LTS terrein wordt bouwplan Zaaihoek 0,79,- Mementa Zeeland MEESTER KKERS Broodje van de week Het sneeuwt lekkers! Iedere Week Vlissingen Verhoog uw winkans met een staatslot van Primera Vlissingen €4,90 €3,98 liMiidiüiiJaDexia-gedupeerden Hart voor naaiatelier in Palestijns kamp Oberlander 400 gram Duitse kaiserbroodjes 2 2 gratis Appelflappen 3 1 gratis Brooddag 5 broden voor 5,- Maandag Eierkoeken 3+2 gratis Woensdag Rozijnenbollen 3+1 gratis Dinsdag Donderdag Uitvaartwinkel Deze week UW VOORDEEL SLAGER PROCUREURLAPJES 4,90 1 kilo KIPPENBOUTEN 1,49 MAGERE VARKENSLAPPEN 2,98 2 kilo RIBBETJES 2,98 Slagerij Nieuwenhuijse TTaW/MN'vfiiillDe Faam Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 3 MIDDELBURG - In hotel Ameville in Middelburg is op woens dag 8 februari een voorlichtingsavond voor Dexia-gedupeer- den. Tijdens deze avond leggen advocaten en andere deskundi gen de Duisenberg-regeling voor gedupeerden uit en zetten ze de voor- en nadelen van deze regeling op een rij. Verder is er ruimschoots gelegenheid om vragen te stellen. De bijeenkomst is ook interessant voor gedupeerden van andere banken. Volgens recente schattingen zijn meer dan 600.000 ge zinnen het slachtoffer geworden van de aandelenlease-affaire. Banken zoals Dexia, Aegon en Fortis beloofden gouden bergen, maar vertelden niet dat mensen hun inleg volledig konden ver liezen en ook nog eens met een hoge schuld konden blijven zit ten. Het begint om 19.30 uur, toegang is gratis. Meer informatie op www.platformaandelenlease.nl en www.leaseproces.nl. heeft nu nog teveel het imago van de 'ivoren toren'. Dat moet veranderen." Ruud Nakman is planoloog van beroep en houdt zich bezig met ruimtelijke ordening. www.sportsspeakers.nl Leontien Zo, dat is eruit. Het klinkt misschien raar, maar ik kan niet wachten tot ik een heus burgerlijk vrouwtje ben. Vanwaar deze opmerking? Afgelopen week hebben mijn man Michael en ik een fotoshoot gedaan voor Hy potheekvisie, waar ik sinds enkele jaren het gezicht van ben. Misschien heeft u de slogan „je woont toch om te leven?"wel eens op de radio gehoord. Dat ben ik dus, met een naar het schijnt, onvervalst Rotterdams ac cent. Op zich niets bijzon ders hoor ik u denken, maar deze fotosessie gaf mij een speciaal gevoel. Het was na melijk de eerste keer dat Mike en ik samen zoiets de den en de locatie maakte het helemaal bijzonder. Wij moesten samen koken in een sfeervolle keuken. Mike bediende de oven en ik rol de het deeg. Plotseling over viel me een warm gevoel. Dit sfeerplaatje was eigen lijk het leventje waar ik zo lang naar had uitgekeken. Lekker met mijn vent en ons hondje Moppie voor de brandende haard in ons ei gen huis, heerlijk. Waar schijnlijk is dit voor veel mensen de gewoonste zaak van de wereld, maar voor iemand die jarenlang „ge leefd" is, lijkt het een droom. Binnenkort betrekken wij eindelijk ons nieuwe huisje. Ik verlang er echt naar om samen met mijn mannetje ons knusse stulpje leuk in te richten. Vroeger maakte ik me daar nooit zo druk om, ik was toch bijna nooit thuis. Nu ik meer tijd heb, lijkt het me super om van ons nieuwe huis een echt paleisje te maken. Raar dat ik me nu pas realiseer