Grow with Dow. HBO-vacatures MBO-vacatures Procesoperators Dow Benelux B.V. in Terneuzen is op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende functies Jouw kwalificaties Omdat we veel in teams werken, zijn we in alle gevallen op zoek naar teamspelers die communicatief zijn ingesteld. Verder verwachten we, als internationaal bedrijf, van onze medewerkers dat zij naast het Nederlands de Engelse taal goed beheersen. De specifieke kwalificatie-eisen en de uitgebreide functieprofielen van deze vacatures vind je op de website www.dowbenelux.com. Jouw team Je werkt bij ons in internationale teams waar collegialiteit en openheid voorop staan. Dow is een platte organisatie, waardoor je veel eigen ver antwoordelijkheid krijgt. Je collega's zijn mensen met verschillende achtergronden, werkstijlen en vaardigheden. We zoeken ook bewust naar verscheidenheid; een juiste mix van mensen bevordert de ontwikkeling en leidt tot nieuwe inzichten. Het bedrijf Dow in de Benelux is een onderdeel van The Dow Chemical Company, wereldwijd marktleider op het gebied van kunststoffen en chemicaliën. Met een jaarlijkse omzet van 40 miljard dollar leveren we aan klanten in 175 landen en aan een breed scala van markten. Dow is op zoek naar mensen die in een innovatieve omgeving passen. Je krijgt bij ons de ruimte om je eigen loopbaan vorm te geven en jezelf door middel van opleiding en training verder te ontwikkelen. Dow gelooft namelijk dat jij als geen ander weet hoe je talenten het beste tot zijn recht komen. We bieden je een uitdagende en afwisselende job met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heb jij hart voor Maintenance Activity Coordinator De combinatie van omgaan met mensen en techniek spreekt jou aan. Je hebt een leidinggevende functie op de onderhoudsafdeling en legt de link tussen productietechnische zaken en onderhoud. Daarin betrek je steeds de nieuwste technieken. Daarnaast heb je budgetverantwoordelijkheid en zorg jij dat jouw team de gestelde doelen haalt. Rotating Equipment Engineer Jij bent een specialist op het gebied van roterende apparatuur en biedt de onderhoudsafdeling technis che ondersteuning op dit gebied. Je kennis van apparatuur en reparatietechnieken wordt ingezet bij (preventieve) onderhoudswerkzaamheden. Je hebt oog voor kosten en kwaliteit en zoekt steeds naar de nieuwste en beste technieken. Vessel Specialist Je ontwerpt vaten voor de 26 fabrieken bij Dow in Terneuzen. Je bedenkt slimme oplossingen om onze fabrieken nog beter te laten presteren en maakt ont- werpberekeningen voor de overheid. Daarnaast neem je deel aan ons wereldwijde specialistennetwerk. Civil Specialist Berekeningen maken voor stalen en betonnen con structies, dat is jouw expertise. Je levert technische bestekken en bouwkundige berekeningen. Ook bege leid en controleer je externe firma's, en lever je een bijdrage in ons wereldwijde specialistennetwerk. Project Control Scheduling Specialist Planning in alle facetten vormt jouw verantwoor delijkheid. Als een fabriek gebouwd of omgebouwd wordt, ben je daar van het begin tot het eind bij betrokken. Jij zet bouwplannen om in gedetailleerde tijdschema's en houdt rekening met materiële en per sonele planningen. Verschillende afdelingen leveren input; jij zorgt voor regelmatig contact. Verder heb je een rol in ons wereldwijde specialistennetwerk. Als rasechte techneut ben je bij Dow op je plek. Je werkt met high-tech installaties waarin steeds de nieuwste technologische ontwikkelingen worden toegepast. Door een combinatie van binnen- en buitenwerkzaamheden leer je de fabriek tot in detail kennen. Je kunt daardoor verbanden leggen tussen de verschillende systemen en bent eventuele problemen altijd een stap voor. Zo blijven onze producten van uitstekende kwaliteit. Je belangrijkste taken zijn 'het behalen van de productie- en kwaliteitsdoelstellingen. Veilig werken en aandacht voor het milieu staan daarbij uiteraard voorop. Onderhoudspecialisten Mechanisch Dankzij jou is een fabriek onderhoudstechnisch up-to-date. Jij bent samen met je collega's verant woordelijk voor het onderhoud van de fabrieken. Kwaliteit, service en oog voor kosten staan bij jou hoog op de prioriteitenlijst. Je voert reparaties zelfstandig uit en bent alert op jouw veiligheid en die van anderen. Daarnaast behoort het begeleiden van collega's tot je takenpakket. Onderhoudsspecialisten E&l Als jij kan werken aan ingewikkelde systemen, ben je in je element. Als Onderhoudsspecialist E&l ben je samen met collega's verantwoordelijk voor de reparatie en het preventief onderhoud van alle meet-, regel- en besturingssystemen van de 26 fabrieken bij Dow in Terneuzen. Ook los je storingen op aan elektrische apparatuur. Daarnaast kun je ook ingezet worden als toezichthouder. Je beschikt dan ook over goede communicatieve vaardigheden. high-tech? We nodigen je uit een kijkje te nemen op onze website www.dowbenelux.com. Daar vind je meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedures. Je kunt.er alle uitgebreide functieprofielen nalezen en rechtstreeks op de vacatures solliciteren. Project Control Estimating Specialist Jij bent verantwoordelijk voor verschillende budget ten. Je ondersteunt fabrieken die grote projecten uitvoeren, en rekent de kosten daarvan nauwkeurig uit. Ook ben je verantwoordelijk voor kostencontrole en -analyses. Je speelt een ondersteunende rol voor de hele Europese regio en neemt deel aan ons wereldwijde specialistennetwerk. Handelsmerk van The Dow Chemical Company

de Faam | 2006 | | pagina 41