B A p STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL €9 €12 €15 Werk "in" de winkel! 3 voor 3 voor 3 voor Officiële Mededelingen Gravenstraat 3 Middelburg dé Weekkrant De Faam Kunststofmontagebedrijf F.P. POORTVLIET Wij doen u graag vrijblijvende prijsopgave van: Kunststof kozijnen Dakgoten met sierklossen Dakkapellen Volledige kunststof ELASTING DVIESBURO VOOR I-PARTICULIEREN Westerzicht 301 - 4385 BA Vlissingen Tel. 0118-463853/478659 - Fax 0118-467273 BAP@zeelandnet.nl Voor mannen en vrouwen tussen de 35 en 45 jaar Dan is TEAM BV op zoek naar u! Provincie Zeeland Diversen Uitnodiging Rondom het Veerse Meer Milieu Besluit accepteren melding Invista Polyester B.V.; Vlissingen-Oost sjaals, mutsen, maillots voor 2 en sokken voor 1 37i& 6id& (aóAioa Aou&e Woensdag s maart 2006 - Pagina 10 Dekkersweg 12 Nieuwdorp Tel. 0113-613395 www.fppoortvliet.nl Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en en/oor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een halfjaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. O Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op WOENSDAG 22 MAART zijn wij aanwezig in Grand Café Pare Central Grand, Bellamypark 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl Parttime werk in de supermarkt d.m.v.: - Verkoopondersteuning - Demonstraties - Proeverijen Wij zoeken mensen voor Demonstraties: - met goede contactuele eigenschappen - in bezit van een auto - met goede beheersing van de Nederlandse taal Proeverijen: - aanpakkers zowel op de winkel vloer als achter de schermen - in bezit van een auto Past u in bovenstaande profielen? TEAM BV is een professioneel bureau dat demonstratie, promotie en merchandising activiteiten verzorgt voor A-merk fabrikanten. Wij zorgen voor een gedegen instructie, persoonlijke begeleiding en een leuke (bij)verdienste. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met TEAM BV Tel: 071-5410901 team@euronet.nl www.hbteam.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl De Stuurgroep Rondom het Veerse Meer vergadert op woensdag 15 maart 2006 vanaf 09.30 uur in de Bovenzaal van het Provinciehuis, Abdij 10 te Middelburg. U bent van harte welkom deze vergadering bij te wonen. De onderwerpen die aan bod komen: - Project Vervoer over water - Initiatief Watersportgids - Kwalitatieve afweging toppunt ondernemers gebruik Y-steiger - Voortgang projecten uit actieprogramma 2005- 2006 - Knoop- en Wisselpunten Grondruilbank De vergaderstukken liggen vanaf 9 maart 2006 ter inzage op de volgende locaties: - Informatiecentrum van de provincie Zeeland (Nieuwe Burg 42) te Middelburg: - Gemeentehuis van de, gemeente Veere (Traverse I) te Domburg - Gemeentehuis van Noord-Beveland (Voorstraat 31) te Wissenkerke - Publiekszaken Stads kantoor gemeente Goes (M.A. de Ruijterlaan 2) in Goes. Kijk voor meer informa tie over het project op www.zeeland.nl/rond- omhetveersemeer Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accep teren van de melding Wet milieubeheer van Invista Polyester B.V. te Vlissingen-oost. De mel ding heeft betrekking op het verplaatsen van de werkplaats bij Sea Way naar Invista. De nieuw te bouwen werkplaats wordt naast het kantoorgebouw van Invista gesitueerd. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 7 april 2006: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkda gen van 9.00-16.00 uur en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 7 april 2006 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaar schrift hebben ingediend kunnen om een voorlopi ge voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopie ën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wen den tot A. de Pijper (tel. (0118) 631958). laatste stuks extra korting baby (maat 50 t/m 86) kleuter (maat 92 t/m 122) jongen/meisje (maat 128 t/m 164) Deze aktie geldt niet voor de nieuwe collectie en is niet geldig i.c.m. andere akties. De aktie is geldig zolang de voorraad strekt. De kassaprijs is bindend.

de Faam | 2006 | | pagina 10