GRATIS: Lesje deugd in Middelburgse boekhandel www.ritel.nl Nokia 2600 Breedbeeld tv DVD speler Samsung D600 Gratis bij een T-Mobile Flex 20 Niet alleen voor monniken Lekker schaapjes tellen Liederen, preludes en fuga's in bios Water en weer Cinecity maakt ruim baan voor vrouwen SUPER-FIEXÜ T-Mobile introduceert nieuwe abonnementsvormen. De T-Mobile Flex abonnementen. Met Flex betaal je alles (bellen sms'en, mms'en etc.) vanuit 1 bundel. En wanneer je buiten je bundel belt betaal je automatisch de belkosten van de eerstvolgende bundel. Kortom, hoe meer je belt hoe goedkoper het wordt!! De 'oude' Relax abonnementen blijven gewoon gehandhaafd. Kijk voor meer informatie op www.ritel.nl Geen aansluitkosten en de eerste 5 maanden 50% korting op het - abonnement -3 Aanbieding vanaf een 2-jarig T-Mobile Flex 20 voor slechts €20 p/mnd -,r—Mf-Mfcl Geen k aansluitkosten^- en de eerste 5 maanden 50% korting op het abonnement J Woensdag 18 januari 2006 - Pagina 4 MIDDELBURG - Welke cursus sen de Brahma Kumaris Spiritu ele Akademie te bieden heeft, is te zien op zaterdag 21 januari in Middelburg. In boekhandel De Drukkerij aan de Markt wordt tussen 14.00 en 16.00 uur infor matie verstrekt over de acade mie en de cursussen raja yoga, positief denken en stressma- nagement. Ook wordt een deugdenspel gespeeld. In fe bruari worden in Middelburg vervolglessen 'positief denken' gehouden. Positief denken is een levenskunst die je kunt le ren en hiervan is geluk het na tuurlijke resultaat. De lessen zijn voor iedereen toegankelijk. Meer info via: 010-4652190. Mediteren is lang niet meer alleen voor Tibetaanse monniken. Meer informatie over de Brahma Kumaris Spirituele Akademie en de cursussen die zij geven is te vinden op de website www.bk- sa.org. Bijzonder is dat alle activiteiten gratis zijn. Mediteren voor meer kwaliteit DOOR ELLEN DE VRIEND GOES - De Brahma Kuma ris Spirituele Akademie uit Rotterdam houdt in ver schillende plaatsen in Zee land spirituele activiteiten. Jolanda Kleinheerenbrink (44) en Annekee Pieterse (39) studeren al meer dan vijftien jaar bij de academie en promoten de organisatie in Zeeland. De Brahma Kumaris Spirituele Akademie heeft negen centra in Nederland. Deze zijn onderdeel van de Brahma Kumaris World Spiritual University, een inter nationale organisatie met acht duizend centra in ruim negen tig landen. Prajapita Brahma uit India richtte de organisatie ze ventigjaar geleden op om posi tieve veranderingen in de we reld te helpen realiseren. "Het is een spiritueel opleidingsinsti tuut waar je lessen en cursussen kunt volgen", vertelt Annekee Pieterse. Zij kwam via een folder in de bibliotheek in aanraking met de BKSA. "Ik heb het gevoel gevonden te hebben wat ik zocht. In eerste instantie was dat een manier om mijn energie weer op peil te brengen, na een langzaam herstel van een ver moeidheidsziekte. Doordat ik heb geleerd mij spiritueel te ver binden met God is mijn innerlij ke geluk toegenomen." Ook Jo landa Kleinheerenbrink is nog steeds enthousiast over de stu die. "Die stelt mij in staat mij als mens helemaal te ontwikke len." Bijzonder is dat de oprich ter vrouwen aan het hoofd van de organisatie heeft geplaatst. Nog steeds is het zo dat meer vrouwen dan mannen betrok ken zijn bij de cursussen en centra. "We zijn geen sekte, wel heb ben we een spirituele band om dat we al lang samen studeren en mediteren", vertelt Pieterse. "We willen mensen bewust ma ken van hun oorspronkelijke kwaliteiten en waarden. Daar door verbeteren gedachten, ge voelens en houding en relaties aanzienlijk." Volgens haar zijn spiritualiteit en bewustwording onlosmakelijk verbonden met het dagelijkse leven. RITEL UIT JE WINST HEINKENSZAND - Bij de Zeeuwse Schaapkooi zijn de afgelopen weken zo'n 140 lammetjes geboren. Genoeg reden voor kraam- party op zaterdag 21 en zondag 22 januari. Tussen 13.00 en 16.00 uur kan iedereen een beschuitje met muisjes komen eten. VLISSINGEN - Lien Hae- geman (mezzosopraan), Esra Pehlivanli (altviool) en Anastasia Safonova (vleugel) treden zondag 22 januari op in het cine- concert in het theater café van cinecity in Vliss- ingen. Op het programma staan lie deren, preludes en fuga's voor piano en altviool en piano van onder meer D. Sjostakovich, Richard Strauss, B. Britten, S. Prokof- jev en F. Bridge. Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten tien euro (inclusief koffie vooraf en een con sumptie na afloop) en zijn dagelijks vanaf 12 uur en vanaf een uur voor de voor stelling verkrijgbaar bij de kassa van Cine City. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversi teit (ZVU) houdt vanaf maandag 25 januari van 19.00 tot 21.30 uur de cursus weerkunde, water en weer in het ZVU-ge- bouw in de Spanjaard straat 51 in Middelburg. Belangstellenden krijgen tij dens vijf bijeenkomsten ant woord op vragen als 'waar om gaat het regenen?' en 'hoe komt het dat het zo hard waait?'. Bijzondere aandacht is er voor het weer in zeeland en op het water, zodat het ook interessant is voor watersporters. Voor meer informatie kan gebeld worden met 0118-63480Ö. VLISSINGEN - De maan delijkse Ladiesnight van CineCity is een groot suc ces. Bij de vorige voor stelling moest zelfs een aantal bezoekers naar huis worden gestuurd. Daarom heeft de leiding van het bioscoopcomplex beslo ten een extra zaal in te rich ten voor de voorstelling van woensdag 25 januari. Dan speelt namelijk de film Pri me van regisseur Ben Youn ger, aanvang 20.00 uur. De film behandelt het verhaal van een 37-jarige gescheiden vrouw die verliefd wordt op een jonge net afgestudeerde schilder.

de Faam | 2006 | | pagina 4