VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN De Faam Woensdag 15 maart 2006 - Pagina 16 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Schepenenlaan 262, 4336 AN en achter Danielsland 25, 4337 BV gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 27 april 2006 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd be zwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuurs recht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt ter inzage in de informatiewinkel van het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een vergunning als bedoeld in artikel 8.1, lid 1, onder a en c in het kader van de Wet milieu beheer is ingediend door Power Balance bv. te Amsterdam voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het opwekken van elektriciteit middels 2 gasgeneratoren. De inrichting is geprojecteerd aan de Elektraweg (ongenummerd) te Middelburg, kada straal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 263. Een ontwerp-beschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 16 maart 2006 tot en met woensdag 26 april 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd (telefoon 0118- 67 57 38). Desgevraagd wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode vanaf donderda' In de periode vanaf donderdag 16 maart 2006 tot en met 26 april 2006 kunnen gemotiveerde zienswijzen over de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving mondelinge zienswijzen naar voren worden gebracht. Telefonisch (0118-67 52 87) kan om een gesprek worden verzocht. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegings kader gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheim houding van de persoonlijke gegevens te honoreren. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan 'Griffioen II', ten behoeve van net tij delijk plaatsen van 5 aan elkaar geschakelde units als vervangende accommodatie voor Stichting Griffioen 'de Wijk' op de parkeerplaatsen gele gen naast het gymlokaal aan de Henri Dunantlaan. De tijdelijke plaatsing is in strijd met de voorschriften van genoemd bestem mingsplan. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van vrijdag 17 maart 2006 gedurende 6 weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het benbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 55 37. UITWERKINGPLAN MORTIERE FASE 3 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerpbesluit tot uitwerking van het bestemmings plan "Mortiere' ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van de realisatie van fase 3 van het woongebied vanaf vrijdag 17 maart 2006 gedurende 2 weken ter inzage ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het uitwerkingsplan, dat eveneens ter inzage ligt, is een uitwerking van de bestemming 'Uit te werken gebied voor woondoeleinden' van het bestem mingsplan 'Mortiere' en omvat de bestemmingen 'Woondoeleinden I', 'Woondoeleinden V', 'Park','Verkeers- doeleinden' en 'Groen en Water'. De derde fase van het woongebied Mortiere is gesitueerd aan de zuid oostzijde van het woongebied. Fase 3 grenst daarmee aan een brede zone met de bestemming 'golfbaan' die het woongebied aan de zuid- en oostzijde scheidt van respectievelijk Rijksweg A58 en de toekomstige Rijksweg N57. Aan de zuidwestzijde grenst fase 3 aan de eerste fase van het woonge bied en aan het erf van de bestaande woonboerderij. Aan de noordzijde grenst fase 3 aan het toekomstige centrale park waar van een gedeelte in de onderhavige uitwerking is meegenomen. Aan ae noordoostzijde tenslotte grenst fase 3 aan een toekomstige volgende fase van het woongebied. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk of mondeling bedenkingen tegen het ontwerpbesluit indienen bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net uitbreiden van de manege op het perceel Boomdijk 1 te Nieuw- en Sint Joosland; het isoleren van het dak, herstellen van het dakbeschot en het plaatsen van een Velux dakraam op het perceel Singelstraat 2A; het uitbreiden van de woning met aan aanbouw aan de achterzijde op het perceel Torentrans 74; het plaatsen van een scorebord op het perceel van Cittersweg 2M te Arnemuiden; het aanbrengen van reclame op het perceel Vrijlandstraat 87-89; het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 218; het bouwen van een bedrijfshal op het perceel hoek Voltaweg/ Elektraweg; het maken van een aanbouw op het perceel Schuttershofstraat 16; het plaatsen van brandtrappen op het perceel Ravensteijnweg 1 het bouwen van bedijfsunits op het perceel Diodeweg 31 t/m 37; het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 14. