infrarood kiezenkopen Digitaal op wit bos Winnie SMS met Autorit wordt kinderfeestje 1 Waterpret met dé Weekkrant De Faam Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 31 Een SMS versturen, zonder je vingers te bre ken op de kleine toetsen van je mobiel? Met de Bluetooth Virtual Keyboard wordt het kinder spel, want dit kleine apparaatje projecteert een infrarode full size keyboard op iedere on dergrond! Zonder kabels. Zo wordt SMS-en nog leuker. Het bijzondere toetsenbord kost .189 euro. Meer info op www.gadgethouse.nl De achterbank van de auto kan nu omgetoverd worden in een comfortabele 'bioscoopzaal' waar de kinderen naar een film kunnen kijken of een spelletje kunnen doen. Met de Shellob kan de laptop eenvoudig en veilig aan de rugleuning van de autostoel bevestigd worden. Bij het verlaten van de auto is de laptophouder een handige draagconstructie voor de computer. afa^^tiÊtBÊÊÊ constructie kost 34,50. Meerj^^^^^^^B infoopwww.shellob.com. Een groothoeklens en een zoomlens in één camera. Zonder lenzen te hoeven wisselen, want de nieuwe digitale compact camera heeft ze allebei. On der elkaar. De optische zoom kan te- Vens gebruikt worden tijdens het fil men. Want dat kan deze EasyShare V570 namelijk ook. De nieuwkomer zal waarschijnlijk zo'n 340 euro gaan kos ten. Meer info op www.kodak.nl. Wat krijg je als je het principe van de lavalamp combineert met een dia projector? Een bijzonder kleurspektakel op wand of pla fond! Door een constant draaiend oliewiel ontstaat een continu wisselend kleurenpatroon van een doorsnede tot 1,5 meter. De ze Space Projector kost 134,95 euro. Meer info op www.mathmoswinkel.nl. Of het de papieren krant en boeken echt kan vervangen is de vraag, maar de nieuwste technologie maakt het wel aantrek kelijk. De iRex-reader biedt een digitaal alternatief en is ge baseerd op elektronisch papier dat nauwelijks van echt pa pier is te onderscheiden. De inhoud, zoals de ochtendkrant of een e-book, verschijnt automatisch via wifi hotspots in de le zer. De Iliad, zoals deze reader heet, wordt dit vooijaar ver wacht en zal hoogstwaarschijnlijk alleen in combinatie met inhoud (bijvoorbeeld voor leden van de bibliotheek) verkrijg baar zijn. Prijzen zijn nog niet bekend. Meer info op www.irex- technologies.com. m ivciivipi vi IIICIH giga-krecht HP m f Je vrienden vanaf meer dan 40 meter met water bombarderen? Dan 's de WildSling Water Bomb Launcher iets voor jou. Je plaatst aan iedere voet een uiteinde van de Wildsling, plaatst een water ballon in het midden, en trekt de kata pult naar achteren. Ais je hem loslaat veert de ballon met een giga-snelheid ervandoor. Hij kost 19,90 euro, www.bestel.nl. Kleuren, vormen, woordjes, liedjes, getallen en nog veel meer. Snel uitgespeeld raakt niemand met het Speel- en Leerbos met een Nederlands sprekende Winnie de Pooh. Dit magische boek leest het verhaal zelf voor als de bladzijden worden omgeslagen. Verpakt in het verhaal is er ook een speurspel. Het Speel- en Leerbos kost 24,95euro. Meer info op til www.vtechnl.com.

de Faam | 2006 | | pagina 31