VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 25 januari 2006 - Pagina 18 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kap- vergunning-aanvraag ontvangen: Wijdauplantsoen (openbaar ge bied): 1 iep, 3 wilgen, 6 populieren. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afdeling Vergunningverlening en Hand having, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 675000. VERKEERSMAATREGELEN GRIFFIOEN EN KLEVERSKERKE Burgemeester en wethouders van Midaelburg maken de volgende ver keersmaatregelen bekend voor stadsdeel Noord. 1Er wordt een maximumsnelheid van 30 km per uur ingesteld in de Griffioen, met uitzondering van de Laan der Verenigde Naties en de Walcherseweg. 2. De voorrangsregelingen langs de route Europalaan - Berkenlaan - Olmenlaan worden opgeheven. 3. De voetgangersoversteekplaatsen bij de kruisingen van de Olmenlaan met de Langevielesingel en met de Berkenlaan worden verwijderd Tevens maken burgemeester en wet houders van Middelburg bekend dat een maximumsnelheid van 30 km per uur wordt ingesteld voor de gehele bebouwde kom van Kleverskerke. Deze besluiten liggen ter inzage bij de informatiewinkel van het stads kantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen deze besluiten kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de daa volgende op die van de bekend making van ervan bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Midaelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 138,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere dan natuurlijke perso- VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden gehandicapte het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 9 maart 2006 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieningen- rechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt in de informatiewinkel van het stads kantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg ter inzage. KENNISGEVING BESLUIT WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge net "Besluit Opslag- en Transportbedrijven milieubeneer" hebben besloten een "nadere eis" te stellen ten aanzien van een opslag terrein voor stenen van de gemeente Middelburg. De inrichting is gelegen aan de Waldammeweg (ongen.) te Middelburg. Inhoud nadere eis Het "Besluit Opslag- en Transport-bedrijven milieubeheer" is van toepassing. Op grond van artikel 8.42, eerste lid van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a, van genoemd Besluit is een nadere eis vastgesteld ten aanzien van de geluidruimte van genoemde inrichting. Omdat het opslagterrein op een gezoneerd ter rein is gelegen, wordt middels de nadere eis voor de inrichting de geluidgrenswaarde voor de dagperi ode bepaald. Inzage Het besluit en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf donderdag 26 januari tot en met woensdag 8 maart 2006 elke werkdag tijdens kantooru ren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (tel. 0118 - 675244). Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. Bezwaar (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de bekendma king van het besluit (i.e. 13 januari 2006) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raaa van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift hebt inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Voor het indienen van een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKING WET MILIEU BEHEER Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen nader eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van nadere eisen ten aan zien van Aannemersbedrijf Goed- bloed, op het perceel gelegen aan de Jacob Catsstraat (ongenummerd) te Middelburg. Inhoud naaere eisen Op Aannemersbedrijf Goedbloed is het "Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer" van toepassing. De nadere eisen zullen worden vastge steld op grond van artikel 8.42, eer ste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a en derde lid van het "Besluit bouw- en hout bedrijven millieubeheer. Wij zijn voornemens om middels een nadere eis een lagere geluidgrenswaarde te verlagen. Ook worden er enkele gedragsvoorschriften opgelegd. Het achtergrondniveau in de woonwijk is betrekkelijk stil te noemen en ligt ten minste 5 dB(A) lager dan de stan daard geluidsvoorschriften zoals ver meld in het besluit. Tevens wordt door middel van gedragsregels de overlast voor de omgeving gemini maliseerd. Ter inzage De ontwerp-besluiten en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf donderdag 26 januari tot en met woensdag 8 maart 2006 elke werk dag tijdens kantooruren en op don derdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Vergunningverlening en Hand having, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient telefonisch te worden aangevraagd (telefoonnummer 0118-675248). Zienswijze Belanghebbenden kunnen geduren de de terinzage termijn een zienswij ze over onze overweging om een nadere eis te stellen, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze kan worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daar om wordt (telefoonnummer 0118- 675248), tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar gemaakt. KENNISGEVING BESLUIT WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge net "Besluit bouw- en hout bedrijven milieubeheer" hebben besloten zogenaamde "nadere eisen" te stellen ten aanzien van: 1Antiekhandel De Pagter. De inrich ting is gelegen aan de Ohmweg 1 te Middelburg. 