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kunen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het slopen van asbesthoudende golf platen op het perceel Sloeweg 5 te Arnemuiden (6-3); het slopen van het schoolgebouw en de conciërgewoning op het perceel Keetenstraat 2 en 4 (7-3); het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 12 (7-3); een wijziging op een reeds eerder verleende bouwvergunning d.d. 21 juni 2005 voor de bouw van 29 woningen, bestaande uit zes bouwty pen in het plan "Mortiere" (betreft raamkozijnen in de zijgevels van de woningen Muddy Watersstraat 10 en 16, en Billie Holidaystraat 6 (8-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: het intern verbouwen van de woning en het aanbrengen van dakramen op het perceel Nieuwe Haven 37; het intern verbouwen van het pand op het perceel Nieuwe Haven 35; het intern verbouwen van de woning op het perceel Spanjaardstraat 42; het plaatsen van een scheidings wand en het aanbrengen van een nieuw zonnescherm op het perceel Segeersstraat 21 De vergunningen liggen met ingang van 17 maart 2006 tot en met 27 april 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). Degene die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze neeft ingediend (alsmede dege ne die redelijkerwijs niet verweten kan worden qeen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet T988 voor het verbouwen van de Zeeuwse concert- en gehoorzaal op het perceel Verwerijstraat 14; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het realiseren van een kapsalon en berging in de huidige garage op het perceel Middefgat 24 te Arnemuiden; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bouwen van een buitenlift op het perceel Nieuwstraat 19; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van een onder grondse afvalcontainer op de perce len Breestraat ongenummerd, Dam ongenummerd, Rotterdamsekaai on genummerd. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Van 17 maart 2006 tot en met 27 april 2006 (6 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte net ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het aanbrengen van een afvoer systeem en het veranderen van de bad kamer op het perceel Damplein 12a. het vernieuwen van het voegwerk en herstel van de bevestiging van de nok- vorsten op het percelen Nieuwe Kerkgang 1 t/m 21 het verbouwen van een kantoor- en onderwijsgebouw op het perceel Lange Noordstraat 1 het gedeeltelijk veranderen en vergro ten van de woning op het perceel Vlasmarkt 14. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent de ontwerpbe sluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Vbor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Uitwerkings plan Veersepoort 2" ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel Zilvermeeuwstraat 2 te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118)67 52 41; het bestemmingsplan "Oranjeplaat West" ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 4 te Arnemuiden. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118)67 52 27. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen met ingang van vrijdag 17 maart 2006 gedurende 6 weken (tot en met 27 april2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de-is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in de deze Faam, wAvw.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergun- ning: i i 1verbouwen van de voorgevel Paul Krugerstraat 134 2. plaatsen van een raam Schuitvaartgracht 1 3. vervangen van kozijnen Burg. Stemerdinglaan 43,57 t/m 93, Henri Dunantstraat 6 t/m 40, Irenestraat 17 t/m 27 4. bouwen van een berging Gerbrandystraat 113 5. plaatsen van een dakkapel Gerbrandystraat 113 6. aanbouwen van een serre Kanariesprenk 159 7. verbouwen van een woning Kasteelstraat 158 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun ning: 1bouwen van een garage Oranjeplein 13 2. uitbreiden van een woning Roosje Voslaan 9 3. uitbreiden van een washal Gebrandystraat 4 4. uitbreiden van een opslagloods Europa weg Zuid 4 5. bouwen van een schuur Groene Landweg 1 6. wijzigen van de voor gevel Oude Markt 11 7. verbouwen van een woning Paauwenburgweg 15 8. plaatsen van 2 douchecabines ingediende aanvraag. plaatsen van z douchecabine Boulevard Bankert 130 (achterzijde C) Aanvraag Sloopvergunning: 1het slopen van asbesthoudende materialen van Dishoeckstraat 155- 161 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tefcjen deze aanvragen kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1bouwen van een beton bak en overkapping filterpers Europaweg Zuid 4 02-03-2006 2. slopen van asbesthoudende mate rialen Tooroplaan 3 t/m 32 Breitnerlaan 3 t/m 36 02-03-2006 Lees verder öp pagina 17.

de Faam | 2006 | | pagina 16