/rMi Let op dit keurmerk dé Weekkrant 9Ting; 4" - L kk MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE bi Alles over hoofdzaken De Faam Woensdag 8 februari 2006 - Pagina 15 ■■H Vervolg van pagina 14. De meldingen en alle relevante stuk ken liggen van donderdag 9 februari tot en met 22 maart 2006 elke werk dag tijdens kantooruren en op don derdagen van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage (in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen (Paul Krugerstraat 1 Alleen op afspraak kunnen de stukken op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien, tele foon 0118-487339 of 0118-487300 (e-mail whe@vlissingen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortij den door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelinge toelichting gegeven op de voornoem de stukken. Tegen ons besluit kan iedere belang hebbende, binnen zes weken na de datum van bekendmaking van de beschikking, schriftelijk bezwaar aan tekenen op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieube heer. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethou ders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het oezwaar. Na onze eventuele beslissing op bezwaar is beroep door belangheb benden mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voorzitter van dit rechtscolle ge beslist tevens over een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning. Belanghebbenden kunnen een gemotiveera verzoek indienen mits zij tevens een bezwaarschrift hebben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wel een voorlopige voorziening wordt alleen toegewezen als onver wijlde spoed dit vereist, gelet op de betrokken belangen. U moet een afschrift van uw bezwaarschrift dan wel beroepschrift bij het verzoekschrift om een voorlopige voorziening over leggen. Als tegen de beslissing op bezwaar schrift beroep wordt ingesteld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorziening. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State, (tel. 070-3624871). KABEL- EN LEIDINGWERK ZAAMHEDEN Op grond van de Telecommunicatie wet is melding gedaan door KPN voor het leggen van kabels in het Bellamypark. De planning voor uit voering van de werkzaamheden, is tussen 9 februari en 15 februari 2006. Volgens de Telecommunicatie wet is de gemeente verplicht deze werkzaamheden toe te staan. De werkzaamheden kunnen pas worden uitgevoerd nadat de gemeente een zogenaamd instemmingsbesluit heeft afgegeven. Tegen de ingekomen mel- dingfen) kan geen bezwaar worden gemaakt. Dat kan straks wél tegen het instemmings-besluit. Voor meer infor matie over de melding(en) kunt u con tact opnemen met de heer Risseeuw, directie Grondgebied afdeling Beheer, telefoon 0118-487232. Vlissingen, 8 februari 2006 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de nieuwspagina 'Blauw geruite kiel' elders in dit blad www.vlissingen.nl en TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 Je Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). VRIJSTELLINGSPROCEDURE Aagtekerke - het veranderen van een manege Geschieresweg 5 (art. 1 9, lid 3 Wet RO); Zoutelande - het verbouwen van een winkel in restaurant Langstraat 1 -3 (art. 1 9, lid 3 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepas sing van de genoemde artikelen. In verband hiermee liqqen de ontwerp vrijstellingsbesluiten en de relevante stukken van 9 februari t/m 22 maart 2006 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u, bij voorkeur schriftelijk, een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. GOEDKEURING 10E WIJZI GING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Van 9 februari t/m 22 maart 2006, ligt ter inzage het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland d.d. 24 januari 2006, tot het goed keuren van het besluit van het colle ge d.d. 10 januari 2006, tot vast stelling van de 10e wijziging van het bestemmingsplan "Buitengebied". Deze wijziging heeft betrekking op de aanleg van nieuwe percelen bos bij Zoutelande, direct ten noorden van het dorp en tot aan het zomerhuizenterrein Kustlicht I en de Thijsweg en de oostelijke begrenzing is een kavel- sloot ter hoogte van de brandweer garage. Gedurende de genoemde termijn kan door belanghebbenden beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopi ge voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopi ge voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van 4 starterswonin- gen en 4 garageboxen hoek Pekelingse-weg/Rijsoordselaan;( 1 e fase) Gapinge - het plaatsen van een dakkapel c.q. dakverhoging M.v.Reigersbergstraat 31 Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuis met veranda Vronesteijn 25 A; - het bouwen van een garage Park Reygersbergh 71; - het bouwen van een berging Schoolstraat 1 - het plaatsen van 2 dakkapellen Dunopark 45; - het bouwen van een berging Oosterpark 78; - het plaatsen van een tuinhuis Grijpskerkseweg 9; - het plaatsen van een opslagloods Hoge Duvekotsweg 4; Veere - het plaatsen van dakvensters en vernieuwen van gevels Veerseweg 59; - het bouwen van een garage Mary Stuartlaan 2; Westkapel Ie - het vergroten van een garage Markt 87; Zoutelande - het veranderen van een bakke rij/winkel naar restaurant Langstraat 1 -3; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AAN LEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNIN GEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het slopen van een woning Kelderweg 2;(26-l Biggekerke - het vergroten van een vakantiehuis de Ruiser 16;(26-l Domburg - het plaatsen van een blokhut J.W. Schuurmanstraat 129 A;(26-l)\ - het vernieuwen van een vakantie woning H.M. Kesteloostraat 7;(26- - het gedeeltelijk slopen van