PUBLIEKE AANKONDIGING: GROTE SCHILDERIJENBEURS inan IN DE OVERGANG? Tips, trucks en stunts van skaters VERKOOP ZATERDAG 4 FEBRUARI Stadsschouwburg Fietsveer: één keer per uur dé Weekkrant De Faam Voorbereiding Lost Key in volle gang Karma als leerweg Geweldige uitverkoop wegens te grote voorraden! Onze hele collectie moet weg! UNIEKE KANS BESPAAR TOT 80% 11.00-17.00 uur Molenwater 99 - Middelburg Michèle Swaager Carol de Kraa Caljouw Rademaker verhuiIerI VERHUIZINGEN www.caljouw-rademaker.nl Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 21 VLISSINGEN - Het fiets- voetveer tussen Vlissingen en Breskens vaart tussen 1 februari en 27 februari maar één keer per uur. De oor zaak daarvan is de grote onderhoudsbeurt die de twee schepen moeten on dergaan. Beide schepen moeten het dok in, hetgeen twee we ken duurt. De gewijzigde dienstregeling duurt tot en met 27 februari. Het fiets- voetveer vertrekt dan om tien minuten voor het gele uur in Vlissingen en om tien minuten voor het halve uur in Breskens Juliana werkt h MIDDELBURG - Het Middel burgse skatepark Meker staat zaterdag (4 februari) in het te ken van stunts en trucks. Er zijn demonstraties van het Etnies Nederlands team en vanaf 15.00 uur kunnen lokale toppers zich meten in een best-trick-wed- strijd. Het skate-paradijs is van af 13.00 uur voor iedereen gratis toegankelijk. De culturele jon- gerenwedstrijd Kunstbende breekt halverwege de dag in op het evenement om het kunst werk Kunstbende 15 jaar Street wise te presenteren en aan te bieden aan Meker. De Vlissing- se kunstenaar Martijn Prins maakte het graffiti-werk. door ellen de vriend VLISSINGEN - De drie voor malige PSD-boten Prins Willem-Alexander, Prinses Juliana en Prinses Christina die in Italië een veerdienst onderhielden, staan weer te koop. Met de schepen wa ren de afgelopen tijd zoveel problemen, dat de huidige eigenaar Matacena Lines er geen gat meer in zag. De Athos Matacena (die in Vlis singen nog Prins Willem-Alexa nder heette) heeft vorig jaar no vember twee aanvaiingen ge had. Dit gebeurde met een lage snelheid in de haven, waardoor de controle over het schip zon der boegschroeven werd verlo ren. Eén keer raakte het schip de kant, bij de andere gelegen heid botste de oude Prins Wil lem-Alexander pontificaal op zijn 'tante' Prinses Christina. De Ladies Matacena (ex-Prinses Christina) is nog helemaal niet in de vaart geweest. Het beste ging het nog met de Amedeo Matacena (die vroeger gewoon Prinses Juliana genoemd werd) die wél twee boegschroeven heeft, waardoor zij zonder pro blemen dienst kon doen tussen Messina en Villa San Giovanni. Maai' zelfs de Amedeo Matace na ligt al geruime tijd werkloos aan de Italiaanse wal. De stoere PSD-schepen, die in 2003 Zeeland verlieten, zijn te koop via een Italiaanse make laar. MIDDELBURG - Geen korting, maar wel voordeel. Dat was de boodschap die Miss Ne derland Miranda Slabber zaterdag op de Markt in Middelburg bracht. De Arnemuid- se werkte voor één dagje als caissière om uit te leggen dat fairtrade-organisatie Max Havelaar voordeelweken houdt. Met als belangrijkste voordeel dat de boeren in ont wikkelingslanden een eerlijke prijs betaald krijgen, foto jaap wolterbeek VLISSINGEN - Voor de tweede keer wordt dit jaar het benefietfestival Lost Key gehouden. De eerste editie, in 2005 in het Arsenaaltheater, was een groot succes. Er stonden vijftien Zeeuwse acts op het programma, met als hoofdacts Surrender en The Old firm. Dit jaar wordt het festival gehouden op 14 oktober. De locatie staat nog niet vast, maai' er zijn in elk