Personeel Weer aan het werk! ■Ér Payrollen van „uw" personeel Zoekt u een baan op zee? 0 UITZENDBUREAU VERTEGENWOORDIGER ZWARE BENEN? www.clrwerkt.nl Bent u ondernemer? Wordt u ook een beetje moe van de steeds veranderende regelgeving? Wilt u doen wat u echt leuk vindt, namelijk ondernemen? Neemt u dan even de tijd en lees het onderstaande door! aralco Bel ons voor een afspraak: Wat is Payrollen: bij payrollen besteedt u nagenoeg alle werkgeverszorgen aan ons uit. Dit betekent dat u de hele loonadministratie en de daarbij behorende verplichtingen en financiële risico's als werkgever uit handen geeft aan PijCo Uitzendbureau. U werft, selecteert uw eigen personeel en werktecnisch blijft alles in uw handen. Echter u bent niet langer de juridische werkgever van uw medewerkers, dat is namelijk PijCo Uitzendbureau. U huurt als het ware uw eigen personeel terug en bent van alle administratieve rompslomp af. U kunt zich nu volledig concentreren op wat u echt wil doen namelijk ondernemen en geld verdienen. Voordelen: flexibele arbeidscontracten, geen administratieve rompslomp, werving en selectie van personeel in eigen hand, geen loonbetalingsverplichting bij ziekte, etc. DUS... denkt u aan het uitbreiden van uw personeelsbestand maar ziet u op tegen de consequenties hiervan, neem dan contact met ons op en wij zijn gaarne bereid om een en ander verder aan u uit te leggen en 'n passende oplossing voor uw probleem te verzorgen. UW PERSONEEL ZAL ONZE ZORG ZIJN!!! Langeviele 81 - 4331 LS Middelburg - Telefoon 0118-67 44 24 - Fax 0118-6511 38 dé Weekkrant De Faam dichtingsmaterialen en ventilatietechniek voor de regio Zeeland/West-Brabant Wat wordt er van u verwacht? De uitdaging: Geïnteresseerd? HEEFT U VAAK LAST Vim 06-20546065 J. Berkers Centrum Loopbaanrealisatie Natuurlijk kunt u ook voor het reguliere Uitzenden, Detacheren en Werving Selectie bij ons terecht, onze slagzin is niet voor niets: Wij zoeken mensen voor de offshore, bagger en de koopvaardij. SEACONTRACTORS Sleepboot kapiteins Vlet Multicat schippers Stuurlieden Hoofd scheepswerktuigkundigen Scheepswerktuigkundigen Senior DP Officieren Maroffs Matrozen Lasser Matrozen Scheepselektridens Scheepskoks Of een walbaan? Interesse? Kijk dan op www.seacontractofs.coml geef om dit w kind Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 25 natural ventilation systems Combifit is een handelsbedrijf in dichfingsmaterialen en venfilafiefechniek. Met een team van verkopers en een eigen besteldienst bedienen wij de professionele markt in Zuid- en Midden Nederland. Door de gestage groei van ons bedrijf hebben we steeds meer mensen nodig. Mensen om onze klanten de service en kwaliteit te kunnen blijven bieden die ze van ons gewend zijn. Sollicitaties in de vorm van een korte brief of e-mail naar: Combifit t.a.v. dhr. H. Bakker Postbus 34 5324 ZG Ammerzoden. E-mail: h.bakker@combifit.nl Vestigingsadres: De Tweede Geerden 11 5334 LH Velddriel Tel. 0418-638980 Door de sterke groei van ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een jonge enthousiaste Leeftijd van 18 tot 24 jaar Wij verwachten van u 100% inzet, enthousiasme, door zettingsvermogen, en de bereidheid om in teamverband te werken. U krijgt de beschikking over een auto van de zaak. Een rijbewijs B is derhalve noodzakelijk. Combifit biedt een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving mef volop ruimfe voor persoonlijke ontwikkeling en met op de functie afgestemde arbeidsvoorwaarden. Stuur uiterlijk binnen 14 dagen na publicatie uw sollicitatie brief met c.v. naar Combifit t.a.v. dhr. H. Bakker. Voor aanvullende informatie kunt u telefonisch contact met ons opnemen. n.b. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 250.000 Monsen in Nederland hobbon diabotos zonder dat ze hot zeil woton. Daarom zou iodereen do Diabetes Risico Tost mouten doon op www.diabetesfonds.nl of bol 0800-5766123 Diabetes Fonds Zit u vanuit het UWV minimaal een halfjaar in de WW of in de WAO en wilt u weer aan het werk? Wij kunnen u hierbij begeleiden! >!j ro Vfl Sea Towage - Heavy Lift Shipping Marine Contracting Offshore Brokerage - Personnel Services SEACONTRACTORS Bellamypark 48 4381 CKVIissinsjen The Netherlands Tel: +31 (0)118 410 206 Fax: +31 (0)118 410 877 Email: personnel@seacontractors.com Website: www.seacontractors.com giro 7 800 800 Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden

de Faam | 2006 | | pagina 25