een vakantiewoning H.M. Kesteloostraat 7,(26-1) - het veranderen van de voorgevel Herenstraat;(26-1 - het veranderen van een restaurant en een woning 't Groentje 9;(26-l Koudekerke - het vergroten van een woning Braamweg 10a;(2ó-1 Meliskerke - het plaatsen van een kap op de garage Jan Vaderstraat 51 ;(26-l Oostkapelle - het vergroten van een tochtportaal Lantsheerstraat 1,(26-1) - het rooien van houtgewas (229 fiopulieren) Oude domburgseweg Buitenplaats Schoonoord);(26-l - het bebossen of beplanten van gronden (aanleggen van een heg) Dunoweg (Buitenplaats Zeeduin); (26-1) Serooskerke - het vergroten van een woning Gargonstraat 19;(26-l Veere - het vergroten van een woning Kaai 67,(26-1) - het veranderen van een woon boerderij Kreekweg 9,(1 e fase)(26- 1) Vrouwenpolder - het vergroten van een zomerhuis Breezana 1 3;(26-l - het bouwen van een garage/ber ging Lepelstraat 1;(26-1 Westkapelle - het slopen van een woning Jakob Brasserstraat 35,(26-1 Zoutelande - het vernieuwen van een schuur Majoorwerf 1 5;(2ó-1 - het plaatsen van een berging Houtenburaseweg 7c;(2ó-1 Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleen de vrijstellingen. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING MELDINGEN ARTIKEL 8.41: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: - "Besluit akkerbouwbedrij ven milieubeheer": 1A. Jobse voor het uitbreiden van een inrichting aan de Herenweg 6 in Aagtekerke; - "Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer": 2. Meermarkt Dekker voor het ver anderen van een inrichting aan Dorpsplein 17 in Aagtekerke; 3. Bakkerij Koppejan voor het ver anderen van een inrichting aan de Noordstraat 20 in Westkapelle; - "Besluit horeca-, sport- en recreatieinrichtingen milieu beheer": 4. Villa Hoog-Duin voor het van toe passing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer op een reeds aanwezige inrichting aan Burg. van Teijlingenpark 8 in Domburg; 5. China Garden voor het verande ren van een inrichting aan de Weststraat 1 8 in Domburg; 6. Brasserie-Vistaria De Fontein voor het veranderen van een inrich ting aan de Markt 73 in Westkapelle; 7. A.RJ.M. van Gelder voor het ver anderen van een inrichting aan de Domburgseweg 75 in Oostkapelle; - "Besluit mestbassins milieu beheer": 8. G. Geschiere voor de oprichting van de inrichting waar dunne mest wordt bewaar aan de Krommen- hoeksewecj 2 in Meliskerke; - "Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer": 9. KPN Telecom Rayon Zuidwest voor het van toepassing worden van het Besluit Voorzieningen en instal laties milieubeheer op een reeds aanwezige inrichting aan de Schelpweg 8 in Domburg; - Besluit woon- en verblijfs- gebouwen milieubeheer": 10. C.B.S. 't Klinket voor het toe passing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieu beheer op een reeds aanwezige inrichting aan de Tramstraat 36 in Koudekerke; 11Gefonzo Holding BV voor het veranderen van een inrichting aan de Kerkstraat 7 in Veere; 12. Kerk Gereformeerde Gemeente voor het van toepassing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebou wen milieubeheer op een reeds aanwezige inrichting aan de Rookstraat 1 in Westkapelle. Op de bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de betref fende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de stukken die daar op betrekking hebben kunt u van 10 februari 2006 t/m 10 maart 2006 inzien (zie inzage en openingstij den en 's avonds na tel. Afspraak (0118-555447)). BESLUIT AMBTSHALVE AAN PASSING DIJKGRAAF A.M. GELUKWEG 1 TE VROUWEN POLDER Wij maken bekend dat van 10 februari 2006 t/m 24 maart 2006 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, het besluit om de op 16 september 2003 verleende milieuvergunning ambtshalve te wijzigen voor het in werking hebben en (onder) houden van de Oosterscheldekering gelegen aan de Dijkgraaf A.M. Gelukweg 1 te Vrouwenpolder. Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken inge zien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). Om bij calamiteiten verontreiniging van de Oosterschelde in voldoende mate te voorkomen zijn de voor schriften XXVII onder 3 van de vige rende vergunning aangepast. T/m 24 maart 2006 kan beroep inge steld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State door: - degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit; - ae adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpver- - degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben inge bracht tegen de ontwerpvergunning. Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 24 maart 2006, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek om een voorlopige voorzie ning is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raaa van State (Postbus 20019, Gravenhage). 2500 EA 's AANVULLING AGENDA RAADSVERGADERING Voor de raadsvergadering van don derdag 9 februari 19.30 uur in Domburg. In de Faam van 1 februa ri waren een aantal agendapunten weggevallen. Dat zijn de volgende punten: - vaststellen startnotitie waterplan gemeente Veere - vaststellen grondexploitatiebereke ning bedrijventerrein Karreveld Koudekerke - aankoop en verkoop Immanuel- kerk in Koudekerke. - verordeningen parkeerbelastingen. - controleprotocol accountant voor controle jaarrekening 2005. - 2e begrotingswijziging 2006. - 3e begrotingswijziging 2006. De complete agenda is ook te zien op de website www.veere.nl Domburg, 8 februari 2006 Burgemeester en wethouders van Veere Over psychosen en schizofrenie is al veel bekend. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! FONDS PSYCHISCHE G" JMDHEID uiro auuj, uirecni. (cbf; VOOR GOEDE DOELEN Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl

de Faam | 2006 | | pagina 15