j a|sjpjejrjs|e praktijkencentrum De nieuwe collectie is binnen Uitnodiging Informatie over provinciaal bestuur van Zeeland zoals AbdijNieuws vindt u op www.zeeland.nl Zaterdag 4 maart opening seizoen 2006 Jazzy folkmix Amerikaanse blueszangeres Oog in oog met macht en politiek van Machiavelli Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad Provincie Zeeland postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118-631400 TuirWserremeubelen v.d. Goeskade 49, 4461 BH Goes 0113-227107 www.sunshinegoes.nl Openingstijden: di.-vrij. 09.30-17.30 uur, za. 09.00-17.00 uur. Donderdag koopavond "Uw reguliere alternatief" Donderdagavond 9 maart 2006 Algemene informatieavond inform chiropraetie.info Praktijkencentrum Jasperse www.chiropractie.info Papegaaienburg 50 Vlissingen Aanvang 19.45 uur Toegang gratis Aanmelden via tel.nr. 0118-471823 Woensdag 1 maart 2006 - Pagina 2 iinmiwmm Fietsers mogen hun rijwiel niet meer mee naar binnen nemen. Zelfs gehandicapten moeten hun voertuig buiten op de parkeerplaats zetten, willen zij een boete voorkomen, foto jaap wolterbeek negeren een boete kunnen krij- moet maai' opzij springen. Dat gen. "Brommers en scooters kan natuurlijk niet", vindt De scheuren gewoon door het een- Visser. Ook Peter Zuiddijk van trum. Ik waag mij wel eens af of dierenspeciaalzaak De Trouwe mensen thuis ook door de hal Vriend ergert zich aan de opge- rijden." Keurslager Ab de Visser schoten jongelui die iedereen schudt zijn hoofd en wijst naar van de sokken rijden. Toch is hij de open voorpui van zijn win- geen voorstander van het fiets- kel. "Mensen stappen hier ge- verbod in het winkelcentrum, woon met fiets en al naar bin- "Ik leg een zware zak met voer nen. Dan ben ik écht sprakeloos vaak op de bagagedrager van en denk wel eens 'fiets em d'r mijn klanten. Dat kan nu niet meer." Hij vreest dat dit hem klanten gaat kosten. Waarom gehandicaptenvoer tuigen niet meer voor de win kels neergezet mogen worden, begrijpen de winkeliers niet. Belachelijk Janneke Neutel van de Vlissing- d00r ellen de vriend MIDDELBURG - In Winkel centrum Dauwendaele in Middelburg zijn tweewie- Iers vanaf maandag (6 maart) niet meer welkom. Er een scooter, brommer of fiets parkeren is voortaan strafbaar, evenals ermee lo pen of rijden. Zelfs gehandi captenvoertuigen mogen niet meer voor de winkels neergezet worden, allemaal op straffe van een flinke boete. Papegaaienburg 50 4386 DA Vlissingen tel.:0118-471823 fax: 0118-471555 Opzij springen De fietsen zorgen in het winkel centrum voor gevaarlijke situ aties. Ze blokkeren nooduitgan gen en scholieren schieten ge woon door het winkelcentrum naar het station. "Iedereen chiropractoren Jack Jasperse Joost Gloriën x Frederik Leurs Stefan Ronrov Het officiële besluit van het col lege is vorige week vastgesteld, zodat mensen die het verbod MIDDELBURG - De Ameri kaanse Denise Marie zingt een mix van blues, jazz en folk. Zij treedt vandaag (1 maart) op in Desafinado Jazzeetcafé aan de Koor kerkstraat in Middelburg. podoloog Robbert Laven Met ons multidisciplinaire team zijn wij in staat zowel de mechanische, psychische en chemische aspecten van uw klachten te belichten en proberen we een brug te slaan tussen de reguliere en alternatieve gezondheidszorg. Tijdens deze informatieavond zal een toelichting worden gegeven op onze werkwijze en de veelheid aan mogelijk heden binnen ons unieke samenwerkingsverband. Daarnaast is er ruim tijd voor al uw vragen en opmerkin gen. Wij hopen u op 9 maart te mogen verwelkomen in onze praktijk. optometrist Frank Hardv kinesioloog orthomoleculair therapeut Christine Brei den ha ch psycholoog Rein hold Juk kem a De in New Orleans wonende blueszangeres brengt originele composities ten gehore. Ze heeft twee cd's Blue Tutu en Open the Door) geproduceerd en gearrangeerd en compo neert en zingt uit het hart. Haar stem is open en uitnodigend en sleept de luisteraar mee. Het concert begint om 21.00 uur. behandeling volgens afspraak «acwc, GEREGISTREERD CHIROPRACTOR chiroekactie nederland 'Wro*' xierlandse nropractoren associatie 99060027 NIEUW EN SINT JOOSLAND - Jos de Jonge soleert zater dag 11 en vrijdag 17 maart in het nieuwe stuk 'Oog in oog met MachiavelliHij doet dat beide keren in Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. De voorstellin gen beginnen om 20.30 uur. De acteur de Jonge maakt in middels furore maakt met zijn solovoorstellingen. Onder meerDagboek van een Gek en 'Job' spraken tot de ver beelding. Het nieuwe stuk is een mix van eigen interpreta tie uit Machiavelli's boek De Heerser en teksten uit to neelstukken van Niccolo Ma chiavelli (1469-1527). Twij fel en zekerheid over de juist heid van de inhoud van het boek wisselen elkaar af in de monologen. Het boek De Heerser gaat over politieke macht. Voor vejen vormde dit boek de ba sis voor de gedachte 'het doel heiligt de middelen'. De Italiaan wordt sluwheid en gewetenloze staatkunde ver weten. Maar klopt dat, is de centrale vraag in het theater stuk. Het stuk - aldus het af fiche - is een aanrader voor hen die politiek bedrijven en mensen die leiding geven. Volgens Jos de Jonge zullen velen zichzelf of anderen her kennen.

de Faam | 2006 | | pagina 2