geval al twee bands gecon tracteerd. Dat zijn de Lama- ketta's en Incarnate. Veertien Zeeuwse acts op 14 oktober is het streven. Ter wijl het jaar vordert, geeft de Stichting Lost Key steeds meer namen van bands en artiesten prijs die optreden. MIDDELBURG - Het Theosofische Genoot schap houdt zaterdag 4 februari een lezing in de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg. Op het programma staat een theosofische lezing over 'hulpverlening in de theoso fie, karma als leeiweg'. De aanvang is om 10.30 uur en de toegang is gratis. Voor meer informatie over theosofie is er de internet website www.theosofie.net. Ook kan een kijkje worden genomen op http://people. zeelandnet.nl/nivard. De schilderijen die te koop worden aangeboden, I zijn van een Nederlandse schilderijengroothandel, I die door een teveel aan voorraden een groot gedeelte met hoge kortingen (tot 80% korting) moet verkopen. Een aantal schilders heeft schil derijen aan ons in consignatie gegeven welke wij voor minder dan de winkelwaarde mogen verko pen. Vanwege onze overschotten worden voor 225.000.- splinternieuwe schilderijen en lijsten 1 te koop aangeboden en direct afgeleverd met kor- 1 Te koop is ondermeer een unieke collectie olieverfschilderijen, voorstellende schitterende Hollandse landschappen, in diverse afmetingen verkrijgbaar, prachtig van kleur en van topkwaliteit, 200 prachtige stillevens en bloemcollages, die een sieraad in uw woonkamer zullen zijn. Tevens is er een grote collectie moderne/abstracte schilderijen aanwezig. Verder zullen te koop worden aangeboden 150 zeegezichten, die normaal in de winkel zouden worden verkocht voor 495.- en nu vanaf 130.- compleet met houten lijst. Mo n Deze geweldige uitverkoop omvat ook een collectie van 500 ingelijste schilderijtjes met de meest uiteenlo pende voorstellingen en alle van topkwaliteit. Sommige zijn 125.- waard en gaan nu weg vanaf slechts 50.- p.st. Grote schilderijen in mooie lijsten, veel soorten, allemaal 650.- waard, nu vanaf 150.- p.st. Alles moet weg met kortingen tot 80%. Te mooi om waar te zijn. 250 bosgezichten in alle afmetingen te zien en te koop. Laat deze kans niet voorbijgaan, dit is geen veiling. Betaling contant. Dit is de grootste schilderijenverkoop, ooit in Nederland gehouden! Kom kijken, gratis entree. De overgang is een fase in het leven die iedere vrouw meemaakt. Dit gaat gepaard met lichamelijke en geestelijke verandering. Voor veel vrouwen is dit een vervelende en onaangename periode. Dit is echter helemaal niet nodig. Elke vrouw is uniek en behoeft dan ook een individuele begeleiding om door deze periode heen te komen. Je kan dan denken aan het verhelpen van klachten, bijstaan in moeilijke periodes en analyseren van risico's die na de overgang komen. Met 2 a 3 consulten komt u soepel uw overgang door en weet u eventuele risicofactoren tot het minimum te beperken. Elk consult duurt 60 minuten. Verwij skaart niet nodig. Diverse zorgverzekeraars vergoeden geheel of gedeeltelijk het consult. Verpleegkundig overgangsconsulentes in Zeeland: Bisschopstraat 5, 4353 BN Serooskerke (W) Tel: 0118 - 594 592 Beestenmarkt 7, 4461 CS Goes Tel: 0113-227 472 Verhuizingen in binnen- en buitenland Piano- en vleugeltransport Antiekvervoer Meubelopslag Overzeeverpakkingen J)c ye/igyvttxt ïUd-t 1996 Wij zijn gevestigd te: Kuipersweg 23/25 De Roterij 17 Verrijn Stuartweg 26 Ambachtsstraat 20 4338 PH Middelburg 4328 BB Burgh-Haamstede 4462 GE Goes 4538 AW Terneuzen 0118-626 649 0111 - 650 165 0113 - 227 062 s 0115 - 617 840

de Faam | 2006 | | pagina 21