VAN DE Le dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN n?: Woensdag 8 februari 2006 - Pagina 14 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kap- vergunning-aanvraag ontvangen: Olmenlaan 6-8, op (voormalig) schoolterrein: 4 esdoorns, 1 amber- boom, 1 hemelboom, 1 berk, 1 vleu- gelnoot, 1 tulpenboom, 3 kastanjes, 1 wilg, 2 elzen, 1 es (totaal 16 bomen). Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postous 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, tele foonnummer 67 50 00. WET GELUIDHINDER SINT JOOSLANDSTRAAT 2 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vast stelling van een hogere grenswaarde op grond van de Wet Geluidhinder voor de herbouw van een woning aan de Sint Jooslandstraat 2 te Nieuw en Sint Joosland. Als gevolg van het industrielawaai van Vlissingen-Oost gaat voor deze woning de geluidsbelasting aan de gevel de in de Wet Geluidhinder genoemde voorkeurswaarde van 50 dB(A) te boven. Het ontwerp-verzoek aan Gede puteerde Staten ligt met ingang van vrijdag 10 februari 2006"gedurende 6 weken ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze termijn kan een ieder met betrekking tot dit onder werp schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze kenbaar maken. Bij gebleken belangstelling zal een hoorzitting worden georganiseerd. Diegene aie hiervoor belangstelling heeft, wordt verzocht zich aan te mek den (0118-67 52 36). VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Lanaevielesingel 38b 4335 AB te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waar voor het parkeervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 23 maart 2006 bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieningen- rechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuursrecht. Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt ter inzage in de informatiewinkel van het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net plaatsen van een tussendeur i.v.m. uitbreiding horecagelegenheid op het perceel Krommeweele 1-3/5; het bouwen van 51 woon- werk- units op het perceel plan Ramsburg ongenummerd; maken voor een onderwijsfunctie t.b.v. de Roosevelt Academy op het perceel Lange Noordstraat 1 het uitbreiden van de woning op het perceel van Kleffenslaan 99; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schepenenlaan 301; het vernieuwen van de erfafschei- ding op het perceel Traptoren 1 het gedeeltelijk vernieuwen van de voorgevel op het perceel Veerseweg 34; het gedeeltelijk vernieuwen van de badkamers op het perceel Koorkerkhof 10; het isoleren van het dak op het per ceel Nieuwe Haven 19/21; het inrichten van het gebouw op het perceel Mortiereboulevard 16; het bouwen van een loods op het perceel Ampéreweg ong. het plaatsen van twee dakvensters op het perceel Branderijmolengang 23. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbafie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het slopen van asbesthoudende golfplaten op een berging op het perceel Noordweg 481 (27-1); het aanbrengen van gevelreclame o|D het perceel Lange Delft 8d (27- het perceel Nieuwe Vlissingseweg 210(27-1); het gedeeltelijk vernieuwen van de zuidoosthoek van de gevel op het perceel Kanaalweg 22 (30-1 het vervangen van de erfafschei- ding op het perceel Cassinstraat 12 (30-1); het verbouwen van de eerste en tweede verdieping tot 4 appartemen ten op het perceel Korendijk 34 (30- bi et bestaande gebouw geschikt het uitbreiden van de woning op Bij de hierboven genoemde besluiten ainnen belangen van derden betrok ken zijn. Derden) belanghebbenden kunnen Dinnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd lezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109. 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunningen zijn verleend: het plaatsen van een dakuitbouw aan voor- en achterzijde op het per ceel Noordweg 349a; het maken van een aanbouw aan de woning op het perceel L.J.A. Hoogenboomstraat 25. De vergunningen liggen met ingang van 10 februari 2006 tot en met 23 maart 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uit voeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben inge bracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd(e) besluit(en) komt gedu rende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke het onderstaande ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aanbrengen van ladderha- ken op het perceel Krommeweele 8. