Welcome to our agents Airpack B.V. Groeneweegje 25 4301 RN Zierikzee The Netherlands Phone: (31) (0)111-415455 Fax: (31) (0)111-413338 airpack@airpack.nl www.airpack.nl From 15 until 20 January 2006, we welcomed our agents from Russia, Korea, Qatar, Egypt, Algeria, Iran, Iraq, Kuwait, United Arab Emirates and Venezuela for the first Agent Training Week in our history. The purpose of this training was presenting our goals, giving a product update training and advise our agents how to promote our products. The aim of this week is to improve the existing rela tionships and to lay the foundation for our new agents. On Monday 15 January last, the agents were picked up in The NH Krasnapolsky Hotel in Amsterdam. On Tuesday and Wednesday the training was given and the agents made a tour through the office, our workshop and Zierikzee. To surprise our agents we made a tour to the province 'Zeeland' and visited Neeltje Jans and 'Het MuZEEum' in Flushing. After the dinner they left to Schiphol to return home. Airpack is in 1978 door Piet Warnar opgericht. Hij is in de jaren daarvoor in veel olierijke gebieden werkzaam geweest en heeft veel ervaring opge daan met het winnen van olie en de praktische pro blemen die daarbij komen kijken. Airpack heeft zich vanaf het begin gericht op het ontwerpen en assembleren van lucht- en gascompressoren. De lucht of stikstof die deze compressoren produceren, zorgt voor de aandrijving van de machines en de apparatuur die bij de oliewinning worden gebruikt. Luchtcompressoren zijn nodig omdat het gebruik van elektriciteit in de buurt van een oliebron ver boden is vanwege het explosiegevaar. Inmiddels werken er bij het bedrijf circa veertig mensen, van wie de helft werkzaam is op het gebied van de eng ineering. Het bestuur van de Kamer van Koophandel heeft de creativiteitsprijs van 2006 aan Airpack uitgereikt. Airpack heeft binnen de olie-industrie een naam opgebouwd die veel verder reikt dan de landsgren zen. Door een netwerk van agenten en vertegen woordigers bestrijkt Airpack inmiddels de hele wereld, constateert de Kamer. Deze agenten en vertegenwoordigers hebben van 15 tot 20 januari jl. aan een producttraining deelgenomen, om het product van Airpack nog beter te kunnen promo ten. Grote internationaal opererende oliemaatschappij en zijn klant. Airpack beschikt, aldus de motivatie voor de prijs, over veel kennis en ervaring. Daardoor is het moge lijk om vanuit Zierikzee luchtcompressoren in elkaar te zetten die elders onder extreme weers omstandigheden kunnen en moeten functioneren. In de komende jaren verwacht Airpack een groei van de bedrijfsactiviteiten en van de werkgelegen heid. Om deze ontwikkeling mogelijk te maken is in september 2005 het bedrijfsterrein in oppervlak te meer dan verdubbeld door de aankoop van een naastliggend perceel. Het bedrijfspand zal binnen kort worden uitgebreid. Warnar verwacht dat de werkgelegenheid groeit naar 75 arbeidsplaatsen. Jij ir pcidc Van links naar rechts: Achterste rij: Corné Daane, Roel Trynes, Ivan Vakar, Peter Ludkovski, Roger Claessen, Tony Chung, Khalid Asia, Khaled El Attar Eerste rij: J.P Warnar, Mouloud Tabti, Mohsen Kashani Zadeh, Miranda Calsijn, Hussein Abu Nayla, Victor Safronov, Ryan Park, N. Nanda Kumar, Robbert Schirmer en Royden Lobo.

de Faam | 2006 | | pagina 24