Lijst Krijn Hamelink Voor de bloei van de stad Christenunie Christenunie Middelburg Christenunie Lijst 6 Middelburg Staatkundig Gereformeerde Partij Kijk ook op www.sgpcuveere.nl dé Weekkrant De Faam Kies Christenunie wanneer u: 1nu eens een periode wilt zonder bestuurlijke crisis. Middelburg verdient een krachtdadig bestuur dat gedane beloften nakomt. 2. straks niet de rekening wilt betalen voor alle financiële debacles. Door onder andere de politieke keuzes rond de bouwputaffaire is Middelburg arm geworden 3. vindt dat het beleid voor AOW-ers, chronisch zieken en mensen met een beperking socialer moet 4. met ons van mening bent dat Middelburg vriendelijker moet wor den voor fietsers. 5. vindt dat de auto's (in het centrum) het best geparkeerd kunnen worden in parkeerkelders, onder de grond. 6. ervoor kiest om gastvrij te zijn voor vreemdelingen en ze niet op straat zet. 7. ook zuinig bent op het groen in de stad. 8. kiest voor een bruisend ondernemersklimaat met detailhandel in de wijken en vernieuwing van Ramsburg en Arnestein. 9. de aantrekkingskracht van de stad, met zijn afwisselend winkelaan bod en zijn vele monumenten, voor de toeristen wilt versterken. 10. vindt dat na al het werken er ook één dag moet kunnen zijn om uit te rusten. De zondag. De Christenunie is een moderne partij die principes uit de Bijbel vertaalt naar de praktijk van elke dag. De zorg voor elkaar staat daarbij centraal. Als u zich kunt vinden in bovenstaande punten stem dan 7 maart a.s. op de www.middelburg.christenunie.nl Woensdag 1 maart 2006 - Pagina 38 www.middelburg.christenunie.nl WIJKEN VAN WAARDE lint IgPy!* f fg n 066 Middelburg Dinsdag 7 maart LIJST 9 Ju. D66 Middelburg wil: Versterking van zeggenschap van inwoners over eigen wijk en buurt: wijken van waarde! Dat de wijktafels zelf bevoegdheden krijgen voor planning van het onderhoud van wegen, groen en verlichting in de wijken; Dat inwoners zich door een correctief referendum kunnen uitspreken over beslissingen die door het gemeentebestuur worden genomen. Dit moet ook per wijk kunnen; Dat de gemeente Middelburg bij het realiseren van grote projecten, investeerders, ontwikkelaars en bouwbedrijven betrekt zodat minder kennis van buiten behoeft te worden ingehuurd en het financiële risico voor de gemeente en uw portemonnee kleiner wordt; Een boodschappen-breng-service voor winkeliers in de binnenstad en hun klanten; Geen nieuwe grootschalige parkeervoorzieningen in de binnenstad bouwen maar juist slimme transportoplossingen: Een inhaalslag op het achterstallig onderhoud aan groen, fietspaden en wegen. Een onderzoek naar de mogelijkheden om het wagenpark van Connexion en de gemeente te laten rijden op biobrandstoffen; Een Jongerenadviesraad instellen die de gemeenteraad adviseert over het jongerenbeleid; 0 Een A-theater zonder groenverlies op de plek van Miniatuur Walcheren; En weet dat geen theater op Miniatuur betekent: volbouwen. Kies dus voor een theater in het groen, het PARKTHEATER MIDDELBURG, aan een grote vijverpartij daar. D66 Middelburg: 9 Middelburgers op lijst 9 die DENKEN, DURVEN EN DOEN met U en voor de stad. D66 Middelburg, meer dan de moeite waard en altijd actief! 7 maart, lijst 9, D66, juist nu!! ww w.d66 Walcheren .nl Voor meer informatie:

de Faam | 2006 | | pagina 38