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op pagina 8 en 9 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. COMMISSIES Donderdag 9 februari en donderdag 16 februari 2006 vergaderen in het stadhuis de gemeenteraadscommis sie. De vergaderingen zijn openbaar en er is spreekrecht voor bezoekers. Commissie 9 februari 2006 19.30 - 20.30 uur Raadzaal: - actueit Zaken 20.30 - 21.30 uur Raadzaal: - structuurplan Edisongebied - voorkeursrecht structuurplan Edisongebied 13 parkeerplaatsen Kenau Hasselaarstraat - stedenbouwkundig plan Midden gebied Govan Mbekizaal: - brief uitgeprocedeerde asielzoekers - Wet Maatschappelijke Onder steuning - VNG nieuwsbrief begrotingsbehan deling SZW 21.30 - 22.30 uur Raadzaal: - sollicitatieplicht ex-wethouders - controleprotocol 2005. - notitie D66 aantal wethouders Commissie 16 februari 2006 19.30- 20.30 uur Raadzaal: - actuele zaken Govan Mbekizaal: - Zwakke Schakels 20.30-21.30 uur Raadzaal: voortgangsnotitie jaarverslag 2004-2005 Vlissingse sportraad beleidsplan Sociale Dienst Walcheren Govan Mbekizaal: - Voortgangsnotitie veiligheid 21.30-22.30 uur Raadzaal: - voortgangsnotitie gemeenschappe lijke regelingen Govan Mbekizaal: - starters op de koopwoningmarkt - openbare verkoop gemeentelijk onroerend-goed - integrale projectplanning (besloten) BOUWAANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen erf/y te s'°Pen z'in ingediend: A) Aanvraag Lichte DoL.,wver9un" ning: 1het plaatsen van een schuur Nieuwe Vlissingseweg 1 33 2. het gedeeltelijk veranderen van een draagmuur Talmalaan 1 3. het wijzigen van de gevel Scheldestraat 86 4. het verbouwen van een woning Gerard Doulaan 15 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun ning: 1net plaatsen van een betonbak overkapping Europaweg Zuid 4 C) Aanvraag Sloopvergunning: 1het slopen van de kantine en kleedkamer Koopmansvoetpad 77 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1. verbouwen van een woning Ritthemsestraat 80 30-01-2006 2. bouwen van een bedrijfsverza melgebouw met kantoorruimten Andorrawea 5 30-01-2006 3. gedeeltelijk veranderen van een draagmuur Talmalaan 1 31-01- 2006 4. gebruiken van een buurthuis Adriaen Coortelaan 3 02-02-2006 5. gebruiken van een kamerverhuur pand (verlenging) Singel 114 02- 02-2006 6. gebruiken van een kamerverhuur pand (verlenging) Scheldestraat 61A 02-02-2006 7. gebruiken van een schoolgebouw Oostsouburgseweg 10 02-02-2006 8. yerbouwen van de gevel Industrieweg 3 02-02-2006 9. bouwen van eG,1 showroom Bedrijfsweg 16 02-02-2006 Tegen deze besluiten (vergunningen) kan door een rechtstreeks belang hebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning (dus niet de datum van publicatie), schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet- ders. gunr linge een telefonische afspraak met de medewerker - Publiekszaken (487339) worden ingezien. WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 Iers. hou De verleende vergunningen met bij behorende tekeningen kunnen na uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandel de bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de vol gende welstandsvergaderingen zijn 23 februari en 9 maart 2006. KANTOOR SLOEWEG/BOS- SENBURGHWEG Wij maken op grond van artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat er een aanvraag is inge diend voor de realisering van een kantoor voor DGA Financieel Adviseurs op de hoek van de Sloeweg/Bossenburghweg (aan de rotonde). Het plan bestaat uit de realisering van een kantoorgebouw bestaande uif vier bouwlagen, de aanleg van een waterpartij en par keervoorzieningen en de realisering van een toegangS*V?3 naar het per ceel. Het perceel wordt ontsloten V-'O de Govert Flincklaan op de Bossenburghweg. Hiertoe wordt een nieuw stuk weg aangelegd langs het kantoorgebouw van de marechaus see. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan Baskensburg II, maar past binnen de toekomstige visie voor dit gebied. Wij zijn voornemens vrij stelling en bouwvergunning te verle nen voor het ingediende plan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van een vrijstellings procedure op grond van artikel 1 9, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Vanaf 9 februari 2006 tot en met 22 maart 2006 (zes weken) liggen in de publiekshal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 de volgende stukken ter inzage: het ontwerp-besluit, het schetsplan en de ruimtelijke onderbouwing met bijbehorende stukken. Op grond van artikel 1 9a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan gedurende de hiervoor genoemde termijn een ieder schrif telijk en/of mondeling zijn gemoti veerde zienswijze tegen het ont werp-besluit indienen bij burge meester en wethouders van Vlissingen, Afdeling Ontwikkeling, Postbus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Mondelinge zienswijzen kunnen worden ingediend tijdens de kantooruren na telefonische afspraak via het nummer 0118- 487165 (Afdeling Ontwikkeling/ RO). WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van ver anderingen inrichting artikel 8.19 Wet milieubeheer Wij maken bekend dat de volgende melding van veranderingen (uitbrei ding) is ontvangen: Van Compagnie de Manutention RORo BV te Rittnem met betrekking tot de inrichting gelegen CC.n Ritthemsestraat 497 te Ritthem. De veran±r,n9 b*[\f het vergroten van de te beHanaéiOD volumes op de terminal, met name van wagens, trailers en containers. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelig gevolgen voor het milieu en de veranderingen worden, krachtens de geldende voorschriften. De voorgenomen ver anderingen geven gelet op de inhoud van de meldingen geen aan leiding tot wijzigingen van de ver gunningen. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met de genoemde meldingen. Lees verder pagina 15.

de Faam | 2006 | | pagina 14