Nehalennia zet Roma op de planken Zee en water op Tina-foto's - www.bosmenshop.nl Vriendschapsdienst in kerkcentrum Cursus huilen, boos zijn en ruziemaken De Faam Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 5 VLISSINGEN - In De Ge croonde Liefde aan de Nieu- wendijk 15 in Vlissingen is tot 21 maart een expositie van kunstenares Tina te zien. Alle foto's hebben te ma ken met zee en water. Door het loskoppelen van het idee 'één foto in één lijst' probeert Tina de kijker te verleiden om haar zoek tocht te volgen naar vragen over samenhang van mens en natuur. De brasserie is open van maandag tot en met woensdag van 10.00 tot 18.00 uur en van don derdag tot en met zondag van 10.00 tot 20.30 uur. MIDDELBURG - Leerlingen van scholengemeenschap Ne halennia laten de Trojanen weer tot leven komen in de Schouwburg in Middelburg. De musical 'Roma' is van 26 tot en met 28 januari te zien. Docente Latijn Bettina Ketels schreef de tekst en liet zich daarbij inspire ren door het verhaal over Dido en Aeneas, de stichting van Ro me en de oppermachtige go den. Wie Roma is, moet de be zoeker zelf achterhalen. Het verhaal is omlijst met muziek, zang en dans. De voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Kaar ten zijn te koop via Theaterver koop Zeeland. Hem DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - Hardroc kers. Dat zijn de mannen van September 80. De Vlis- singse band die een kwart eeuw bestaat houdt op za terdag 4 februari een jubi leumoptreden in De Piek. Op de website van de band staat met grote letters: September 80 voor de één herrie en voor de ander prachtig. Gitarist jan de Quelery speelt al vijfentwintig jaar met enorm veel plezier in de band. "We begonnen in sep tember 1980 bij mij in de ach tertuin aan de Schuitvaart- gracht met oefenen, samen met mijn broer Rudy achter de drums, bassist Jan Kuipers, gita rist Ed de Rijke en zanger Karei Brandes. Van het geluid dat wij produceerden kon de hele buurt meegenieten. Na her haalde bezoeken van de man nen in het blauw hebben we een andere oefenruimte ge zocht", vertelt Jan. Hij is de eni ge die de band trouw bleef. De huidige bezetting bestaat uit Karei Hoogerheijde (zang), Je roen Weezepoel (gitaar), Ba rend de Jong (bas) en Hans van der Peijl (drums). De band speelt jaren 70/80 rock met on der andere covers van AC DC, Led Zeppelin, Queen en Ted Nugent. Ook spelen zij eigen werk. Het optreden van Sep tember 80 in De Piek in Vlissin gen begint om 22.00 uur. Zij krijgen support van de Wal- chers/Zeeuws-Vlaamse stone- rockformatie Massa Crista. Gant State of Art For Fellows Gaastra Tenson Mc Gregor Hugo Boss Pierre Cardin Dockers Napapijri Brax Lacoste MIDDELBURG - In kerk centrum de Hoeksteen aan de Roozenburglaan 22 wordt zondag 5 febru ari een welkomdienst ge houden. Voorganger is Joost van den Oever uit Vlissingen en het thema van de dienst is vriendschap. De aanvang is om 18.45 uur. Verder treedt het Sheborim koor op en is de muzikale lei ding in handen van Combo- Bis. De toegang is gratis. GOES - Margaret Begthel begint op woensdag 8 fe bruari weer met een cur sus huilen-boos zijn-ru zie voor ouders met kin deren in de leeftijd tot tien jaar en voor mensen die werken met kinderen van deze leeftijd. Tijdens deze cursus wordt aan de deelnemers uitgelegd wat de betekenis en achter gronden zijn van het huilen en boos zijn. En naast het krijgen van inzicht, leren de aanwezigen vaardigheden om op een effectieve manier met deze gevoelens van kin deren om te gaan. Voor meer informatie of een brochure: bellen naar 0113- 223590 (na 19.00 uur), mail en naar margaretb@zee- landnet.nl of kijk op www.huilenbooszijnruzie.nl Niet dringen s.v.p.

de Faam | 2006 | | pagina 5