praktijkencentrum dé Weekkrant De Faam Lid van de Raad van Toezicht (m/v) Wilt u bijdragen aan een goede eerstelijnsgezondheidszorg? Vakantiekrachten Prikdienst 0-5 uur per week Een gezond lichaam in een gezonde geest" "Om écht te kunnen thuiskomen, heeft een man eerst mannen nodig en een vrouw eerst vrouwen!" VNT Walcheren en Noord-Beveland VW Walcheren en Noord-Beveland is een regionale VW organisatie binnen de gemeenten Veere, Noord-Beveland en Vlissingen met drie operationele afdelingen, te weten Vestigingen, Marketing en Promotie en de Vakantie Reserveringscentrale en heeft zo'n 35 medewerkers in vaste dienst De VW Walcheren en Noord-Beveland wil stimulerende en initiërende bijdragen leveren aan de ontwikkelingen en de mogelijkheden op het gebied van recreatie en toerisme. Zij wil de spil zijn tussen de recreant/toerist en de gemeenten/bedrijfsleven. In het kort kan deze missie vertaald worden als 'bevorderen van toerisme en recreatie in en naar Walcheren en Noord-Beveland'. De VW Walcheren en Noord-Beveland is een stichting met een directeur-bestuurder die het te voeren beleid van de stichting bepaalt en verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. De Raad van Toezicht bestaat uit tenminste zeven leden. Binnen deze raad zijn twee zetels beschikbaar. De Raad van Toezicht nodigt daarom belangstellenden uit om zich aan te melden voor de functie van: Profiel Als lid van de Raad van Toezicht bent u belast met het toezicht op het algemeen beleid en met het bewaken van de doelstelling en de financiële continuïteit van de stichting. Daarnaast staat de Raad van Toezicht de directeur-bestuurder met raad terzijde. Van de leden van de Raad van Toezicht wordt verwacht dat zij beschikken over een scherp analytisch vermogen, ervaring met management-, bestuurs- en/of toezichtwerkzaamheden en inzicht in de diverse aspecten van bedrijfsvoering. Binnen de raad wordt gestreefd naar voldoende deskundigheid op juridisch, bedrijfseconomisch en financieel terrein. Gelet op de huidige samenstelling is affiniteit met de toeristische branche binnen het werkgebied en voeling met de lokale politiek een pré. Inzet en vergoeding De Raad van Toezicht komt gemiddeld zes keer per jaar bijeen. Aan de functie lid van de Raad van Toezicht is een onkostenvergoeding per vergadering verbonden. Informatie en reactie Voor nadere informatie over de functie kunt u zich richten tot de voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer A. Smeels (0118-639719) en de directeur van de VW Walcheren en Noord- Beveland, mevrouw C. Schönknecht (0118-569170). Meer informatie over de VW Walcheren en Noord-Beveland is te vinden op de corporate site: www.vyvwnb.nj/vyv, inlogcode: corporate, wachtwoord: vw. Een reactie op deze uitnodiging kunt u tot 6 maart 2006 sturen naar de VW Walcheren en Noord-Beveland, voorzitter van de Raad van Toezicht, t.a.v. de directie, Postbus 8,4357 ZG Domburg. De gesprekken met een selectie uit de respondenten zullen plaatsvinden op woensdag 15 maart 2006. Het streven is om in de vergadering van de Raad van Toezicht van de VW Walcheren en Noord-Beveland van 10 april 2006 de benoeming van de kandida(a)t(en) te effectueren. Stichting Huisartsen Laboratorium De SHL stelt zich ten doel het bevorderen van een krachtige, autonome, toegankelijke en doelmatige eerstelijns gezondheidszorg van hoge kwaliteit. De SHL biedt haar diensten aan in de regio Zuid-West-Nederland. De SHL levert ondersteunende functies en diensten aan haar zorgaanbieders, zoals huisartsen en verloskundigen. Met ruim 400 gemotiveerde medewerkers verzorgt de SHL onder andere bloedafname, analyseert de bloedmonsters en het patiëntenmateriaal in ons uiterst modern ingericht laboratorium en onderhoudt een oproepsysteem voor chronisch zieken (bv. diabetes). Voor de zomervakantieperiode zoeken wij voor de regio's Brabant, Zeeland, Hoeksche Waard, Bommelerwaard, Land van Heusden en Altena: Als medewerker prikdienst verzorgt u een aantal ochtenden per week de bloedafname van patiënten op onze prikposten en de bloedafname bij de patiënten thuis. Bent u de collega die wij zoeken? Wij zoeken collega's die beschikbaar zijn van juli t/m augustus 2006. U volgt een medische opleiding of heeft ervaring met intraveneus prikken. U bent bereid de interne scholing intraveneus prikken te volgen. U beschikt over goede sociale vaardigheden, u heeft een flexibele instelling en u heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal. U dient in het bezit te zijn van een rijbewijs en een auto. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een uitdagende functie in een innoverende organisatie met een prettige werkomgeving. Inschaling van het salaris vindt plaats conform CAO ziekenhuizen. Voor de functie van medewerker decentrale prikdienst geldt een salaris van 1871 bruto per maand o.b.v. 36 uur per week. De SHL heeft een eigen arbeidsvoorwaardenreglement met o.a. een vakantiegelduitkering (8%) en eindejaarsuitkering (5%). Meer informatie of direct solliciteren? Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Anja de Jongh-Gaastra, hoofd decentrale prikdienst, tel. 076-5025603. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 20 maart 2006 richten aan: SHL, Postbus 228,4870 AE Etten- Leur, t.a.v. Personeelszaken of mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl. Vermeldt hierbij duidelijk naar welke functie u solliciteert. Werken bij de SHL, bezoek onze site... Heeft u interesse voor onze organisatie, bezoek dan onze site www.shlbreda.nl waar u alle vacatures kunt vinden en meer informatie vindt over onze organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. |jlalslp|e|r|s|e 99 Met ons multidisciplinaire team zijn wij in staat zowel de mechanische, psychische en chemische aspecten van uw klachten te belichten en proberen we een brug te slaan tussen de reguliere en alternatieve gezondheids zorg. Wij bieden u zodoende een persoonlijke en holisti sche benadering, waarbij u als cliënt centraal staat. In dit verbonden kader zullen wij dan ook met regelmaat lezingen en presentaties organiseren. Hieronder kunt u meer lezen over de lezing en workshop van Peter Hout man op donderdag 23 februari a.s. welke wij u van harte aan kunnen bevelen. Daarnaast willen wij u attent maken op onze algemene informatieavond op donderdag 9 maart a.s., waar een toelichting wordt gegeven op onze werkwijze en waar u de mogelijkheid wordt geboden meer achtergrond informatie te krijgen over onze technieken. Donderdagavond 23 februari 2006 om 19.45 uur in Jasperse Praktijkencentrum, Papegaaienpurg 50 te Vlissingen Aanmelden via: tel.: 0118-471823. Toegang gratis. Peter Houtman werkt als individueel en relatietherapeut en begeleidt al vele jaren mannen en vrouwen om te komen tot een passievol leven waarin het hart iedere dag opnieuw gloeit van liefde en geluk. Papegaaienburg 50 4386 DA Vlissingen tel.:0118-471823 fax: 0118-471555 infot^chiropractie.info www.ch i ropnf ctie.in fo chiropractoren Jack Jasperse Joost Glorieux Frederik Leurs Stefan Bonroy podoloog Robbert Lavën optometrist Frank Hardy kinesioloog orthomoleculair therapeut Christine Breidenbach psycholoog Reinhold Jukkema behandeling volgens afspraak "Voor veel mensen die geen relatie hebben lijkt dit een utopie. Voor veel mannen en vrouwen die wel een rela tie hebben ook. Irritaties, onmacht, het niet meer zien zitten, miscommunicatie, je niet durven verbinden en ook niet weggaan uit een relatie, niet in je kracht staan, je partner als kind ervaren, vastlopen in je werk; voor beelden van gevoelens en ervaringen die mannen en vrouwen in hun leven opdoen. Vooral in relaties komen deze gevoelens en ervaringen veelvuldig voor, juist omdat je partner de persoon is bij wie je je in al je kwets baarheid het diepst durft te openen. Des te pijnlijker is het dan wanneer je opnieuw het gevoel hebt niet gezien en niet gehoord te zijn. Opnieuw, want in een relatie is het enkel de herhaling van dat wat ook al plaatsvond in het gezin waarin je opgroeide. De vele patronen van vroeger uit, de aannames en gedragingen als reactie, grijpen vaak zeer geraffineerd in elkaar. Zodanig dat ze ftCa jf assodade jou persoonlijk, maar ook je relatie kunnen verstrikken en verstikken. De liefdesrelatie kan zo een vechtrelatie worden met als belangrijkste kenmerk dat de harten zich hebben gesloten. De oplossing van deze zich herhalende patronen is allereerst niet te creëren in de relatie, maar juist in een ondersteunende professioneel begeleide setting voor mannen met mannen en voor vrouwen met vrouwen", aldus Peter Houtman. "Enkel in deze settings kun je in contact komen met je diepste wortels en deze opschonen, waardoor je kunt thuis komen bij jezelf. Pas daarna kun je leren om thuis te komen bij een ander". I GEREGISTREERD CHIROPRACTOR STICHTING CMIROPRACTIE NEDERLAND L.O.O.P. Waarom dit zo is legt hij uit en laat hij ervaren in zijn lezing en workshop 'Om écht te kunnen thuiskomen, heeft een man eerst mannen nodig en een vrouw eerst vrouwen!' Een avond waarop je ook de mogelijkheden van groei en transformatie kunt ervaren die worden geboden in de trainingen 'De reis van de man' en 'De reis van de vrouw'. Trainingen waarin jij onder andere je hart weer opent en de verbindingen met je moeder en vader herstelt. Je maakt je vrij van blokkerende patro nen uit het verleden, zodanig dat jij ze niet meer door geeft aan volgende generaties. Kortom trainingen voor vrouwen die vróuw willen zijn en mannen die man willen zijn in een leven vol kracht, hartstocht en plezier. Ook al zie je het soms even niet zitten, jij bent degene die kan kiezen voor heldere ondersteuning bij de creatie van een leven vol liefde en geluk! De prikkelend creatieve lezing en workshop kan ook reeds gelukkige mannen en vrouwen inspireren tot nieuwe passie en verdieping in het leven. reg.nr: 99060027 UW OPTICIEN

de Faam | 2006 | | pagina 35