(Love) Boats heus niet alléén voor singles Hippe kids zijn eigenwijs Trouwen in de lucht op Valentijnsdag Verwen jezelf regelmatig Heimwee naar je puberteit? De Faam LIFESTYLE Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 40 Themafeesten, bedrijfsuitjes, vergaderin gen, teambuilding sessies, singles parties... je kunt het zo gek niet bedenken of er wordt een bijzondere locatie voor gezocht én ge vonden. Van dierentuinen tot pretparken en van griezelige kastelen tot romantische oude burchten. Op het tweeëneenhalf miljoen leden tellen- de lotgenotenfront van de Neder landse single bruist het van leven en bijzondere feesten. Het laatste nieuws aan dit firmament is waar schijnlijk het love boat -idee. Al va rend ontmoeten en ontdekken. Zacht kabbelend water blijkt een ex il tra sfeermaker. Net als het altijd aanwe zige én veranderende fraaie uitzicht. Ook bij slecht weer! Natuurlijk hoef je geen single te zijn om met een club mensen iets bijzonders op het water te doen. Mogelijkheden te over. En na tuurlijk biedt internet uitkomst bij het zoeken naar iets geschikts. Zid bij voorbeeld: www. zeilenalacar- te.nl, bedrijfsuitjes.nl, jmr.nl en/of bootnodig.nl Voor mannen met stijl! Mannen met stijl hebben het qua kleding komen de zomer voor het uitkiezen. De inspiratie komt dit seizoen van ver, elementen uit Afrika en India ko men terug in vormen en details. Sleutelwoorden zijn: gewassen en gekreukt katoen en linnen, mini malistisch en slimfït. Het businesspak is dit sei zoen vooral subtiel. De verfijnde ton sur ton stre pen zijn nauwelijks zicht- heerst en kenmerkend zijn ook: paisley-prints, bor duursels, veel linnen, suède en verschillende wassingen. De finishing touch: een lin nen kreuksjaal. Een T-shirt met granddad-sluiting onder een mille fleurs shirt en een katoenen bla zer op een wassen denim broek. Dat is het rural silhouet van de casual-collectie. Spicy kleuren, veel katoen en stoere details. Zie ook:www. we.nl Een eigenwijze stijl is een kwestie van de juiste combinaties. En daar voor zijn er kleurrijke kledingstukken, zoals T-shirts, overhem den, ritsvesten en hippe colbertjes. Het katoen dat wordt gebruikt is al gewas sen. Niet zo warm als jeans, wel net zo casual en stoer. Laagjes blijven ook dit seizoen weer een must. Ton sur ton of in con trasterende kleurencombi's met fel geel, oranje, lime, olijfgroen en middenbruin. Details zijn belangrijk. Dus veel zakken en ontel baar veel bad-ges, ge kleurde knoopsgaten, borduursels en driedub bele stiksels. Hippe prints zijn de eye catchers, die zitten zelfs op geruite of gestreepte overhemden. Voor de finishing touch zijn er veel accessoires: rui ge riemen met prints, caps met badges en coole slip pers. Zie ook www.we.nl Valentijnsdag, 14 februari aanstaande vertrekt een heel bijzondere vlucht van Schiphol. Aan boord van de FI503 van Icelandair zullen 10 bruidsparen el kaar hoog in de wolken het jawoord geven. Op de ze liefdesvlucht Love is in the air kunnen ook liefde sparen meevliegen en getuigen zijn van deze unieke gebeurtenis in de lucht. De trouwvlucht is een origi nele gelegenheid om je partner te verassen of zelfs ten huwelijk te vragen. Wil je meteen trouwen? Dat kan want er is nog plaats voor twee bruidsparen. Na de trouwvlucht lekker samen loungen in de Blue Lagoon, shoppen en stappen in Reykjavik en een avontuurlijk tocht langs de hoogtepunten van IJsland maken. Dat kan allemaal en wie weet.ook nog het Noorderlicht zien. Kijk op: www.icelandair.nl of bel: 020-5213955. Beauty is er tegen woordig volop in Neder land. En echt niet alleen meer voor de rij ken der aarde. Veel thermen en sauna's bieden heerlijke verwen- en beautyarrangementen. Van gezichtsbehandeling tot massage, een ontspannende sauna gang ,een heerlijk thermaalbad, lekkere drankjes en gezonde maar lekkere' maaltijden. De prijzen voor dergelijke arrangementen lopen uiteen maar komen per saldo vaak op hetzelfde neer. Oriën teer je vooraf over lopende acties in je eigen omgeving. Ook in tijdschriften kom je veel aanbiedingen tegen. Tot in de Kampioen aan toe. Bonnetje uitknippen, even bellen en klaar is je dagje verwennen. Ook op internet zijn veel sauna en beautypagina's te vinden. Helemaal het toppunt van ...is een heel weekend boeken. Bij voorbeeld mogelijk op de Veluwe. Zie voor meer info en adressen weekendjesauna.nl en beau- tyarrangementen.nl Oudere jongeren worden regelmatig geconfron teerd met zaken uit het verleden, soms leuk, soms minder prettig. Reden tot verzuchtin gen over bij voorbeeld kleding, schoenen, sierraden en meu bels. 'Had ik het maar bewaard!' Zo ook de 'Tornado' boekenrekjes die menig vijftiger voor zijn eerste middelbare schooljaar door vaders aan de muur gespijkerd kreeg. Met de bekende rode, gele én blauwe plank. Niets meer en niets minder! Alleen de echte 'stuudjes' hadden een dubbel exemplaar han gen. Hoe dan ook, ze zijn weer verkrijgbaar. In precies dezelfde kleuren. De nostalgie druipt er van af. Het is de vraag of een hedendaagse brugpieper er op zit te wachten maar zelf houden is ook een optie. Zie voor verkoopadressen: apartdesign.nl

de Faam | 2006 | | pagina 40