BORSSELE Huishoudbeurs uitnodiging 18 maart t/m 26 maart Prijs: 32,50 Hemelaar per persoon Inclusief: Entree koffie en cake (in de touringcar) Reserveringen: Wij bedanken dé Weekkrant De Faam zelf maak mode Spuistraat 82, Vlissingen. 02-09-1950 31-01-2006 G. Hemelaar Louis Hemelaar J.C. Hemelaar-de Pauw Jacquelien Hemelaar-Wentzler 0113 - 351551 www.amz.nl reserveren@amz.nl Leren opruimen in één workshopje Toneelvereniging speelt doktertje Voor ons zal dat contact met u altijd een onvergetelijke fijne herinnering blijven. Tevens is dit een open voor de afscheidsreceptie voor alle relaties, leveranciers en vooral voor al onze klanten die het lange bestaan van onze naaimachinezaak hebben mogelijk gemaakt op zaterdag 4 februari van 15.00 - 17.00 uur in onze zaak graag iedereen voor het vertrouwen, de klandizie en vooral de fijne relatie die wij met u in de ruim 55 jaar van ons bestaan hebben opgebouwd. Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 5 a: g z Geld voor een WALCHEREN - Typische ele menten in het Zeeuwse land schap, zoals een bakkeet, var kenskotwagenhuis of make laar, dreigen te verdwijnen. Eeuwig zonde, want ze kun nen gered worden. De Stich ting Landschapsbeheer Zee land heeft namelijk geld voor het behoud van zulke Zeeuw se zaken. Al enkele jaren herstelt de Stich ting Landschapsbeheer Zeeland via projecten verschillende klei ne, cultuurhistorische elemen ten. In samenwerking met de Boerderijenstichting Zeeland en wat adviseurs worden de aange melde elementen beoordeeld en geselecteerd. Vaak gaat het dan om toegangshekken, varkens hokjes, makelaars, wel- of regen putten. Maar ook zitten er bij zondere elementen tussen zoals aardappelkelders, grenspalen, wind wijzers of gevelor namenten. Herstel is niet altijd makkelijk omdat de toegepaste mate rialen en technieken nu niet meer in zwang zijn. "Toch lukt het meestal om de elementen in oude glorie te herstellen. Geluk kig maar!", zegt Sandra Dobbe laar van Stichting Landschaps beheer Zeeland. Inmiddels zijn al zo'n honderd elementen her steld. Vanaf 1 januari is er op nieuw geld beschikbaar van de Provincie Zeeland, de gemeen ten en de Europese subsidiere- geling Leader+. Meer info bij SLZ: 0113-230936. makeaar GOES - Geen last van plankenkoorts of bühnevrees? Wie zich wil verdiepen in de wereld van theaters, shows en evenementen kan voortaan terecht bij het ROC Zeeland. Onder de naam Inter-ACT begint ROC Zeeland in Goes dit schooljaar met een nieuwe opleiding op het gebied van theatervaardigheden. Er zijn vier specialisaties, variërend van technische tot kunstzinnige. Zo horen de beroepen geluidstechnicus, acteur of visagist voortaan gewoon tot de mogelijkheden voor Zeeuwse jongeren. Meer informatie is verkrijgbaar via het ROC in Vlissingen. fotoroc zeeland MIDDELBURG - Onder de titel 'de kunst van het opruimen' houdt Hisca Weggeman op donder dag 9 en 23 februari een workshop over oprui men in kerkgebouw Fon tein aan de Kruitmolen- laan 70 in Middelburg. Tijdens de workshop komen zowel theorie- als praktijkon- derwerpen over opruimen aan bod, zoals ook opruim- methodes en tips. Ook leren de cursisten hoe ze alles op geruimd kunnen houden. En gaan ze aan de slag met een eigen huiswerkopdracht. De kosten bedragen vijftig euro (inclusief cursusmap, overig materiaal en consumpties). Meer info. via 06-29203734. ARNEMUIDEN - Toneel vereniging 'Tot leringhe ende vermaeck' uit Veere zet vrijdag 3 februari de voorstelling Dokter tje spelen op de plan ken van vereni gingsgebouw De Ame in Amemui- den. Het verhaal gaat over de van een bankroof verdachte Arie van Zanten. Hij vlucht voor de politie en betreedt daarbij het eerste gebouw dat hij tegenkomt. Binnengekomen trekt hij een witte jas aan. Wanneer hij in het nauw komt, blijft er maai' één optie over: doktertje spe len. Het begint om 20.00 uur. Kaarten kosten drie euro.

de Faam | 2006 | | pagina 5