www.bendegraaff.nl Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Spreekt dit je aan? Dan ben je bij Ben de Graaff in Terneuzen aan het juiste adres. Voor deze functie vragen wij een enthousiaste stoffeerder die van alle markten thuis is. Je moet onder meer tapijt, vinyl, marmoleum en laminaat kunnen leggen, gordijnen kunnen hangen en zonweringen kunnen plaatsen. Ben de Graaff biedt je een leuke baan in een enthousiast team. Dus, solliciteer bij Ben de Graaff voor een baan die het echte verschil maakt! Wil je meer weten over deze baan? Bel dan eens met de de heer M. Donken, telefoon 0115-697111 en maak een afspraak voor een goed gesprek. Ons adres is Schoolweg 8, 4531 CB Terneuzen.

de Faam | 2006 | | pagina 43