Walcheren Ondernemer krijgt hulp Steketee kl Uit het Zakenhart van... Trimsetvice aan huis Van droom naar Dream Na overval vaak een trauma te verwerken Met Valentijn naar Parijs dé Weekkrant De Faam Woensdag 1 maart 2006 - Pagina 46 Rebecca de Mol maakt van de hond weer een plaatje. MIDDELBURG - Niet alle honden staan te springen om een trimbeurt en al he lemaal niet als ze daarvoor de deur uit moeten. Rebecca de Mol van hon- dentrimservice Billy's komt die viervoeters tegemoet door hen thuis te trim men. "Ook voor de baasjes is de trimservi- A ce aan huis handig", weet de hondentrimster. Rebec ca werkt in Middelburg en in een straal van circa vijf kilometer hier omheen. Voor nadere informatie of een afspraak is Rebecca de Mol van Hondentrimservi- ce Billy's te bereiken via Vanessa en Cynthia maken dromen waar bij Dream. MIDDELBURG - Kapsalon en Nagelstudio Dream is ver huisd van de Oosterschelde- straat naar de Maasstraat 52 in Middelburg. Kapster en nagelstyliste Vanessa van 't Westeinde is dolblij met haar nieuwe onderkomen. "In de Oosterscheldestraat was het een stuk kleiner en zat ik een beetje ver- Saluut voo door inge aoriaansen MIDDELBURG - Dames modezaak Saluti in de Lan- geviele 24 in Middelburg bestaat 15 jaar. Een mijl paal voor eigenaresse Trudy van der Meulen, die on danks het derde lustrum nog elke dag met plezier haar winkel opent. Saluti richt zich op de modebe wuste vrouw ofwel de trendvolgers. In vijftien jaar tijd heeft Trudy een grote vaste klantenkring opgebouwd, iets waar ze trots op is en wat haar werk extra leuk maakt. "Je gaat je klanten op den duur natuurlijk kennen, je kent zelfs hun zussen, buren en vriendin nen. Dat is heel gezellig en vaak ook handig, zo voorkom je dat ze hetzelfde kopen", lacht Tru dy die precies weet wat haar klanten willen. Geen poppenkleertjes "Ik verkoop geen 'poppenkleer tjes'. zoals de jeugd dat draagt. Mijn klanten Zijn geen tieners meer en willen zich stijlvol kle den. Pasvorm is als je wat ouder wordt heel belangrijk, daar let ik bij de inkoop dan ook altijd heel erg goed op", legt de enthou siaste Trudy uit. "Als je maat 40 hebt, moet je gewoon een 40 aan kunnen en dan moet het model niet zo zijn dat je uitein delijk in een maat 44 belandt omdat het allemaal zo strak en kou is."Haar klantenbestand is Trudy van der Meulen: "Een maat 40 moet gewoon een maat 40 zijn." roro: inge aoriaansen door de jaren heen flink ge groeid en ook de trends blijven veranderen, maar aan de for mule van de winkel heeft Trudy nooit echt gesleuteld. "Don't change tlie winning team", zeg ik altijd maar. Speciaal "Wat goed is, moet je goed la ten. Natuurlijk volg je de trends en nieuwe materialen of des sins, maar de basis blijft altijd hetzelfde: een ruim assortiment dameskleding is diverse stijlen voor 'iedere dag' of een speciale gelegenheid. We kabbelen zo lekker door tot aan mijn pen sioen, of misschien zelfs wel langer." Wegener nu ook in zoekmachine MIDDELBURG - .Mediabedrijf Wegener heeft een minder heidsbelang van 49 procent in de Nederlandse internet zoek machine 'ilocal' gekocht. De zoekmachine helpt mensen een weg vinden op het net en is zowel geschikt voor particulie ren als bedrijven. scholen", vertelt Vanessa die professionaliteit graag com bineert met klantvriendelijk heid. "Wij werken met de producten van Wella en be steden uiterste zorg aan onze klanten. Daarnaast maken we altijd tijd vooreen praatje en een kop koffie." Een af spraak maken kan via 0118- 620414. MIDDELBURG - Criminiali- teit, diefstal en overvallen zijn de nachtmerries van iedere ondernemer. Niet gek, want zeker een van de drie genoem de zaken overkomt ruim de helft van alle winkeliers wel een keer. Bedrijven zijn twee keer zo vaak het slachtoffer van criminaliteit als burgers. De ondernemers en hun mede werkers lopen niet zelden trau matische ervaringen op. Met name geweld en agressie nemen toe in winkels en win kelcentra, waarbij persoonlijke bedreigingen of zelfs belaging niet geschuwd worden. Daar