Boerma aan roer Sfeer in huis door slimme restyling 89,- Rovac Reinigingstechniek B.V. JVC D-239 nieuw nieuw nieuw Klaar terwijl u winkelt!! Cleanfix S 05 REINIGINGSTECHNIEK B.V. Rovac Reinigingstechniek is uw ideale partner voor de levering van een totaalpakket op het gebied van de professionele reiniging. 3D-bewegen als primeur Digitale video camera 25x optische zoom 2,5" LCD-scherm DV uitgang Helder beeld ook De Faam Verhuizing Uitvaart Jobse in Mortiere Nieuwe directeur van Delta wacht energieke tijd Postcode IJsprijs valt in Vlissingen Kroegtijgerin uit Vlissingen aan kop BOB'er maakt kans op een dinerbon Foto Back lange Zelke 17 4381EW Vlissingen Tel.: 0118-412300 E-mail: info@fotoback.nl Woensdag 1 februari 2006 - Pagina 20 ken in de organisatie en voor te stellen aan medewerkers, aan deelhouders en andere relaties. Boerma begon zijn loopbaan bij Shell International en heeft zich vervolgens veertien jaar in ver schillende managementfunc- ties ingezet voor Stork NV. Zijn laatste functie binnen Stork was divisiedirecteur van de strategi sche unit Stork WorkSphere, de divisie die zich bezighoudt met technische installaties in de uti liteitsbouw. De nieuwe direc teur van het energiebedrijf staat op zijn minst een enerverende loopbaan te wachten. Het is nu niet bepaald een zorgeloze en rustige periode voor Delta. De plannen van minister Brink horst van Economische Zaken om de energiebedrijven op te splitsen in productie- en net werkgedeelten zorgen voor. vrees en onrust bij directie en personeel. Regelmatig voeren zij actie tegen de plannen en la ten geen kans onbenut om Den Haag op andere gedachten te brengen. Als de plannen van Brinkhorst doorgaan vreest men voor fors banenverlies. Toch kijkt Boerma uit naar zijn nieuwe baan en is vastberaden het schip op koers te houden. GOES - Bij zijn aantreden in 2002 gaf David Luteijn al bij de Raad van Commissarissen te kennen dat hij uiterlijk vier jaar zou aanblijven als directeur van Delta NV. Op 1 juni zit zijn tijd er op en treedt Luteijn na vier dynamische jaren af als direc teur. Zijn plaats wordt ingeno men door Peter Boerma. Boerma (51) is als beoogd direc teur onlangs door de Raad van Commissarissen benoemd tot lid van de statutaire directie en treedt per 1 maart in dienst. Vanaf die dag begint hij met een inwerkperiode van drie maan den. De maanden maart, april en mei neemt directeur Luteijn zijn opvolger nog onder zijn hoede om hem wegwijs te ma- NIEUW-EN ST. JOOSLAND - Uitvaartonderneming H. Jobse be gint maart met de bouw van een eigentijds uitvaartcentrum in De Mortiere in Middelburg. In het ronde en warm getinte com plex zijn zelfs logeerkamers voor nabestaanden opgenomen. Ivo Greeven van Nova Domus maakt van een huis een thuis, foto: inge adriaansen MIDDELBURG- Nova Domus ofwel 'nieuw huis' is de naam van de pas geopende onderne ming van Ivo Greeven. In zijn karakteristieke pand 'de Olypy- pe' aan de Rotterdamsekaai 3 in Middelburg geeft hij verbou- wings-, styling en interieurad viezen. Dankzij zijn opleiding Werk tuigbouwkunde, NIMA-A, bin nenhuisarchitectuur en zijn creatieve geest weet Greeven van een 'vaag' plan een con creet ontwerp te maken. Of het nu gaat om een complete in richting of een restyling, waarbij met weinig middelen een heel nieuwe sfeer gecreëerd wordt. "Wonen is iets heel persoon lijks, maar voor iedereen geldt dat hij zich in zijn huis thuis wil voelen", weet Greeven. Ik help mensen hun huis zo in te rich ten dat het zowel sfeervol als praktisch is. Voor de uitvoering van eventuele verbouwingen of aanpassingen kan ik terecht bij gerenommeerde specialisten die scherpe offertes bieden. Als er vergunningen nodig zijn dan neem ik dat traject, als de op drachtgever dat wil, ook voor mijn rekening." Ook voor bege leiding bij aan- en verkoop van een huis kan men bij Nova Do mus terecht. En daarbij beperkt Greeven zich niet tot het sa menbrengen van waag en aan bod. "Als mensen dat willen stel ik een verkoopbevorderend plan op, zodat de woning opti maal gepresenteerd kan wor den aan potentiële kopers." Voor meer informatie over het dienstenpakket van Nova Do mus: www.novadomus.nl of 0118-638368. VLISSINGEN - De Post code Loterij IJsprijs van november is gevallen in Vlissingen. Alle loten beginnend met 4381 geven recht op een be ker Ben Jerry's ijs. De ijsjes zijn tot en met 5 februari af te halen bij de MM-Store aan de Scheldestraat 22 in Vliss ingen. VLISSINGEN - Alice Bax uit Vlissingen staat op dit moment nummer één bij de verkiezing 'kroegtij gerin van het jaar' van tijdschrift Aktueel. Alice werkt als bardame in de Fun Pub in Vlissingen en strijdt om de landelijke titel. Het publiek kan tot zondag 5 februari om 00:00 uur via www.aktueel-online.nl zijn stem uitbrengen. ZEELAND - Wie voor 27 fe bruari uit eten gaat en de BOB is maakt kans op een di nercheque van vijftig euro. Het enige wat de BOB'er hoeft te doen is de ant woordkaart, die na het eten wordt overhandigd, in te vul len en op te sturen naar het ROVZ. De BOB-dineractie wordt ondersteund door een groot aantal Zeeuwse restaurants. Meer informatie over de ac tie is te krijgen via de website www.rovz.nl. Van 109,- voor slechts excl. BTW Zeer compacte en stille stofzuiger. Dankzij de 5 wielen uiterst stabiel, wendbaar en gebruiksvriendelijk. Actie is geldig tot 1 maart 2006 Helping you moke a difference professional VSk»n itygleüi* system Van Doornestraat 1a, 4462 EX Goes, telefoon 0113-215365, fax 0113-233961 www.rovac.nlinfo@rovac.nl VLISSINGEN - Als eerste fit nesscentrum in Zeeland be schikt de Optisport Health Club over de 'Kinesis' van Technogym. Met dit appa raat is het mogelijk om drie dimensionaal te bewegen, waardoor gewrichten ont zien worden en spieren op timaal getraind. Speciaal opgeleide instructeurs bie den begeleiding tijdens de training. Naast deze Zeeuwse primeur heeft de fitnessruimte van het Vrij- burgbad het volledige fit nessprogramma uitgebreid en kunnen sporters nu ge bruik maken van een eigen verkleed- en doucheruimte. bij ons bent U in beeld!

de Faam | 2006 | | pagina 20