hoe fijn het is om 's avond lek ker voor de tv te ploffen en even niets meer te moeten. De sportieve successen wa ren mooi, maar het zijn nu echt de simpele kleine din gen die mij gelukkig maken. Lekker samen met mijn vent op de bank hangen bij voorbeeld, met een vers kopje thee. VLISSINGEN - Het terrein van de voormalige LTS, tus sen de Koudekerkseweg en de Vredehoflaan, in Vlissin- gen wordt na zestien jaar braak te hebben gelegen be bouwd. De grondwerk zaamheden zijn inmiddels begonnen en daarna wor den er 32 woningen op ge bouwd. Het houten gebouw van Scho lengemeenschap Swanenburgh aan de Zaaihoekweg ging eind 1989 in vlammen op. Het ter rein lag lang braak omdat er problemen opgelost moesten worden over vervuilde grond. Aan de Koudekerkseweg begint na de zomer de bouw van der tien moderne herenhuizen. Op het terrein daarachter, gren zend aan de Zaaihoekweg, Vre dehoflaan en de Willem Klooslaan komen dertien vrij staande villa's. De huizen zijn een mengelmoes van oud en nieuw, passend bij de wonin gen in de wijk. De meeste woningen liggen aan een verkeersluw hofje. Daaraan komen ook zes twee-onder- een-kapwoningen. De volwas sen bomen die zo kenmerkend zijn voor deze groene en rustige locatie blijven zoveel mogelijk behouden. MIDDELBURG - De Stichting 'Hart voor Pale stina' zet samen met Wil de Ganzen en Icco een naaiatelier op in het Pa lestijnse vluchtelingen kamp Yarmouk. Het naaiatelier geeft werk aan Palestijnse vrouwen. Ze kunnen er Palestijns hand werk en Palestijnse kleding maken en verkopen. Daar naast wordt ook een kleuter school gerealiseerd. Wie een donatie wil doen kan een be drag storten op giro 40.000 van de Wilde Ganzen in Hil versum, ow 'Hart voor Naaiatelier Damascus'. De Wilde Ganzen verdrievou digt de opbrengst. 1 i 1 E 1 Kl H dit weekend: heerlijk vers uit eigen oven O O wit/bruin/volkoren •Maandag: Arnemuiden «Dinsdag: Zoutelande Middelburg «Woensdag: Veere Souburg «Donderdag: Vlissingen Appelflappen 3+1 gratis Bolussen 3+1 gratis bij alle aanbiedingen geldt op=op!ü Walstraat 189 - Vlissingen - Tel. 0118-440037 Praktijk voor Klassieke Homeopathie WJ.P. Beekman Lid Nederlandse vereniging voor Klassiek Homeopaten Jan van Hoofkwaitier 68 4333 EB Middelburg Info: 0118 - 625627 06 - 20979760 wbeekman zeelandnet .nl Natuurstenen Grafmonumenten - Grafmonumenten - Urnen - Gedenksieraden - Graflichten - Kaarsen - Graveren/laseren - Vazen - Assortiment zijden bloemen - Foto's in glas vereeuwigd - Verzekeringen uitvaart - Columbariumartikelen - Tijdelijke grafnaamplaaten Wij beschikken over een lasergraveermachine, voor tekst en afbeeldingen op zwart granieten monumenten. Loopt u eens vrijblijvend binnen in onze showroom. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 ii.-17.00 u. 's Avonds en zaterdag op afspraak. Buitenweg 35 - Axel - Tel.: 0115 - 53 09 01 www.mementa-zeeland.nl 1 kilo paardenbiefstuk5,90 1 kilo paardenlappen5,90 1 kilo verse worst3,90 1 kilo KIPFILET m f^*\ 1 kilo 1 kilo 1 kilo VARKENS ROLLADE Openingstijden: wij zijn geopend woensdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur Kanaalstraat 74, 0118-463091, Oost-Souburg

de Faam | 2006 | | pagina 3