Eerste paal voor basisschool van Koudekerke Toto - Falling In Between Het hart van De Dijk I I I I i I I I I I I I I 1 I I I I Aan alle bewoners wan Ritthem I Oost Souburg Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: Aan alle bewoners wan Zuid-Beveland en Walcheren Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: i-teckels kunnen weer mee op reis dé Weekkrant Postcode IJsprijs valt in Middelburg Ledenvergadering Anbo Koudekerke Info over whiplash De Faam van maandag 23 januari tot en met vrijdag 17 februari 2006 van maandag 13 februari tot en met dinsdag 14 februari 2006 is er geen landbouwwater beschikbaar WESTÏp>ELLEf biel van hun baas e mini-teckels Pluto en Fransje kunnen weer veilig mee op de scootmo- Wilbrink uit Westkapelle. Sinds enige maanden is het grote wind scherm, dat de teréhógjes van de dieren moet beschermen tegen stof, vervangen door echte stof brillen. Het speelse duo lijkt geen enkel probleem te hebben met de situatie, foto jaap wolterbeek KOUDEKERKE - De eerste paal voor de nieuwe basis school De Sprong in Koude- kerke ging gisteren (dins dag) de grond in. Het is een bijzondere paal: de leerlin gen maakten er met hun schilderingen een waar kunstwerk van. De kersver se burgemeester Rob van der Zwaag sloeg de paal ei genhandig de grond in. Het oude gebouw van Archipel school De Sprong voldeed al een flinke tijd niet meer. Daar om zitten leerlingen nu in een tijdelijke school. Evert van Kam pen, architect bij Rothuizen van Doorn 't Hooft (RDH), maakte een ontwerp voor de nieuw bouw. De kleurrijke nieuwe school be staat uit twee delen: een glazen deel en een stenen deel. Er zijn zes lokalen. Tussen de lokalen zijn ruimtes gereserveerd voor werken in kleine groepen. Bijzondere lichtinval Midden door de school loopt een gang die voor een bijzonde re lichtinval zorgt. Het stenen gedeelte van de school, waarin de hal en de speelzaal zich be vinden, wordt opgetrokken in zwarte bakstenen. Die zijn van een heel nieuw type, nog nooit eerder in Nederland gebruikt. Als het zonlicht erop valt, geven de stenen een schitterend ef fect. De vervangende nieuwbouw komt op de oude locatie aan de Biggekerksestraat in Koudeker ke. Vanaf het begin van het schooljaar 2005/ 2006 is de schoolbevolking voor een jaar in een tijdelijke huisvesting bij het tennispark getrokken. De nieuwe school moet in au gustus klaar zijn voor gebruik. MIDDELBURG - De Post code Loterij ijsprijs is ge vallen in Middelburg. Alle deelnemers aan de lote rij waarvan hét lotnummer begint met wijkcode 4336 en die in december meespeel den met de Postcode Loterij vallen in de prijzen. Voor elk lot kan de winnaar tot en met 19 februari een beker ijs afhalen bij Movie Max in de Vrijlandstraat 35 in Middelburg. In totaal gaat Misry }iet om 1053 winnende loten. KOUDEKERKE - De Anbo afdeling Koudekerke houdt donderdag 9 februari een le denvergadering in De Cou- burg in Koudekerke. Het be gint om 13.30 uur. Tijdens de vergadering vertelt B. Koets van de brandweer Veere over brandveiligheidsaspec ten in en om de woning. GOES-Het Whiplash In formatiecentrum Euro pa houdt woensdag 15 februari voor heel Zee land een informatie-och tend in het Oosterschel- de Ziekenhuis in Goes. De ochtend is van 10.00 tot 12.00 uur en de toegang is gratis. Deskundigen geven antwoord op vragen over whiplash, behandelaars en de juridische afhandeling van (letsel) schade. Meer in formatie bij Bob Klip, tele foon 0167-567860. 1fit Binnenkort (9 maart) zijn ze live te aanschouwen in het Rotterdamse Ahoy', maar eerst kunnen we alvast kennismaken met het nieuwe album van Toto. Die heeft de titel Falling In Between meegekregen en be vat voor het eerst in bijna zeven jaar nieuw materiaal van een van de grootste bands uit de Amerikaanse popgeschiedenis. In 2002 vierde Toto hun 25-jarig ju bileum met het album Through The Looking Glass waarop de band middels covers eer bewees aan hun vroegere helden. Een jaar later werd in Amsterdam een live-dvd opgenomen en volgden optredens tij dens Night of the Proms. Inmiddels heeft Toto bijna 30 miljoen platen ver kocht en wordt met het dertiende reguliere studioal bum het volgende hoofdstuk aan dat ongelooflijke succesverhaal toegevoegd. De Dijk bestaat alweer 25 jaar en dat wordt uitgebreid gevierd. Met een concert in Ahoy', de driedubbel cd Zullen We Dansen - Het Beste Van De Dijk 1981 - 2006 (inclusief dvd) en dit boek, Hart van De Dijk, van de hand van Thomas Verborgt. Dat is nauwelijks een biografie te noemen en is dus ook geen geschiedenis in de ge bruikelijk zin van het woord. Het boek gaat natuurlijk wel over de band, over hun liedjes, over hun beteke nis en over de mensen om hen heen. Het is ook een boek over popmuziek in Nederland, over de tijdgeest, en over hartstocht en romantiek. Thomas Verbogt is auteur van romans, toneelstukken en verhalenbundels. In 2000 verscheen My Generation, een innig boek over popmuziek. Hij is vaste medewerker van de VPRO-radio en columnist van De Gelderlander. Het hart van De Dijk, ISBN 90 388 7442, paperback, 176 bladzijden, 14,90. Woensdag 8 februari 2006 - Pagina 8 Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Ritthem, Oost Souburg en omgeving. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. zijn. Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Zuid-Beveland en Walcheren. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. V". Kunst als heipaal a >JS Opdat u niet struikelt over ons werk Opdat u niet struikelt over ons werk.

de Faam | 2006 | | pagina 8