Natuur rondom nieuwe N57 O JobTrack.nl Brute beroving door tasjesdief Onderscheiding voor Emmy de Nooijer 't Betere werk De Faam Om je commerciële talenten verder te ontwikkelen kijk je op JobTrack.nl. De grootste vacaturesite voor functies op mbo- en hbo-niveau. Zoek snel en gericht naar een leuke (vaste) baan in jouw vakgebied. Landelijk of alleen bij jou in de buurt. De meest actuele vacatures vind je op JobTrack.nl! Blue Jeans in concert Woensdag 18 januari 2006 - Pagina 33 dag in Serooskerke gepre senteerd. Vanavond is er vanaf 19.30 uur een pre sentatie in het provincie huis aan het Abdijplein in Middelburg. Vanaf 20.30 uur kunnen belangstellen den met de aanwezige des kundigen en aan de hand van kaartmateriaal napra ten. De huidige N57 op Wal cheren is al jaren een on veilige weg. Bovendien ver oorzaakt het doorgaande verkeer overlast voor om wonenden en zorgen knel punten voor vertraging. Dat zijn de belangrijkste redenen om de N57 op nieuw in te richten. De nieuwe rijksweg N57 moet in 2010 klaar zijn. MIDDELBURG - Een tasjesdief sloeg zondag avond toe in de Middel burgse wijk Dauwenda- ele. Een 55-jarige Middelburg seliep, met haar handtas in haar hand, samen met een vriend door de Agaat. In eens trok iemand haar tas uit haar hand, waardoor zij op de grond smakte. De vrouw raakte licht gewond aan haar gezicht. In haar tas zaten persoonlijke pa pieren en wat geld. Een duidelijk signalement van de dader kon de vrouw niet geven. DOOR ELLEN DE VRIEND VEERE - Het streven is om eind dit jaar te be ginnen met de aanleg van de rijksweg N57. Maar wat gebeurt er met de natuur rond de nieuwe weg? De pro vincie Zeeland liet hier voor een plan opstellen door landschapsarchi tectenbureau Ökra uit Utrecht. Vandaag (18 januari) worden de re sultaten gepresenteerd in Middelburg. Het bureau werkte samen met Rijkswaterstaat, Wa terschap Zeeuwse Eilan den, de gemeenten Mid delburg en Veere. Ook heeft Okra met diverse Walcherse belangenver enigingen gekeken hoe de nieuwe rijksweg en het landschap zo goed moge lijk kunnen samengaan. "Uit alle gesprekken zijn tien punten naar voren ge komen, waarmee wij reke ning moesten houden. Aan de hand daarvan hebben wij een plan gemaakt om de nieuwe weg landschap pelijk zo mooi mogelijk in te passen in het land schap", vertelt Martin Kn- uijt van Okra. Voor dit Bel vedèreproject van de Pro vincie Zeeland was een subsidie van 300.000 euro beschikbaar. Okra legde de conceptvisie op de nieuwe N57 al op 19 december voor aan de ex terne adviesgroep, waarin bewoners, belangenorga nisaties en overheden zijn vertegenwoordigd. Het re sultaat is afgelopen maan- VUSSINGEN - Emmy de Nooijer-de Buck uit Vlissingen kreeg vorige week vrijdag uit han den van burgemeester Anneke van Dok-van Weele een gemeentelij ke onderscheiding voor haar werk voor de Wijk raad Paauwenburg. De Nooijer kreeg de zilve ren speld in de vorm van de bekende Vlissingse fles voor haar jarenlange inzet voor de Vlissingse wijk. Zij trok aan de bel toen er groot onderhoud aan de woningen in de Beaufort- straat nodig was en was ac tief betrokken bij de her structurering van Paau wenburg. Zij was voorzitter van ach tereenvolgens het wijkco- mité en de wijkraad van Paauwenburg. liriitfflirïür lirtlMMflfiiTtif'riliiniMlwririiX I^IBaiirwriiii iHfrr— VLISSINGEN - De herboren Blue Jeans Big Band con certeert zaterdag (21 januari) vanaf 19.30 uur in het nieuwe Atrium van Zorgcentrum Ter Reede te Vlissin gen. De BJBB was decennia lang een vast gegeven op Walcheren. Een paar jaar geleden doofde het enthou siasme. Kortgeleden pakte een groepje mensen de draad weer op, zodat nu weer met een aantrekkelijk programma de podia kunnen worden bestormd. De nieuwe bigband telt negentien muzikanten, die onder leiding staan van Piet Schot (foto: Johan Sinke Audio- visueel)

de Faam | 2006 | | pagina 32