dé Weekkrant De Faam w®9 n2"1); Woensdag 25 januari^Öt)6 - Pagina 19 gemeente Middelburg Vervolg van pagina 18. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een blokhut op het Volkstuincomplex Veersepoort-Geerse- het bouwen van 8 woningen op de percelen Robert Johnsonstraat 6 en 8 en Howlin'Wolfstraat 1,3,32,34,44 en 46 (12-1); het slopen van een schoolgebouw op het perceel Oranjelaan en net slopen van een flat op het perceel Nassaulaan 183-145 (12-1); het verplaatsen van de voordeurpui op het perceel Sint Jansgang 27 (13-1); het in gebruik nemen van het pand als horecapand op het perceel Schuttershofstraat 1 (16-1); het in gebruik nemen van het pand als schoolgebouw op het perceel Henry Dunantlaan 4-6 (16-1 het in gebruik nemen, hebben en hou den van het pand/de inrichting als zorgcentrum op het perceel Koudekerkseweg 147 (17-1 het bouwen van 6 woningen op het perceel Grote Sternstraat 741/m 84 19- 1). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbrei den van de woning op net perceel L.J.A. Hoogenboom-straat 25; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbrei den van de woning op het perceel Herenstraat 22; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbrei den van de woning op het perceel Langevieleweg 1; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbrei den van de woning op het perceel Seisweg 54. VRIJSTELUNGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceel Punt ongenummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceeF Singelstraat onge nummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceel Singelstraat onge nummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceeF Zusterstraat onge nummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceel Zuidsingel, hoek Luthersekerklaan ongenummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceel Öostkerkstraat onge nummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaat sen van een ondergrondse afvalcontai ner op het perceel Zuidsingel hoek Molenwater ongenummerd te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het uit breiden van het pand op de begane grond en een functiewijziging naar hore ca op het perceel Vlasmarkt 14 te Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen met ingang van vrijdag 27 januari 2006 gedurende 6 weken (tot en met 9 maart 2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Van 27 januari 2006 tot en met 9 maart 2006 (6 weken) ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het verbouwen van de panden op de percelen Koepoortstraat 2 en Singelstraat 1 -3 (Graaf Mauritshuis). Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 77 52 27. het bouwen van een administratiekan toor op het perceel Kinderdijk 88. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 77 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. FIETSWRAKKENACTIE BU STATI ON MIDDELBURG Op dinsdag 31 januari 2006 zal de gemeente Middelburg in samenwerking met de politie overgaan tot het verwijde ren van fietswrakken bij (voor- en achter zijde) het station aan de Kanaalweg in Middelburg. Als fietswrak wordt aangemerkt een fiets die rijtechnisch in onvoldoende staat van onderhoud en in een verwaarloosde toestand verkeert. De fiets is met andere woorden van weinig nut en het opknappen zou meer kosten dan de fiets waard is. Het weghalen van fietswrakken gebeurl op grond van artikel 5.1.11 lid 2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997. Dit artikel bepaalt dal het verboden is om fietsen of bromfiet sen, die rijtechnisch in onvoldoende staal van onderhoud en in een verwaarloosde toestand verkeren op de weg te laten staan. De fietswrakken worden overge bracht naar een depot waar ze 14 dagen bewaard worden. De eigenaar van een verwijderd fietswrak kan, na hel maken van een afspraak, het wrak op vertoon van fietssleutel en een legitima tiebewijs afhalen. Voor het maken van een afspraak kan op werkdagen gebeld worden naar 0118-675322. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op pagina 8 en 9 van deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. RAAD EN COMMISSIE Donderdag 26 januari 2006 vergadert in het stadhuis de gemeenteraad. Donderdag 2 februari 2006 vergadert in het stadhuis de gemeenteraadscom missie. De vergaderingen zijn openbaar en er is spreekrecht voor bezoekers. Gemeenteraad 26 januari 2006 19.30 uur Te behandelen punten: 1Inspraakreactie op het Integraal Omgevings Plan 2. Nota evenementen en veiligheid en 26e wijziging APV 3. Wijziging Inspraakverordening Vlissingen 4. 25e wijziging APV en beleidsregel inzake collecteren 5. Wijziging gemeenschappelijke rege ling stadsgewestelijke brandweer. 6. Archeologie Walcheren 7. Adviesaanvraag door de Staatssecretaris van OCW inzake de aanvraag van Stichting Bunker-behoud tot aanwijzing van het Landfront Vlissingen tot beschermd rijksmonument 8. Aanvraag tot toewijzing van zendtijd voor Stichting Stadsomroep Vlissingen- Middelburg 9. Benoeming van collegeleden in het bestuur van de gemeenschappelijke regeling ter zake de Sociale Dienst Walcheren 10. Zienswijze beleidsplan programma begroting, verordeningen Sociale Dienst Walcheren en intrekken verordeningen WWB gemeente Vlissingen 11Gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio. 12. Wijziging verordening ambtelijke bijstand en fractieondersteuning gemeente Vlissingen 13. Initiatiefvoorstel Starters op de koop woningmarkt - nota "Initia- tievenbeleid Collectief Particulier Opdrachtgeverschap" 14. Initiatiefvoorstel Starters op de koop woningmarkt - Starterslening. 