Weer een straat met een Giromaat (toorn geld opnemen bij BG Computeiservioe., Koorkerkstraat 12 'in SCC-Care Thuiszorg zoals het hoort! Administratiekantoor en Adviesbureau SIM AR. RONDJE WALCHEREN Mosselrock op zoek naar lokale bands Toch niet verkracht rriMiWiii De Faam Woensdag 11 januari 2006 - Pagina 5 Bus brengt leefbaarheid VEERE - Naast de vertrouw de bibliobus Het Vlot is voortaan ook de hypermo derne servicebus te zien in de kleine kernen van de ge meente Veere. Hier kunnen dorpsbewoners terecht voor postzegels, treinkaart jes, bioscoopbonnen, fiets en wandelroutes, boeken- en cadeaubonnen, Het opla den van de chipknip, het pinnen van geld en het le nen van boeken. De bus moet een deel van de verdwenen leefbaarheid terug brengen in de dorpen. In Noord-Beveland rijdt deze biebbus nieuwe stijl al enige maanden. Behalve kopen kunnen klanten er antwoorden vinden op aller lei vragen. Er is een informatie zuil en een pc. Verder zijn er werken van de Kunstuitleen te leen en natuurlijk zijn er boe ken, tijdschriften, puzzels en DVD's te vinden. In de gemeente Veere komt de biblioservicebus op vrijdag in de kernen Biggekerke, Gapinge, Oostkapelle en Zanddijk. In Big gekerke is de biblioservicebus te vinden in de Schuitvlotstraat, van 15.00 tot 15.45 uur. In Ga pinge staat de bus aan de Maria van Reigersbergstraat van 11.00 tot 12.15 uur. In Oostkapelle staat de bus van 13.30 tot 14.15 uur bij Veldzigt (Zonnehove) en van 9.45 tot 10.45 uur is de bus te vinden bij de school aan de Sandenburghlaan in Zanddijk. GOES - Natuurlijk, ze komen ook voor de clinic van Anky van Grunsven. En ja, het springconcours is altijd weer een spannende bedoening. Maar waar het tijdens het hippisch evenement Indoor Zeeland vooral om gaat, is de liefde voor het edele dier. Voor deze jonge amazones is het paard dan ook hun beste vriend. Het paardensportevenement in de Zeelandhallen in Goes duurt nog tot en met zaterdag, (foto: Frank Husslage) Voor mensen met een Persoons Gebonden Budget of particuliere thuiszorg. Gewoon zorg op maat, zoals u het wilt, 24u/dag, 7 dgn/week. Onze zorgconsulentes staan voor u klaar om uw zorgvraag te bespreken. Ook voor aanvraag of herindicering van het Persoons Gebonden Budget. Uw zorg Onze zorg 0113-384023 Wilt u succesvol kunnen blijven ondernemen? Wij helpen u op administratief en op fiscaal gebied! Simar ondersteunt u bij alle zakelijke en admi nistratieve problemen en neemt deze taken uit uw handen tegen een vast scherp tarief per iaar. U kunt zich dan volledig concentreren op uw eigen werk, het ondernemen! Achterstanden zijn geen enkel bezwaar, wij zijn gespecialiseerd in Midden- en Kleinbedrijf. Ook voor: Aangifte Inkomstenbelasting Loonadministratie. Jaarrekeningen. Ondernemersplannen. Speciale korting voor ZZP-ers en Starters. SIMAR "Uw partner in Ondernemen" in Zeeland en Brabant Kuijerdamseweg 36, 4325 CV Ellemeet Tel. 0111-468050, fax 0111-468051 E-mail: simar@zeelandnet.nl Postbank breidt het aantal Giromaten <en daarmee de dienstverlening steeds verder uit. Br zijn nu ai zo'n 3200 punten in het land waar u terecht leunt voor contant geld. Ook bij u in de buurt is er nu een .nieuwe plaats waar u op elk moment van de dag uw geld kunt opnemen. Postbankklanten kunnen een onbeperkt aantal geldopnames doen tot een maximum van 1000 per dag. Klanten van andere banken zijn ook van harte welkom .en kunnen één teer per <dag ttott 2©0 opnemen. onderdeel van ing&D MiisdetacMrasade Postbank DONDERDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 10.00-21.00 uur Oost-Sou burg, Palazzoli Huis, thema middag, 14.00-15.30 uur Vlissingen, Stadhuis, verga dering raadscommissie, 19.30 uur VRIJDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 10.00-21.00 uur ZATERDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 10.00-13.00 uur Middel burg, De Vergulde Baars, snertwandeltocht, 13.30- 14.00 uur ZONDAG Middelburg, Stadsschouw burg, lezing, 'Muziek en me ditatie', 10.30-13.00 uur Vlissingen, Buurt- en Speel tuinver. De Oude Stad, kla- verjasmiddag, 13.30 uur Middelburg, van Eijkeren DanceMasters, open huis, 14.00-16.00 u MAANDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 17.30-21.00 uur Middel burg, Stadskantoor, verga dering comm. Ruimte, 19.30 uur DINSDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 10.00-21.00 uur Middel burg, Stadskantoor, verga dering Algemeen Bestuur, 19.30 uur WOENSDAG Middelburg, Zeeuwse Bibli otheek, verkoopstand, 10.00-21.00 uur GOES - Het Heartbreakcafé in Goes is zondag 19 februari en zondag 5 maart weer het podium voor diverse bands die tijdens optredens van een half uur kunnen laten zien wat ze waard zijn. Deze optredens zijn tegelij kertijd live demopresenta ties voor het Mosselrockbe- stuur uit Yerseke dat dan be kijkt welke bands geschikt zijn voor optredens tijdens Mosselrock. Bands die deel willen nemen aan de live demopresenta ties in het Heartbreakcafé kunnen zich per e-mail aan melden via Ronaldk@mos- selrock.nl of www.mossel- rock.nl bezoeken. Daarnaast worden bands uitgenodigd om hun demo-cd op te stu ren naar het op de website vermelde adres. VLISSINGEN - De achttien jarige vrouw uit Ouden bosch die net voor oud en nieuw aangifte deed van ver krachting, blijkt toch niet aangerand te zijn. De vrouw vertelde de politie dat haar 31-jarige ex-vriend uit Vliss ingen haar in zijn woning had verkracht. Daarom werd de man in hechtenis geno men. Het verhaal van de vrouw rammelde echter. In middels heeft ze bekend een valse aangifte te hebben ge daan om haar ex-vriend bij zijn nieuwe partner in een kwaad daglicht te stellen. De aangehouden man is inmid dels losgelaten. Tegen de vrouw wordt proces-verbaal opgemaakt terzake het doen van een valse aangifte. De Politie Zeeland onderzoekt of de kosten van het onder zoek op de vrouw verhaald kunnen worden.

de Faam | 2006 | | pagina 5