Superscherpe aanbiedingen Prachtige nieuwe collecties, babykamers kinderwagens bij Samenwerking voor Walcherse VMBO-scholen De Faam Zappend door schoolvakantie Mandala's tekenen Bergpadschool groter Bellen via de kabel Woensdag 22 februari 2006 - Pagina 5 MIDDELBURG - Meedoen aan ZipZap-pas activiteiten zoals een discoparty, zwemmen of inline-skaten? De Stichting Welzijn Mid delburg houdt tijdens alle schoolvakanties dit jaar ac tiviteiten. Voor iedereen, maar kinde ren mét een ZipZap-pas gaan voor. Deze is te koop voor 3,50 euro (pasfoto meenemen) bij de balie van de Brede School Middel burg-Zuid en bij het JIP in de Zeeuwse bieb. Meer informatie is verkrijg baar via 0118-629004 VLISSINGEN - De scholen voor het voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs op Walche ren gaan samenwerken. Daar door kunnen zij meer opleidin gen aanbieden en de doorstro ming naar het ROC Zeeland en het bedrijfsleven verbeteren. De scholen ondertekenden gi steren een regionaal arrange ment. Deze overeenkomst geldt vijf jaar en biedt de scholen meer mogelijkheden voor nieu we opleidingen. Onderling wordt afgesproken wie welke opleiding gaat bieden. Bekend is dat Scheldemond voor sport kiest, terwijl Nehalennia voor grafi-media gaat. Rommel tegen kanker door ellen de vriend MIDDELBURG - In de stal ling van openbaar vervoer bedrijf Connexxion in Mid delburg wordt zaterdag 8 april een rommelmarkt ge houden. De opbrengst van de markt gaat naar de stich ting Roparun, die projecten voor kankerpatiënten on dersteunt. Vorig jaar organiseerde het Zeeuwse Cegelecrunningteam voor de eerste keer een rom melmarkt. "Omdat deze markt toen 5730 euro opbracht beslo ten we het evenement dit jaar te herhalen", legt Jon van Rossum uit. Op de overdekte rommel markt staan vanaf 10.00 tot 16.00 uur ongeveer honderd kramen met allerhande koop waar en hebbedingen. Ook zijn er een aantal fancyfair attracties en kraampjes waar koffie en soep te koop zijn. De markt is gratis toegankelijk. Gratis bus De stalling van Connexxion is te vinden aan de Kleverskerkse- weg op het bedrijventerrein Ar- nestein in Middelburg. Vanaf het N.S. station in Middelburg rijdt een gratis bus naar de stal ling en terug. Meer informatie over het huren van een kraam is verkrijgbaar via: 0118-464586. Het Cegelecrunningteam doet dit jaar niet mee aan de Ropa run. De estafetteloop begint op 3 juni in Parijs en eindigt op 5 juni in Rotterdam. MIDDELBURG - In Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is maandag de dubbelten toonstelling Portretten van Bernadette van Meerendonk en Ivo Sekhuis geopend. Een paar jaar geleden kwamen zij in contact met klederdrachtgroep Mooi Zeeland, die sindsdien onderwerp is voor schilderwerken. Nog te zien tot en met 1 april, toto pr MIDDELBURG - Joke Flo- resse van Atelier Kwintes sens leidt zaterdag 25 febru ari een workshop mandala tekenen. De cursus is voor iedereen, tekenervaring is niet nodig. Het begint om 10.00 uur, is rond 13.00 uur afgelopen en kost 25 euro. Aanmelden: 0118-466095. GRIJPSKERKE - Met het slaan van de eerste paal begon vorige week de aanbouw bij de Bergpad- school in Grijps- - kerke. Door de enorme aanwas van leerlingen barst deze school voor protestants k christelijk onder- wijs uit haar voegen. Het aantal leerlin gen steeg van ge middeld 120 tot 150. Er wordt een extra lokaal en een peuterspeelzaal bijge bouwd. Ook het huidige schoolgebouw wordt gron dig verbouwd. KAMPERLAND - Telefone ren kan nu ook via de kabel. Zeelandnet heeft deze servi ce sinds afgelopen zaterdag in de portefeuille. Via de ka bel kon tot dan alleen radio, televisie en internet worden binnengehaald. Voordat Zeelandnet de digitale telef onie mogelijk maakte, heeft het uitvoerig geëxperimen teerd. Zeelandnet-abonnees kunnen onderling gratis te lefoneren.

de Faam | 2006 | | pagina 5