15. Wijziging telecommunicatieveror- dening Commissie 2 februari 2006 19.30-20.30 uur Raadzaal: - actuele zaken 20.30-21.30 uur Raadzaal: - ontzamelina MuZEEum - verzelfstandiging Raad voor Kunst en Cultuur Govan Mbekizaal: - strandnota 21.30-22.30 uur Raadzaal: - protocol accountantscontrole - verordening geldelijke voorzieningen raads- en commissieleden - conceptmotie D'66 over aantal wet houders na de verkiezingen INGEDIENDE AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bouwen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergunning: 1vernieuwen van kozijnen en glaswerk Plein Vierwinden 1 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun ning: 1verbouwen van de gevel Industrieweg 3 2. plaatsen van een fiets/voetgangers- brug Gerrit Rietveldstraat/ Kroonwerkgracht 3. plaatsen van een fiets/voetganaers- brug Gerrit Rietveldstraat/ Hendrick de Keijserstraat De publicatie van de ingediende aan vragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waar op de vergunning wordt verleend, afwij ken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgen de vergunningen verleend: 1slopen van diverse opstallen KSG "De Schelde" gebouwen.nummers 51, 82, 83 en 115 Glacisstraat 165 16- 01-2006 2. plaatsen van een dakkapel Vesting 21 16-01-2006 3. verbouwen van de gevelopening van een garage Duinpan 10 16-01 -2006 4. bouwen van een garage Zandplaat 10 16-01-2006 5. bouwen van een schuur Hunzestraat 53 16-01-2006 VERLEENDE MONUMENTENVER GUNNING In de afgelopen periode is de volgende vergunning van rechtswege verleend: 1plaatsen van een hekwerk langs een plat dak Boulevard Evertsen 288 20- 12-2005 Tegen deze besluiten (vergunningen) kan door een rechtstreeks belangheb bende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning (dus niet de datum van publi catie), schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burge meester en wethouders. De verleende vergunningen met bijbehorende teke ningen kunnen na een telefonische afspraak met de medewerker Publiekszaken (487339) worden inge zien. VRIJSTELLINGEN: Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij willen positief beslissen op de hier na genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met ingediende bouw- aanvraaen: 1gedeeltelijk vergroten van een woning Rosenburglaan 213. Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daartoe de mogelijk heid. Voordat wij een beslissing nemen op voornoemde aanvragen, liggen de bouw- en situatietekeningen gedurende zes weken, ingaande 26 januari 2006 t/m 8 maart 2006 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk en/ of mondeling zijn ziens wijze bij burgemeester en wethouders indienen (ter attentie van Afd. Ontwikkeling Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN). Voor een mondelinge zienswijze dient u vooraf een afspraak te maken met dhr. Huige (0118- 487339). WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stukken ter behan deling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) oij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde bouwplannen vanaf dinsdag vooraf gaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsverga deringen zijn 9 en 23 februari 2006. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergünning ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening is ontvangen voor het ver wijderen van 2 eiken en 1 esdoorn uit de tuin van de van Visvlietstraat 7 te Oost-Souburg. Wij zijn voornemens deze vergunning te verlenen. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de directie Grondgebied, afdeling Beheer, telefoon 487373 AANLEGVERGUNNING WERK ZAAMHEDEN SPUISTRAAT Wij maken, op grond van artikel 9 van de voorschriften van het bestemmings plan Binnenstad en afd. 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, bekend, dat vanaf 26 januari 2006 gedurende zes weken (dus t/m 8 maart 2006) in het stadhuis. Paul Krugerstraat 1, ter inzage ligt de aanvraag tot het planten van bomen in de Spuistraat en Vrouwestraat en het aanleggen van een riool in de Spuistraat. Wij zijn voornemens de vereiste aanleg- veraunning te verlenen. Het concept besluit daartoe ligt eveneens ter inzage. Gedurende de hiervoor genoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij ons college. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van veranderingen inrichting arti kel 8.19 Wet milieubeheer Wij maken bekend dat de volgende 'ing van wijzigingen, veranderin- mel gen of uitbreidingen is ontvangen: - Van Alleghany Warehouse Europe BV te Ritthem met betrekking tot de inrichting gelegen aan de Duitslandweg 2 te Ritthem. De veran dering betreft de bouw van een inspec tieruimte, waarin klanten ruwe tabak kunnen inspecteren. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu en de veranderingen worden, krachtens de geldende voorschriften, eind april/begin, mei 2006 gereali seerd. De voorgenomen veranderingen geven gelet op de inhoud van de mei tijdens kantooruren en op donderd agen van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage (in de centrale hal van het Stadnuis van de gemeente Vlissingen (Paul Krugerstraat 1). Alleen op afspraak kunnen de stukken op don derdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien, telefoon 0118-487339 of 0118-487300 (e- mail whe@vlissingen.nl). Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. Bezwaar Tegen ons besluit kan iedere belang hebbende, binnen zes weken na de datum van bekendmaking van de beschikking, schriftelijk bezwaar aante kenen op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet worden onderte kend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het beduit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Beroep en voorziening Na onze eventuele beslissing op bezwaar is beroep mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voorzitter van dit rechtscollege beslist tevens over een ver zoek om schorsing of een voorlopige voorziening. Belanghebbenden kunnen een gemotiveerd verzoek indienen mits zij tevens een bezwaarschrift hebben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wej een voorlopige voorziening vijl- dingen geen aanleiding tot wijzigingen van de vergunningen. Om die reaen hebben wij besloten akkoord te gaan met de genoemde meldingen. Ter inzage De meldingen en alle relevante stukken liggen van donderdag 26 januari tot en met 01 maart 2006 elke werkdag uw bezwaarschrift dan wel beroep schrift bij hetverzoekschrift om een voorlopige voorziening overleggen. Als tegen de beslissing op bezwaar schrift beroep wordt ingesteld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorziening. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingeko men ingevolge het: Lees verder op pagina 20.

de Faam | 2006 | | pagina 19