2. Aannemersbedrijf J. van Helleman b.v. De inrichting is geprojecteerd aan de Ampèreweg 38 te Middelburg. Inhoud nadere eisen Het "Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer" is van toepassing. De nadere eisen zijn vastgesteld op grond van artikel 8.42, eerste lid van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid, onder a en derde lid van het "Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer". Middels nadere eisen wordt in voormelde inrichtingen de geluidgrènswaarde voor de dagperi ode verlaagd. Hierdoor wegen de inrichtingen minder zwaar mee bij de berekening van de etmaalwaarde van 50 dB(A) op de zonegrens van het industrieterrein Arnestein. Voorts blijft middels deze nieuwe geluid grenswaarde voldoende geluidruim te beschikbaar voor de bedrijfsvoe ringen van de inrichtingen. Inzage De besluiten en andere terzake zijn de stukken liggen vanaf donderdag 26 januari tot en met woensdag 8 maart 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (telefoonnummer 0118 - 67 52 48j. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Vanaf de daa na de terinzagelea- ging van dit besluit kan gedurende zes weken beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over het ontwerpbesluit. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht-spraak van de Raaa van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geneven. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Acceptatie melding van verandering artikel 8.19 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 18 december 2005 is ingekomen een melding als bedoeld in artikel 8.19 van de Wet milieubeheer van Indoor Karting Middelburg te Middelburg voor veranderingen met betrekking tot de inrichting, gelegen aan de Arnesteinweg 19 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is ver leend. De wijziging betreft de interne opslag van autobanden (slicks). De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting op grond van de verleende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen ver anderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de milieuvergunning. Om deze redenen hebben wij besloten de melding te accepteren. Inzage Ons besluit en alle relevante stukken liggen vanaf donderdag 26 januari tot en met woensdag 8 maart 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (telefoonnum mer 0118 -67 52 47). Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting egeven op de voornoemde stuk- k< :en. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: a) naam en adres van de indiener; b) de dagtekening; c) omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt; d) de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voorzieningenrechter bij de recht bank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien u van mening bent dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. In het geval u gebruik maakt van de moge- ij kheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de voorzie ningenrechter, sector bestuursrecht, postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geneven. UITWERKINGSPLAN MORTIE- RE FASE 2A - IE HERZIENING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerpbesluit tot uitwerking van het bestemmingsplan "Mortiere' ex artikel 11 van ae Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van de realisatie van de le herziening van fase 2A van het woongebied vanaf vrijdag 27 januari 2006 gedurende 2 weken ter inzage ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het uitwerkingsplan, dat eveneens ter inzage ligt, is een uitwerking van de bestemming 'Uit te werken gebied voor woon- doeleinden' van het bestemmings plan 'Mortiere' en omvat de bestem mingen 'Woondoeleinden I' en 'Verkeersdoeleinden'. De tweede fase van het woongebied Mortiere is gesitueerd aan de zuid westzijde van het woongebied. Fase 2A grenst aan de langgerekte sin gelstructuur met watergang die het woongebied aan de zuidwestzijde scheidt van het naastgelegen bedrij venterrein. Aan de zuidoostzijde grenst fase 2A aan de eerste fase van het woonge bied. Aan de noordoostzijde grenst genoemde fase aan het toekomstige centrale park en aan de noordwest zijde aan de (toekomstige) Mannezeesche Watergang. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk of mondeling bedenkingen tegen het ontwerpbe sluit indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net naar voren plaatsen van het kozijn van de voordeur op het per ceel Westmede 81 het gedeeltelijk vergroten van de schuur op het perceel Rustenburg straat 47; het plaatsen van een ondergrond se afvalcontainer op het perceel Punt ongenummerd; het inrichten van de nieuwe winkel op het perceel Mortiereboulevard 14; het uitbreiden van de woning op het perceel Veersegat 25 te Arnemuiden; het plaatsen van een antennemast op het perceel Poelendaelesingel 10. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. Lees verder op pagina 19.

de Faam | 2006 | | pagina 18