Personeel ir randstad DistrO BEZORGERS.. De Faam Oriflame Kosmetiek zoekt leuke collega's 'AVERMWNLtt HANDELSSUREAU Verkoopmedewerker buitendienst hoogst persoonlijk jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt kijk voor meer banen op www.randstad.nl Werkelijk goed werk www.diabetesfonds.nl V.Diabetes Fonds tempo-team uitzendbureau ulu Woensdag 1 maart"2006 - Pagina 28 om onze regio te versterken, i.b.v. rijbewijs, 1 a 2 avonden ter beschikking, geen investering, goede verdienste, eigen tijdsindeling, gratis opleiding. Info: 0118-479771 of 0113-622870 Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Joep Berkers Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-53I7970 www.drwerkt.nl centrum loopbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling Technisch Handelsbureau Laverman b.v. is een actieve onderneming met 20 gemotiveerde medewerkers. Voor de Vlaamse en Nederlandse markt hebben wij meerdere exclusieve vertegenwoordigingen van topproducenten uit Nederland, Frankrijk, Duitsland en Engeland. Onze producten worden onder meer ingezet bij puinrecycling, zand- en grindexploitaties, overslagbedrijven, asfaltverwerking en sorteerinrichtingen voor bouw- en sloopafval. Voor de uitbreiding van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar: met enige jaren ervaring in onze branche U bent actief in de regio Antwerpen, Brussel, Kortrijk, Zeeland en verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met bestaande relaties en potentiële afnemers. Heeft u interesse in deze zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief, dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Technisch Handelsbureau Laverman b.v. t.a.v. de heer H. Wille Postbus 250 NL 2400 AG Alphen aan den Rijn www.laverman.nl h.wille@laverman.nl contactcenter Machteld Willemsen (0113) 27 48 07 Van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur rn/v Voor het klanten contact centrum van een grote uitkeringsinstelling in Goes zijn wij op zoek naar cailcentermedewerkers. Je start met een fulltime training van 2,5 week, daarna word je tussen de 24 en 32 uren inger oosterd. Voorwaarde is dat je 5 dagen in de week van 8.00 tot 17.00 uur volledig inzetbaar bent. Heb je een afgeronde mbo- opleiding en ervaring met telefonisch klantencontact? Je vindt het leuk om klanten van de juiste informatie te voorzien en ze naar de juiste instantie te verwijzen? Sta je bovendien stevig in je schoenen en ben je voor langere tijd beschikbaar? Bel ons dan, want dan ben jij misschien onze kandidaat. machteld.willemsen@nl.randstad.com 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op of bel 0800-5766 123 LOGISTIEK Havenmedewerker m/v vooreen bedrijf in Vlissingen Oost De functie bestaat uit het laden en lossen van schepen met verschillende ladingen.Voor deze fulltime functie waarvan we de uren nooit kunnen garanderen is het belang rijk dat je in het bezit bent van een vca certificaat of bereid bent dit binnen korte termijn te halen. Een heftruckcertificaat is een pre. Ervaring in soortgelijke functie is een voordeel. Je bent een echte doorzetter die niet bang is voor vieze handen. Gemotiveerd? Neem dan snel contact met ons op! Informatie: (0118) 41 48 70,Vera Opdam, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen www.tempo-team.nl KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor de verspreiding van Dagblad De Telegraaf Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging in de ochtenduren Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden

de Faam | 2006 | | pagina 28