GESLOTEN OPENING RESERVEREN Aan alle bewoners van Ritthem Oost Souburg GOLF Hotel Prénatal Vlissingen FEESTELIJKE ARRANGEMENT Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: Informatie over provinciaal bestuur van Zeeland zoals AbdijNieuws vindt u op wyyvv. zeeland,-n| Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad Weekkrant De Faam NU 10% KASSAKORTING Praktijk voor Chinese geneeskunde Hans Visser Acupunctuur Kruidentherapie Electro-acupunctuur (MORA) 13 t/m 28 februari 2006 1 maart 2006 De gehele nieuwe collectie is dan weer aanwezig. van maandag 23 januari tot en met vrijdag 17 februari 2006 AMZ is een gecertificeerd Keurmerk Touringcarbedrjf. Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 6 Wij behandelen: pijnklachten; menstruatieproblemen; rugklachten; psychische klachten; moeheid; allergieën; hooi koorts; maag- en darmproblemen; etc. Voor afspraken: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9-17 uur. Amstelstraat 49, Oost-Souburg, tel. 0118-490084 www.praktijkvisser.nl Vergoeding via diverse zorgverzekeraars mogelijk Wegens verbouwing zijn wij van Spuistraat 88, tel. 0118-412844 Prénatal^ U kunt tijdens kantooruren telefonisch reserveren bij Touringcarbedrijf AMZ via0113-351551. Ook kunt u reserveren via de internetsite Busreis met luxe Tourist Class touringcar, hotelovernachting in het Golf Hotel met prima ontbijtbuffet, 2 dagen entree Disneyland Parijs themapark en Walt Disney Studio's, brochure Disneyland. Opdat u niet struikelt over ons uverk. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Ritthem, Oost Souburg en omgeving. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. U overnacht in het comforta bele Golf Hotel. Gelegen in een rustige, lande lijke omgeving op ongeveer 10 minuten afstand van Disneyland. Het restaurant serveert menu's uit de Franse keuken en heeft een tennis- en golfbaan (tegen betaling). Met een luxe touringcar vertrekt u zaterdag in de vroege morgen. Geplande aankomst Disneyland Parijs rond 12.00 uur. Het park is op deze dag tot 20.00 uur geopend. Transfers met tou ringcar naar het hotel om 18.00 uur en 20.30 uur. Zondagmorgen, na het ontbijt in het hotel, transfer met de touringcar naar Disneyland, waai- u de dag in het park/studio's doorbrengt Aanvang thuisreis vanaf Disneyland om 17.00 uur; thuiskomst rond 22.00 uur. Opstapplaatsen U kunt opstappen in Vlissingen, Middelburg, GoesenTemeuzen. Prijs 149,00 per persoon 59,00 voor kinderen t/m 11 jaar (mei verblijf op de kamer van de ouders; maximaal 2 kinderen kunnen op de kamer van tie ouders verblijven). Reisdata De weekenden van 25-26 februari en 4-5 maart 2006.

de Faam | 2006 | | pagina 6