om kunnen werkgevers en werknemers in de detailhan del sinds kort een beroep doen op een speciale vorm van pro fessionele slachtofferhulp. Via telefoonnummer 0800-0801 krijgen slachtoffers van een overval of andere geweldda digheden in en rond winkels en bedrijven gratis hulp aange boden. Gebleken is dat snelle hulp het verwerkingsproces bij slachtoffers aanzienlijk ver snelt. De organisatie garan deert dan ook dat de hulp bij ernstige incidenten binnen twee uur geboden wordt. Ook in preventieve sfeer worden er initiatieven ontwikkeld om cri minaliteit in winkelgebieden en op bedrijventerreinen te bestrijden. Het ministerie van Economische Zaken heeft een flinke zak geld, zeker twee mil joen euro, gereserveerd voor de aanpak hiervan. Gemeen ten en bedrijven kunnen aan spraak maken op deze subsi die. Voorwaarde is dat de ge meente de aanvraag samen met twee of meer onderne mers en eventueel andere be trokkenen indient en het plan van aanpak goed doortim merd is. Linda Schiks (links) Q t' overhandigt Suzan Steke- tee haar reischeque. foto: perspectief fotografie OOST-SOUBURG - Valen tijnsdag is een dag van ver wennerij en romantiek zo menen de Souburgse win keliers. Daarom hield win keliersvereniging Nemidso rond deze speciale dag een Valentijns Gedichtenwed strijd waarmee de deelne mers kans maakten op een reisje Parijs.Uit de enorme stapel inzendingen heeft de jury het gedicht van Suzan Steketee uitgeroepen tot mooiste Valentijnsgedicht. Zij ontving uit handen van Unda Schiks van Terra Rei zen een ticket voor een vol ledig verzorgde busreis, in clusief hotelovernachting en ontbijt, voor twee perso- VLISSINGEN - Na een klei ne drie weken verbouwen werd Steketee Damesmode vorige week vrijdag her opend. De winkel kreeg een frisse restyling, waarin de nieuwe collectie voor jaarsmode helemaal tot zijn recht komt. Het familiebedrijf, dat al ruim negentig jaar bestaat, onder ging al vele metamorfoses. Dit keer koos de familie Geervliet voor een subtiele restyling. Zo werd de vloer en het plafond vernieuwd en is het interieur voorzien van subtiele kleuren. "We hebben alles opgefrist, maar de sfeer is nog altijd het zelfde: gezellig en persoonlijk", De zusjes Geervliet toasten op de heropening, foto: inge aoriaansen benadrukt Jaqueline Geervliet. De restyling is keurig op tijd klaar voor de voorjaarshow die op 7 april gepland staat bij Ste ketee Damesmode aan de Lan ge Zelke 48 in Vlissingen. Albert Heijn prijst aanbiedingen aan VLISSINGEN - Alle vijftig duizend werknemers van Al- bert Heijn krijgen binnen kort een verkooptraining. Zij moeten namelijk vanaf vol gend jaar de producten en aanbiedingen actief gaan aanprijzen bij klanten. Het is de bedoeling dat eind 2007 alle winkels het nieuwe be leid, waardoor de omzet moet stijgen, hebben inge voerd. Man aan de beha's MIDDELBURG - Lingerieke ten Hunkemöller lanceert een Men Only website met tips hoe mannen lingerie aan kunnen schaffen voor hun vrouw. Hiermee wil Hunkemöller een taboe doorbreken. Veel mannen voelen zich onge makkelijk in de lingeriewin kel, maar verwennen vol gens de keten vrouwlief graag met mooie lingerie. On-line beltraining ZEELAND - Adecco Call Centers introduceert Voice Assess: de eerste on-line kennistoets met geïntegreer de spraaktechnologie in Ne derland, afgestemd op call centers. Kandidaten krijgen hiermee een beter beeld van werken in een call center omgeving. Een kennistoets, een rollenspel en een stem test geven aan of zij in princi pe geschikt zijn voor dit werk. Dure stroom nekt Zeeuwse economie MIDDELBURG - Het uitblij ven van prijsafspraken tus sen energieleveranciers en grootverbruikers kan vol gens de Kamer van Koop handel grote schade toe brengen aan de Zeeuwse economie. Middels een brief heeft de Kamer een beroep gedaan op minister Brinkhorst van Economische Zaken om met een oplossing te komen. In de groep van negen groot verbruikers zitten de Zeeuw se bedrijven Alcan Vlissin gen en Dow Chemicals uit Temeuzen.

de Faam | 2006 | | pagina 46