Gemeente Veere 7 maart in Veere Lijst 2 CDA Wim van Tatenhove. 'Oog voor het heden, blik op de toekomst' I de huiskamer De auto als jukebox op je hielen dé Weekkrant De Faam Aagtekerke: Realisatie van Wozoco in bestemmingsplan Bouwlust. Verdere ontwikkeling bedrijventerrein voor lokale ondernemers ten zuiden van Prelaatweg. Biggekerke: Nieuwbouw 'De Schutte' in samenhang met nieuw verenigingsgebouw met kinderopvang, mogelijkheden als multifunctio nele voorziening. Domburg: Verhuizing school 'De Golfslag' naar 'oude voetbalveld'. Golfbaan inpassen in verdere natuurontwikkeling. Opwaardering zuidelijke entree van Domburg. Gapinge: Nieuwbouw voor jongeren/starters in nieuw bestemmingsplan. Behoud basisschooF en spelvoorziening oudere jeugd in kern. Een gezond financieel beleid in samenhang met een herkenbaar en eerlijk sociaal beleid. Een gemeentebestuur wat stuurt op hoofdlijnen. Klantvriendelijke gemeente. Afschaffen overbodige regels. Goede communicatie gemeentehuis en burgers. Versterken rol dorps- en stadsraden. Krachtige bevordering van de werkgelegenheid. Zelfstandig ondernemerschap stimuleren. Voldoende woningen voor jong en oud. Het CDA Veere komt naar iedere kern. Bezoek onze website www.cda-veere.nl Woensdag 8 februari 2006 - Pagina 31 Eerst was het rolschaatsen. Toen werd het skaten. En de nieuwste trend heet Piiws (wat uitgesproken wordt als plooz). Revolutionaire super rollers, die snel en eenvoudig aan de hiel van de schoen be vestigd kunnen worden. In derdaad^ deze nieuwkomers kun je dus gewoon weer on- tigen, maar nee, het zijn niet 'gewoon' rolschaatsen in een nieuw jasje. Bij Pliws draait het namelijk öm het vinden - en behouden - van je balans. De constructie met wielen bevindt zich namelijk alleen onder de hiel. De voorvoet heeft dus geen steun en de truc is om je voeten zö om hoog te doen dat je op je hie len kunt wegrijden. Pliws zijn verkrijgbaar in verschillende soorten, met of zonder een 4 kleuren verlichting. Ze pas sen op bijna iédere sport schoen vanaf maat 32 en zijn geschikt voor ieders gezins lid van 8 jaar en ouder. De Pliws kost 39,95 euro. IVleer info op www.gadgetfun.nl. BVoor muziekliefhebbers wordt het leven steeds leuker. En een- voudiger. Zo zal binnenkort een Ij autoradio geïntroduceerd wor- den met een afneembaar front. «Inderdaad, tot zover nog niets nieuws. Dit front beschikt ech- ter een USB port die direct kan jl worden aangesloten op de pc. Vervolgens kan de favoriete muziek van de pc in de front ge- download worden. Dankzij een 1 GB geheugen passen er zo'n 500 nummers in dit geluidssys teem en dat is ruim zestig uur muziek. De GIGA panel is nog niet beschikbaar in Nederland, maar de verwachting is dat dit niet lang meer op zich zal laten wachten. Meer informatie is te vinden op www.sony.nl. Voor wie zich niet graag iaat beperken en niet afhanke lijk wil zijn van sneeuw om te kunnen snowboarden, is er goed nieuws. Deze sport is nu namelijk ook gewoon in de huiskamer te beoefe nen. En de bussen kunst sneeuw kunnen gewoon in de kast blijven staan. Wel nodig is de SSX Snowboard- kitEn een TV en stroom. Sluit het snowboard aan op de televisie, zet de tv aan, neem plaats op de plank en de Snowboardgame kan be ginnen. Hoe mooier de bewegingen op het snowboard, hoe be ter de game gespeeld kan worden. Het spel biedt je de keuze uit vier verschillende spelvarianten. Dit spel biedt de mogelijkheid om een sport te beoefenen die je an ders misschien niet zou kunnen beoefenen. Boven dien hoef je geen warme kleren aan te trekken, hoef je niet uit te kijken voor bo men en kun je net zolang aprés skiën als je zelf wilt. De -SSX Snowboarder kost 69,90 euro. Meer informatie is te vinden op www.bestel.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 31