Aangepaste bromcursus blijkt een groot succes Zeeuws meisje is 'kroegbabe' van het jaar in Aktueel Alleen nog duurzaam hout... Oriflame Kosmetiek Met zorg geselecteerd: O Helpenden m/v O Verzorgenden m/v O Verpleegkundigen m/v O Spw/sph'ers m/v >creyfs Gezocht Nostalgie van geurig brood in Oostkapelle zoekt leuke collega's Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau 'Help' de kat een handje Lichtpuntje Vitrite Speciaalzaak vaart wel bij prijzenslag Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau Happy Service TT^Y/sHM'vfiiiilDe Faam Woensdag 22 februari 2006 - Pagina 46 Zo vader zo b MIDDELBURG - Het brom fietscertificaat is vöor veel tie ners een geliefd papiertje, waar zij graag even voor blokken. Voor moeilijk lerende jongeren is het behalen van het certificaat echter een hele kluif. Jos de Nooijer van Rijschool Actief in Middelburg bedacht samen met Praktijkschool Het Bolwerk een manier om ook deze jonge ren aan het papiertje te helpen. Enkele jaren geleden gingen Pe ter Leynse van Het Bolwerk en rijschoolhouder Jos de Nooijer om de tafel. Jos werkte een cur sus voor moeilijk lerende jonge- cep. uit, Na vijf jaar is de cursus negentig procent, dat is tien procent meer dan het percenta ge van de gewone cursus. I-Iet verschil tussen de gewone cur sus voor het bromfietscertifi caat en deze zit hem volgens De Nooijer in het aangepaste tem po en het individuele examen. "Normaal bestaat een cursus uit drie theorielesavonden, de Bol- werkleerlingen volgen tien les sen van anderhalf uur, waarbij alle visuele hulpmiddelen wor den ingezet." Een ander verschil is dat er aan het theoriegedeelte ook een praktijkgedeelte van drie lessen verbonden is. "An dere jongens en meiden doen alleen theorie-examen, deze heidstrhrfilfig-üïfuen^ardig- Sander en Linda Vader houden een ambacht in ere. foto: inge adriaansen VLISSINGEN - Bardame Alice Bax van café Fun Pub is vori ge week door weekblad Ak tueel uitgeroepen tot 'Hotste Kroegbabe van het Jaar'. De Vlissingse schone won de re gionale voorrondes en verte genwoordigde Zeeland in de landelijke verkiezing. Via in ternet konden stemmen uit gebracht worden op de geno mineerde dames. Alice kreeg de meeste stem men en is daarmee Neder lands leukste kroegtijgerin van het land. MIDDELBURG - Met een natio naal systeem voor duurzaam bosbeheer moet het aandeel duurzaam hout op de Neder landse markt flink toenemen. De overheid gaaf het goede- voorbeeld geven: in 2010 moet al het hout dat de overheid in koopt afkomstig zijn uit duur zaam. OOSTKAPELLE - In de voorma lige bakkerij De Vreeze aan de Dorpsstraat 50 in Oostkapelle opende Sander en Linda Vader begin deze maand Brood- en Banketbakkerij Vader. Sander, die al tien jaar werkzaam was in de bakkerij, zorgt samen met zijn vrouw en acht medewer kers voor het dagelijks brood. De warme bakker met eigen oven lijkt langzaam maai' zeker uit te sterven. Broodfabrieken leveren duizenden broden in het uur en voorzien vanuit en kele vestigingen het hele land van brood. De geur van versge bakken brood dreigt een nostal gische herinnering te worden. Oostkapelle blijft dit lot, dankzij Sander en Linda Vader, voorlo pig bespaard. Jong en vol ambi- tie zijn zij vastberaden om de bakkerij die zij onlangs door startten een dynamische kwali teitsimpuls te geven. om onze regio te versterken, i.b.v. rijbewijs, 1 a 2 avonden ter beschikking, geen investering, goede verdienste, eigen tijdsindeling, gratis opleiding. Info: 0118-479771 of 0113-622870 Voor diverse bedrijven. Je hebt een relevant diploma. Ook herintreders kunnen reageren. Interesse? Kom langs op onze zorgavond op woensdag 1 maart 2006 van 18.00 tot 20.00 uur of neem contact met ons op. De gezondheidszorg vraagt om mensen met een grote sociale betrokkenheid. Dezelfde betrokkenheid die je van Creyf's kunt verwachten, naast open heid, gedrevenheid en natuurlijk deskundigheid. Creyf's Uitzendbureau Lange Noordstraat 2, Middelburg, tel. (0118) 67 90 40 middelburg@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten UITZENDBUREAU INDUSTRIE Productiemedewerker m/v voor een bedrijf in Kruiningen. je staat aan de lopende band uienringen te sor teren. De werkzaamheden zijn de ene week in ochtend- en de andere week in middagdienst, daarna twee weken niet. Het is noodzaak dat je beschikt over eigen vervoer. Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Naast dagelijks vers brood leve ren zij een keur aan gebak, luxe broodjes, koek entaarten. Voor speciale gelegenheden maakt Sander fototaaiten met afbeel dingen van de jarige, stripfigu ren of wat de klant maar wil. Wie éven uit wil blazen of gezel lig een kopje koffie wil drinken met iets lekkers erbij, kan te recht in de koffiecorner van de bakkerij. Op dit moment maakt het team van bakkerij Vader zich alweer op voor Pasen. Chocoladewerk is een echte specialiteit en lief hebberij van Sander. "Binnen kort is heel de winkel gevuld met vrolijke paaseieren. Het is altijd een uitdaging om de - soms reusachtige - eieren zo mooi mogelijk te decoreren en er ware kunstwerkjes van te ma ken", aldus de bakker. MIDDELBURG - Katten planten zich razendsnel voort. Als men de natuur de vrije loop laat zal het aantal van een katten- paar binnen tien jaar twintig miljoen katten tellen. Dat geeft natuurlijk overlast door zwerfkatten. Om dit te voorkomen geeft dierenarts Roskam uit Middelburg en Meliskerke dit voorjaar kor ting op het onvruchtbaar maken van poezen en katers. Voor meer info: Dierenarts Roskam, 0118- 634842. tenTaWeRYfë'v ra delburg gaat jaarlijks drie miljard lampvoetjes voorXe- non-autolampen maken. Dit jaar worden er bijna hon derd banen geschrapt bij Vi trite. De nieuwe productielijn stelt de werkgelegenheid voor het resterende personeel voorlo pig veüig. ZEELAND - De prijzenslag van vorig jaar tussen de su permarkten had een gunsti ge invloed op de omzet van de speciaalzaken. Dit blijkt uit een rapportage van onderzoeksbureau GfK. Speciaalzaken kregen in 2005 meer klanten over de vloer dan het jaar daarvoor. De klant lijkt de persoonlijke service weer steeds meer te waarderen. Supermarkten drukken de kosten door steeds meer zelfbediening in te voeren. Wij zijn: SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor een bedrijf in de regio, je bent enthousiast en flexibel en je wilt ons schoonmaakteam ver sterken op maandag en vrijdag. Vervoer wordt verzorgd vanaf de Tempo-Team vestigingen inVlissingen en Middelburg. Wil je meer informatie/loop dan snel even binnen bij Tempo-Team. Informatie: (0118) 67 90 30,Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg www.tempo-team.nl Wij vragen: Wij bieden: Bent u die enthousiaste consulente die graag jonge gezinnen thuis wil bezoeken met als doel de verkoop van ons aantrekkelijk (studie-)spaar- plan? Dat kan bij Happy Service Verzekeringen NV! *Een dochteronderneming van DBVVerzekeringen (Credit Suisse Group company). Door heel Neder land bezoeken consulentes dagelijks geïnteres seerden om informatie te verstrekken over onze producten. ^Spontane en resultaat gerichte dames met een flexibele agenda, in bezit van auto en telefoon, die zich minimaal 12 uur per week volledig in kunnen zetten in hun eigen regio. ^Een interne opleiding, intensieve begeleiding, een vast salaris aangevuld met prestatiebeloning en de mogelijkheid om door te groeien. Werk en gezinsleven zijn in deze functie uitstekend te combineren. Voor meer informatie kunt u bellen met Simone van Westrenen, 030-6572444 of direct schriftelijk reageren. Schrijf binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie naar Happy Service Verzekeringen NV, t.a.v. Simone van Westrenen, Postbus 187,3980 CD Bunnik. Mailen kan natuurlijk ook naarsvanwestrenen@happyservice.nl VER ZEKERINGEN N V Regulierenring 14 3981 LB Bunnik www.happyservice.ni

de Faam | 2006 | | pagina 46