Bekendmaking Metamorfose tot zijdegalerie... Center dé Weekkrant De Faam Rijkswaterstaat Makkelijker kan het niet: Natuurlijk betaalt u 's-Gravenpolder, 's-G ravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Van Gemert therapie succesvol bij dyslexie Woensdag 22 februari 2006 - Pagina 27 Wet verontreiniging oppervlaktewateren Besluit inzake een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van Total raffinaderij Nederland N.V. te Nieuwdorp De Staatssecretaris van Verkeer en Water staat maakt ter voldoening aan dè Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 16 februari 2006 nummer WVO 818 is aan Total raffinaderij Neder land N.V. te Nieuwdorp ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) vergunning verleend. De aanvraag betrof het lozen van: 1) afvalwater en mogelijk verontreinigd hemelwater via de afvalwaterzuiverings installatie van Delta Afvalwater B.V. te Vlissingen-Oost; 2) afvalwater gemengd met schoon hemel water afkomstig van het regenwater bassin van TRN op het oppervlaktewater van de van Cittershaven welke in open verbinding staat met de Westerschelde; 3) het lozen van gezuiverd mogelijk veront reinigd hemelwater afkomstig van de zeesteiger van TRN op het oppervlakte water van de Westerschelde. Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerpbesluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 23 februari 2006 tot en met 5 april 2006 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; 2. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118-48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 6 april 2006 beroep bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State worden ingesteld door: a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp; Ministerie van Verkeer en Waterstaat b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bezwaar hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen ziens wijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Het besluit wordt op 7 april 2006 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffie- geld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 22 februari 2006. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, drs. J.H.G. Jacobs VLISSINGEN - lohan de longe en zijn vrouw deden op het Bellamypark spon taan een paar danspassen. In het centrum van Vlissin gen was het afgelopen zon dag een swingende boel met jazzmuziek van livebands en uit installaties. De tweede Vlissingen Tour was volgens Willem van Haaren van café Popeye geen doorslaand succes. "De drukte viel een beetje tegen", zegt hij eerlijk. Toch was het zondag in het cen trum gezellig. De klassieke vioolklanken lokte passanten op het Bellamypark bij café-restaurant Soif naar binnen. Bezoekers vonden de li vemuziek wel bij de stijl van Soif passen. Dit in tegenstelling tot café Fraggles op de Nieuwen- dijk, waar de tieners verbaasd opkijken van de klassieke jazz band met bijbehorende contra bas. Sommige jongeren kunnen de jazzy muziek wel waar deren, anderen zetten hun MP3 wat harder. In het naburige café Po peye is snelle jazz te horen met een vleugje funk en rock. Dit slaat aan bij het publiek, want het is veel drukker in het café dan anders. Op vrijdag 17 maart staat een dancemuziekavond gepland. MELISKERKE - Het Zijd emuseum in Meliskerke is gesloten. Het gaat vanaf april verder als galerie met wisselende exposities. De silkshop en het restaurant blijven open. Eigenaar Adri van Hoegee is het jarenlange gesteggel met de ge meente Veere beu. "We vinden het verschrikkelijk dat het mu seum dicht is, maar we hebben geen andere keus. Dertien jaar geleden kochten we het pand van de gemeente, waar toen een commerciële bestemming op lag van vijfentwintig procent. Jarenlang zijn ons allerlei belof ten gedaan. In maait vorig jaar werd ons toegezegd dat wij voor de horeca, de winkel en het mu seum elk eenderde mochten ge bruiken. Nu kregen wij onlangs ineens te horen dat de gemeen te het gebouw een maatschap pelijke bestemming wil geven. Dat betekent dat wij slechts eenderde van de ruimte mogen gebruiken voor het restaurant en de winkel". Volgens Adri en zijn wouw Gu- ky is dat te weinig om het mu seum op termijn rendabel te kunnen houden. Zij hadden plannen om het complex voor 450.000 euro te verbouwen. Een exploitant wilde het restaurant en de winkel overnemen en zelf wilden de Van Hoegees het Zijdemuseum blijven draaien. "Dat gaat nu niet meer door", verklaart Van Hoegee. Het mu seum, dat 30.000 bezoekers per jaar trok, is gesloten en wordt verbouwd tot woonruimte voor de eigenaren. SCHLECKER Variant Stofzuigermond Universeel Bestelshop aanbieding van 20.02 Mm 25.02.2006 - let op: OR=OR rzbestel eenvoudig in het 1 SCHLECKER filiaal mSik bestel via Internet: www.SCHLECKER.com bestel via telefoon: §0900 7777444 ozop/mn) SCHLECKER brengt I naar uw huisadres I naar uw SCHLECKER filiaal 5^ of naar een ander gewenst adres O.- Euro* verzendkosten minimaal bestelbedrag slechts 15.- Vergelijk nu de verzendkosten bij andere thuiswinkels GRATIS Melitta koffie Clatronic GRATIS Clatronic design melkop- schuimer Advertentie geldig vanaf 22.02.2006 t/m 07.03.2006 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden. Design koffiezetapparaat - Voor 12 kopjes koffie - Omhulsel met RVS accent - Zwenkfilter met automatische ontregel toets en nadruppel stop - Incl. aan-/uit schakelaar elders met controle lampje 29 99 - 1000 Watt tsü Ops Prijs incl. verwijderingsbijdrage Bestel nu per telefoon: 0900-7777444 20 ct min. GOES - De Van Gemert Therapie lijkt succes te hebben. Kinderen met dys lexie werden vorige week maandag in de Middel burgse Stadsschouwburg ten tonele gevoerd om te la ten zien dat de therapie van Albert van Gemert uit Hoogvliet werkt. Maandag 27 februari geeft het team van de vijftigjarige ervaringsdeskundige de boodschap door in De My the in Goes en maandag 13 maart in bibliotheek 't Spui in Vlissingen, beide keren vanaf 20.00 uur. Verder zijn regelmatig open (maan) da gen in de polikliniek aan het Noordbolwerk in Mid delburg. Volgens de Middelburgse taaitherapeute Mayke Tan kunnen kinderen met dys lexie in zes sessies een be hoorlijke achterstand inlo pen. even bol

de Faam | 2006 | | pagina 27