0 t dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 20 vlFss'ingÈn Vervolg van pagina 19. Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer - van Akkerbouwbedrijf J. Vos te Ritthem voor het uitbreiden of wijzi gen van het akkerbouwbedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Deinsvlietweg la te Ritthem. Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieu beheer - Van Koffiehuis Dar El Hena te Vlissingen voor het van toepassing worden van de inrichting Koffiehuis Dar El Hena. De inrichting is gele gen op het perceel Wolstraat 40-42 te Vlissingen. Van Artnos gitaarbouw te Vlissingen voor het oprichten van Artnos gitaarbouw. De inrichting is elegen op het perceel Smalle Kade te Vlissingen. Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieube heer - Van Autobedrijf Wondergem te Vlissingen voor het oprichten van een autobedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Bedrijfsweg 16 te Vlissingen. Van Autobedrijf Melse te Vlissingen voor het veranderen van de inrichting. De inrichting is gele gen op het perceel Industrieweg 31 te Vlissingen. Besluit jachthavens milieu beheer - Van Michiel de Ruyterhaven te Vlissingen voor het veranderen en het van toepassing worden van het Besluit jachthavens milieubeheer. De inrichting is gelegen op het per ceel De Ruyterpfein 1 te Vlissingen. Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer - Van Stork Bronswerk BV te Ritthem voor het van toepassing worden van het Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer. De inrich ting is gelegen op het perceel Ritthemsestraat 500 e te Ritthem. Besluit bouw en houtbedrij ven milieubeheer - Van Aannemingsbedrijf Letzer BV te Vlissingen voor het oprichten van een aannemingsbedrijf. De inrich ting is gelegen op het perceel Bedrijfsweg 23 te Vlissingen. Ter inzage De meldingen en alle relevante stukken liggen van donderdag 26 januari tot en met 22 februari 2006 elke werkdag tijdens openingstijden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Op afspraak kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur worden inge zien, telefoon 0118-487339 of 0118-487300 (e-mail whe@vlissin- aen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. Vlissingen, 25 januari 2006 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de nieuwspagina 'Blauw geruite kief' elders in dit Blad en www.vlissingen.nl Posibus 1000 i m i i s i i Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veerc.nl www.Veere.nl v f. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheidsbeslui ten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrij stellingen). Dat moet schriftelijk, gemo tiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzon den (per TPG-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde ter mijn. U moet uw bezwaren richten aan hef bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast net indienen van een bezwaar schrift kunt u de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn grif fierechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555444. VRUSTELLINGSPROCEDURE Zoutelande - het vergroten van een woning Lanaendam 24 (art. 19, lid 3 Wet RÖ) Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij willen er een vrijstelling c.q. vergunning voor verlenen door toepassing van genoemd artikel. In ver band hiermee ligt het ontwerp-vrijstel- lingsbesluit en de relevante stukken van 26 januari 2006 t/m 8 maart 2006 tij dens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode kunt u (bij voorkeur schriftelijk) een zienswijze tegen het bouwplan bij ons indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het slopen van een woning Kelderweg 2; Domburg - het plaatsen van een blokhut J.W. Schuurmanstraat 129A; Koudekerke - het gedeeltelijk vernieuwen van een vakantiehuis Dishoek 12; - het gedeeltelijk vernieuwen van kozij nen van Strijenstraat 9; - het vergroten van een woning Braamweg 10a; Meliskerke - het vergroten van een badkamer Bergstraat 8; - het plaatsen van een mestopslag Krommenhoekseweg 2; Oostkapelle - het plaatsen van een garage Duinweg 89; Serooskerke het slopen van een schuur Oostkapelseweg 9; - het plaatsen van een tunnelkas Plantlustweg 1; Veere - het bouwen van een garage/berging Oudestraat 31 Vrouwenpolder - het plaatsen van een telecommunica- tiemast Fort Den Haakweg; Westkapelle - het vergroten van een woning Noordkerkepad 46.- Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNIN GEN. De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending.) Aagtekerke - het vergroten van een woning Molenpad 2,(12-1 Domburg - het gedeeltelijk slopen van 5 hotelka mers Herenstraat 19;(12-1 - het vergroten van een vakantiewo ning Vloedlijn 10;( 12-1) - het vergroten van een magazijn en een winkel Weststraat 1 ;(12-1 - het veranderen van een restaurant Ooststraat 1112-1) Koudekerke - het vergroten van een tuincentrum Galaeweg 5;(12-1 Meliskerke - het vergroten van een woning en een slagerij Torenstraat 2-4;(l 2-1 Serooskerke - het vergroten van een woning Bogerdweie 35;(1 e fase)(l 2-1 - net plaatsen van 2 dakkapellen Vrouwenpolderseweg 11 ;(12-1 - het bouwen van een brandweerka zerne Vrouwenpolderseweg;(l e fase)(l 2-1 Veere - het herbouwen van een historische schuur Kraaienestweg 11 e fase)(12- 1) Vrouwenpolder - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor het veranderen van het kerkorgel Fort den Haakweg 2;( 16-1 - het plaatsen van een reclamebord Faelweg;(l 2-1 - het vergroten van een zomerhuis Schorrestraat 13;(13-1 - het vergroten van een zomerhuis Vuurbakenstraat 21 ;(12-1 Westkapelle - het vergoten van een woning en garage Parkweg 17;(12-1 Belanghebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen .(Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER NADERE EIS OUDESTRAAT 26 (GROTE KERK) IN VEERE Wij maken bekend dat wij hebben besloten; gelet op artikel 8.42 van de Wet milieubeheer en op.grond van artikel 4.1.1 en 4.1.2 van net Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer een nadere eis op te leggen voor de volgende inrichting: - De Grote Kerk, Oudestraat 26 in Veere. Wij leggen de nadere eis op omdat de Grote Kerk in Veere niet kan voldoen aan de standaard geluids voorschriften uit het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieu beheer. Alle stukken hierover liggen ter inzage van 25 januari 2006 tot en met 7 maart 2006 op het gemeéntehuis te Domburg. Buitenom de openingstijden kunt u de stukken inzien na telefonische afspraak (afdeling Milieu, tel. 0118- 5554). Belanghebbende(n) kunnen tegen deze beschikking tot en met 7 maart 2006 een bezwaarschrift indienen bij ons college, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Dat kan op grond van arti kel 20.1 Wet milieubeheer juncto arti kel 7.1 van de. Algemene wet bestuurs recht. Het bezwaarschrift moet op grond van artikel 6.5 van de Algemene wet bestuursrecht worden ondertekend en moet tenminste het vol gende bevatten: a. naam en adres indiener; b. dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van bezwaar. Deze beschikking wordt na afloop van de bezwaartermijn van kracht, dus op 8 maart 2006, tenzij voor deze datum bezwaar is ingesteld en een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek om een voorlopi ge voorziening moet in tweevoud, samen met een afschrift van bezwaar schrift, worden verzonden aan de Voorzitter van de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. UITBESTEDING STRANDEX- PLOITATIE 2006 EN STRANDEX- PLOIATIE 2007-2011. Ter uitvoering van de EU richtlijn voor het uitbesteden van zgn. IIB diensten willen wij de uitvoering van de strand- bewaking in 2006 en de uitvoering van de strandexploitatie (incl. bewa king) 2007-2011 uitbesteden. Belangstellenden hiervoor kunnen zich voor 8 februari 2006 aanmelden. MILIEUVERGUNNING VAN TIJ- DEUJKE AARD LIEBERTSWEG 8 IN VROUWENPOLDER Wij maken bekend dat van 27 januari 2006 tot en met 10 maart 2006 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeen tehuis te Domburg, de tijdelijke milieu vergunning die wij hebben verleend aan de heer J. de Bruijn, voor de inrichting Liebertsweg 8 (Vrouwenpolder). Buitenom de ope ningstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (clus ter Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is niet ten opzichte van het ontwerp. T/m 10 maart 2006 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: -' degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de ontwerpvergun- ning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpvergun- ning; - degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpvergunning. Als u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorziening vra- en aan de Voorzitter van e Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn onherroepelijk, dus op 11 maart 2006, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). VERKEERSBESLUIT Wij maken bekend dat het volgende verkeersbesluit is genomen Zoutelande Eenrichtingsverkeer: Het wijzigen van het eenrichtingsver keer in de Timmermanstraat. Dit houdt in dat de rijrichting in de richting van de Langstraat worat. Hersitueren parkeervakken: Op 9 juli 2002 is er een parkeerver bodzone in het centrumgebied inge steld. Binnen deze zone moet er in de parkeervakken worden geparkeerd. In sommige straten zijn deze aan beide zijden van de weg gerealiseerd. Om de veiligheid te waarborgen kan er in de toekomst nog maar aan één zijde van de weg worden geparkeerd in de volgende straten: Molenweg (gedeelte richting Langstraat); - Smidstraat; - Timmermanstraat; - Duinstraatje; - Zuidstraat. AANWIJZING TOEZICHTHOU DEND AMBTENAAR Wij hebben een toezichthouder aan gewezen. Toezichthouders zijn amb tenaren die controles uitvoeren over het naleven van allerlei regels. Het gaat om de heer H. Lievense. Hii is aangewezen op grond van de volgende wetten: Algemene wet bestuursrecht, Wet op de Kansspelen, Algemene plaatselijke verordening Veere, Landschaps verordening, Wet op de openluchtre creatie, Woningwet, Wet op de Ruimtelijke Ordening, Monumenten wet, Huisvestingswet, Hoofdstuk XV Gemeentewet, Belastingverordeningen Veere, Wet milieubeheer, Wet geluidhinder, Wet milieugevaarlijke stoffen, Wet bodem bescherming,Wet verontreiniging oppervlaktewateren, Wet inzake de luchtverontreiniging en de Brandweerwet. Daarnaast is deze bevoegdheid inge trokken van de heer W. van Gemert. Dit besluit ligt van 24 januari t/m 7 maart 2006 ter inzage in het gemeen tehuis. RAADSVERGADERING 26 januari 2006. - Vaststellen van de agenda. - Spreekrecht voor iedereen - Installatie voorzitter en leden rekenka merfunctie Veere - Vaststellen van de notulen .van de raadsvergadering van 15 december 2005. - ingekomen stukken Voorlopig beleidsplan 2006 Gemeenschappelijke regeling Sociale Dienst Walcheren - Programmabegroting 2006 Ge meenschappelijke regeling Sociale Dienst Walcheren Domburg 25 januari 2006 Burgemeester en wethouders van Veere 006 jk" ...en een nieuwe toekomst Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel giften ontvangen via giro 555. Wij laten u graag zien wat we hiermee doen. Kijk daarom nu op www.nadetsunami.nl Mensen in Nood Coréaid

de Faam | 2006 | | pagina 20